همسر جنیفر لوپز
بن افلک همسر جدید جنیفر لوپز زندگی سختی داشته است، حقایقی در زندگی این بازیگر وجود دارد که با شنیدن آن ها شوکه می شوید.

حقایقی ناگفته درباره بن افلک، همسر جنیفر لوپز

بن افلک (همسر جنیفر لوپز) به خاطر جایزه اسکاری که همراه با بهترین دوستش؛ مت دیمن در سال 1998 دریافت کرد؛ شهرت بسیار زیادی پیدا کرد و در رسانه جزء افراد محبوب شناخته شد.

برخلاف چیزی که خیلی از افراد تصور می کنند، او زندگی راحتی نداشته است؛ اما خوشبختانه در ازدواجش با جنیفر لوپز توانست خوشبختی و شادی را تا حدی به زندگی اش برگرداند‌‌. در این قسمت از نمناک قصد داریم که راجع به زندگی همسر کنونی جنیفر لوپز یا همان بن افلک توضیح دهیم.

اعتیاد پدر بن افلک

او در خانواده ای متولد شد که شرایط خوبی نداشتند، زیرا پدر او اعتیاد داشت و همین باعث شده بود که شرایط زندگی برایشان خیلی سخت باشد.

طلاق پدر و مادر

درست وقتی که بن در سن حساسِ 12 سالگی اش بود، پدر مادرش به طور رسمی از یکدیگر طلاق گرفتند و بعد از این اتفاق؛ او اعتراف کرد که احساس خوبی داشته، زیرا ازدواج آن ها از اول درست نبوده؛ اما خوب بالاخره طلاقشان باعث شده بود که از لحاظ مالی دچار شرایط خیلی سختی شوند، زیرا او پیش مادرش زندگی می کرد و نبودِ پدر را به طور کامل احساس می کرد.

بن افلک

سرنوشت سخت زندگی خویشاوندی

تاریخچه تراژدی زندگی بن افلک فقط مربوط به پدرش نبود؛ بلکه بیماری های ذهنی و اعتیاد در کل خانواده آنها دیده می شد و این قضیه باعث شده بود که همه سرنوشت سختی را پشت سر بگذارند. وقتی که او یک پسر نوجوان بود، مادربزرگش خودکشی کرد و برای عمویش هم؛ چنین اتفاق افتاد و شرایط خانواده، روز به روز به خاطر اعتیاد سخت‌تر می شد.

اعتیاد خود بن افلک

بن افلک در خانواده ای بزرگ شده بود که همگی یا اکثر افراد با اعتیاد دست و پنجه نرم می کردند و در نتیجه خودش هم درگیر اعتیاد شد و باعث شد تا چند سال زندگی اش را از دست بدهد و در درد و رنج و سختی باشد اما بعدها از این مشکل رهایی یافت.

مواجه شدن با خوشبختی

همه چیز تا زمانی سخت بود که او هنوز با دنیایِ بازیگری آشنا نشده بود. بعد از آشنا شدن با بازیگری؛ اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره پیدا کرد. او قبول کرده بود که آسیب دیده؛ اما توانست با وارد شدن به دنیای جدید سینما حال خودش را بهتر کند.

اتفاقات سخت بعد از ازدواج

تقریباً در اوایل سال 2000 بود که بن و خانواده اش به خاطر اعتیادِ یکی از اعضای نزدیکشان دچار مشکل شدند. تا سال ها این فرد که از لحاظ روانی مشکل داشت، به دنبال افلک و جنیفر گارنر (همسرِ سابق بن افلک) بود؛ حتی بچه ها هم از این آسیب رنج می بردند. شرایط زندگی آن ها خیلی سخت شده بود و هر روز تهدید و خطر را پشت سر می گذاشتند.

بن افلک همسر جنیفر

از دست دادن دوست صمیمی

بن یک دوست صمیمی داشت که از سال 1998 او را می شناخت. آن ها از سن 10 سالگی با هم آشنا شده بودند و رابطه دوستی شان خیلی عمیق بود؛ اما این پسر از یک بیماری نورولوژیکی رنج می برد که هیچ درمانی برایش پیدا نشد تا اینکه همزمان سرطان و چند بیماری سخت دیگر، شرایطش را بدتر کردند و از دنیا رفت که شوک و غم زیادی را به بن وارد کرد.

رابطه ناسازگار بن افلک و جنیفر گارنر

این دو در سال 2005 با هم ازدواج کردند و همه فکر می‌ کردند که این زوج هالیوودی بهترین زندگی را خواهند داشت؛ اما ازدواج آن ها اصلا خوب نبود. بعد از 10 سال تصمیم گرفتند که از هم جدا شوند تا اینکه طلاق شان دو سال بعد رسمی شد؛ اما بعدها که با او مصاحبه کردند، گفت بزرگترین پشیمانی زندگی ام طلاق از گارنر بوده است.

افسردگی و اضطراب

بن افلک به خاطر مشکلات شغلی و ناسازگاری فرزندش دچار بیماری ذهنی شد؛ البته در سن جوانی هم در معرض افسردگی بود و مجبور شده بود که داروهای ضد افسردگی استفاده کند که تا حدودی برایش کمک کننده هم بودند.

حقایق پنهان زندگی بن افلک، همسر جدید جنیفر لوپز

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : nickiswift / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی