بهترین پدر دنیا

متولدین کدوم ماه پدران بهتری هستن؟

کد مطلب : 84844تعداد نظرات : 15 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
شما می توانید با توجه به ماه تولد، پدران خوب دنیا را بشناسید. همه پدران دنیا بهترین هستند اما بر اساس ماه تولد تفاوت های رفتاری دارند.

تفاوت رفتاری پدران متولد ماههای مختلف

قطعا بزرگ کردن فرزند کار چالش برانگیزی است و زمانی راحت تر می شود که پدر و مادر هر دو مسئولیت خودشان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند اما نمی دانیم افرادی که هم اکنون مجرد هستند، آیا در آینده می توانند پدران خوبی باشند یا خیر.

در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که به ترتیب کدام مردان در ماه های مختلف، پدران خوبی هستند. با احترام به مقام تمام پدران، باید بگوییم که همه پدران دنیا بهترین هستند و در اینجا فقط تفاوت رفتاری آنها را خواهیم گفت.

دی

پدران دی ماهی مسئولیت پذیر، وظیفه شناس و حمایت کننده هستند. گاهی اوقات از لحاظ احساسی کمی غیر قابل دسترس می باشند اما به شدت صبور، پرتلاش و با اهداف بلند مدت بوده و می توانند نقش پدرانگی خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کنند و هر کاری را برای محافظت از خانواده انجام دهند.

بهترین پدر دنیا

تیر

تیر ماهی ها بهترین پدران هستند. معمولاً سمبل پدر سنتی می باشند اما به عقاید مدرن فرزندان خود هم توجه می کنند. خیلی مهربان و ملایم بوده و از لحاظ احساسی رابطه بسیار نزدیکی با فرزند خود دارند و به او احساس عشق و اهمیت می دهند.

مرداد

مرداد ماهی ها غرور زیبای خودشان را دارند اما فرزندان شان را تشویق می کنند تا رویا های خود را دنبال کنند و به هر جا که می خواهند برسند. آن ها هرگز از لحاظ توجه به فرزند کم نمی گذارند و هر انتخابی که فرزندشان انجام دهند، پشت او هستند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها هنگامی که صحبت از خانواده می شود، به شدت حمایتگر خواهند بود و می توانند بهترین پدر برای فرزندان شان باشند و امن ترین محیط را برای آن ها فراهم کنند. گاهی اوقات باید به آن ها یادآوری کرد که فرزندان وسیله نیستند و شما مالک آن ها نیستید. هنگامی که صحبت از خانواده می شود، اردیبهشتی ها دیگر لجباز نخواهند بود.

پدران حمایتگر

مهر

مهر ماهی ها یک دیپلمات ماهر بوده و فرزندان آن ها نیز یاد می گیرند که چگونه در مورد افکارشان صحبت کنند و به مذاکره بپردازند. مهرماهی ها معمولاً مشکلات احساسی و عاطفی را در فرزندشان خیلی زود تشخیص می دهند، شنونده خوبی هستند و دوست دارند احساسات خانواده را درک کنند و مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل کنند.

اسفند

اسفند ماهی ها بسیار سخت کوش هستند. از لحاظ نقش پدرانگی تلاش بالایی دارند و رابطه عاطفی خوبی با فرزندشان برقرار می کنند و یکی از قوی ترین افرادی هستند که می توانید آنها را روی کره زمین پیدا کنید. تصویر سازی آن ها باعث می شود که بتوانند با فرزندشان بچگی کنند. از لحاظ روحی قوی هستند و معمولا برای حل مشکلات همیشه در دسترس فرزند شان خواهند بود.

خرداد

خرداد ماهی ها دوست دارند که در بین دیگران باشند. همچنین فرزندانشان را تشویق به مطالعه و گفت و گو می کنند. دوست دارند که اوقات با کیفیتی را در مکان های هیجان انگیز و در سفر و موزه در کنار فرزندشان سپری کنند اما شاید آن طور که فرزندشان می خواهد نتوانند با او ارتباط بگیرند اما سعی می کنند که بهترین خود را ایفا کنند.

رفتار و ماه تولد پدرها

بهمن

بهمن ماهی ها به شدت به اصول انسانی اهمیت می دهند. آن ها می توانند ایرادات خود را برطرف کنند و خودشان را تغییر دهند. داشتن خانواده یکی از معدود چیزهایی است که باعث انگیزه بهمن ماهی ها می شود و آن ها را مجاب می کند که روی نیازهای فردی خود تمرکز کنند.

