خواستگار خوب
سخت ترین تصمیم گیری برای خانم ها انتخاب همسر در بین خاستگارانشان است اما اگر خصوصیات خواستگار خوب را بدانند هرگز همچین مردی را از دست نخواهند داد.

خواستگاری که این ویژگی رو داره از دست نده

وقتی که با یک مرد آشنا می‌ شوید و قصد ازدواج با او را دارید و به عبارت دیگر خواستگار شماست، احتمالاً ویژگی های مختلفی را در او بررسی می کنید که تصمیم می‌ گیرید با او ازدواج کنید یا خیر. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم به شما بگوییم که چه ویژگی هایی در بین مردان خوب هستند و اگر خواستگارتان چنین ویژگی های رفتاری دارد، هرگز او را از دست ندهید.

مودب و متشخص

او با رفتارهایش نشان می‌ دهد که نمی خواهد توجه دیگران را جلب کند؛ اما از این که در معرض توجه آن قرار بگیرد هم، مشکلی ندارد. مرد متشخص و اصیل سعی می کند که گفت و گوی معنادار و هدف مندی با شما داشته باشد. از شما سوال می پرسد و در زمانی که به دنبال پاسخ می گردید، مدام و مستمر به چشم هایتان خیره نمی شود.

صحبت کردن

سخت گیر نبودن

مردی با چنین ویژگی رفتاری، خیلی هر چیزی را جدی نمی‌ گیرد، راحت لبخند می زند و راحت هم می خندد؛ مخصوصاً زمانی که شما قصد دارید او را بخندانید.

شیک و مرتب

مردی که مو های مرتبی دارد، برای انتخاب لباسش وقت می گذارد و متناسب با مجلس لباس می پوشد و سعی دارد که همیشه تمیز و آراسته باشد؛ یعنی یک مرد استثنایی است. در واقع این رفتارش نشان می دهد که او نسبت به اینکه چه تاثیری روی دیگران دارد، اهمیت می دهد و بی توجه نیست.

در دسترس از لحاظ عاطفی

چنین مردی نشان می دهد که از تعهد داشتن به کسی نمی ترسد. او از مسئولیت پذیری وحشت ندارد و دوست دارد که از شما مراقبت کند. از ناامنی ها، ترس ها و زخم های درونی عبور می کند و یاد گرفته که چگونه از لحاظ عاطفی در دسترس باشد و در آینده هم به همسرش متعهد باقی بماند.

حرف زدن زوج

صادق و صریح

این مرد با شما بازی نمی کند. به دنبال بازی قدرت در رابطه نیست و می داند که چه شخصیتی دارد و لازم نیست به چیزی تظاهر کند. اگر خانمی را دوست داشته باشد، منتظرش نگه نمی دارد. اگر هم به هر دلیلی بعد از آشنایی با شما علاقه ای وجود نداشته باشد، کاملاً مودبانه رفتار می کند. اگر هم علاقه پیدا کند، که خیلی احساساتی نمی‌ شود و خونسرد است.

قابل احترام

مردی که باهوش است، مراقب کلماتش می باشد و به عقاید مختلف احترام می گذارد، از مباحثه لذت می برد اما قصد ندارد که عقاید خودش را به دیگران تحمیل کند و در کل چنین مردی قابل احترام است.

اصیل

در واقع او شما را بیش از یک همسر برای برطرف کردن نیاز هایش می داند. او واقعا کنجکاو است که