بهمن ماهی ها از محیط اطراف خود آگاهی دارند. پدر بهمن ماهی همیشه فرزندانش را تشویق به توجه و تمرکز به اطرافش می کند تا ببیند که می تواند در چه چیز هایی پیشرفت کند و کار های مثبت انجام برساند.

آذر

شاید آذر ماهی ها خیلی پایبند خانواده نباشند اما روحیه ماجراجویی دارند و بیشتر به دنبال کشف چیز های مختلف هستند. خانواده باعث شود که آذرماهی تمایل بیشتری به کشف و شهود و تجربه در محیط اطرافش داشته باشد. او می تواند زندگی پر هیجانی را با فرزندان سهیم شود و در یادگیری، سفر و در اختیار قرار دادن تجربه پدرانه بسیار عالی باشد.

پدران ماجراجو 

آبان

هیچ شکی نیست که آبان ماهی ها کمی جذبه و خشونت دارند اما اجازه نمی دهند که هیچ کس از لحاظ احساسی با فرزندشان بازی کند. وفاداری و عشق آبان ماهی ها به فرزندشان بسیار زیاد است و شاید نتوانند این عشق را ابراز کنند اما از لحاظ عملکرد بسیار خوب عمل می کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها فرزندشان را تشویق می کنند تا بیشتر و بیشتر کار کنند و وارد چالش های زندگی شوند. آن ها می خواهند یک فرزند قوی و مستقل تحویل جامعه دهند. فروردین ماهی ها می توانند بهترین و حامی ترین پدر برای فرزندان شان باشند و تا آخر عمر به آن ها انگیزه بدهند و بلندپروازی های شان را دنبال کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها قانون گذار هستند و کاری را انجام می دهند که طبق قوانین خودشان باشد. بدون این که جر و بحثی به راه بیندازند. آن ها معمولاً جزئی نگر هستند و می توانند در مورد هر چیزی انتقاد کنند. شاید پدر سخت گیری باشند اما به اندازه کافی دلسوز خانواده هستند.

بهترین پدرها متولد کدوم ماه هستن؟

4.1576
این مطلب مفید بود ؟468108
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : ماه تولد
15 نظر به ثبت رسیده است
م????1400-09-09
خیلی هم عالی پدر منم آبان ماهی هستش و همین ویژگی هارو هم داره????
2712
کوثر گهردوست1400-09-09
همسر منم آبان ماهی هست و، واقعا در مورد فرزندانمو ن، کاملا صحت دارد ????????
1910
لیلی1400-09-09
کلا پدرا عشششششششقن ربط هم به این چیزا نداره
495
سحر سبحانب1400-09-09
پدر من هم شهریوری و هنین ویژگی هارو داده????????
229
علی1400-09-09
پدر من اذر ماهی همین ویژگی رو داره و هم هر درخواستی ازش میکنم با هزار تا درخواست به زور و با شرط انجام میده و اکثر اذر ماهی ها پول دوستن
37
نگار1400-09-09
همسرم شهریور ماهی و یکی از بهترین باباهای دنیاست
2513
مائده????1400-09-09
بابای من شهریوره بهترین بابای دنیاست همیشه هم خیر خواهمه بهتره توی دنیا تکه چیزایی هم ک اینجا اومده درسته داخل خانواده پدر تیرماهی داریم واقعا درست اومده❤????
1510
دختر1400-09-09
پدر من مردادیه اما اصلا خوش اخلاق نیست ????
615
مادر ایرانی1400-09-09
توایران همه پدرها خوب و زحمتکش هستند ولی همه میدونیم که کم حوصله ترین پدرها هم هستن نتیجه اینکه شاید درصد خیلی کمی وقت کافی برای بچه ها بزارن اکثرا بچه ها و اموراتشون بامادرهاست
206
ناشناس1400-09-09
تیر ماهی دقیقا همینجوریه،????????????
98
Reyhane1400-09-09
پدر منم فروردینی هست ولی هیچکودوم از این خصوصیات رو نداره
کاملن برعکسشه????????
89
بهنوش پاکدل1400-09-09
عالی پدر منم فروردینی است و همه ی ویژگی هارو داره
67
L.A1400-09-09
پدرها همشون ماهن خوب و بد نداره به ماه تولدم ربط نداره پدر یعنی عششششششق
288
دینینیت1400-09-10
منم که پدرم منو ول کرده
1918
مطهره1400-09-12
خیلی عالی
بابای من دی ماهیه
30
وبگردی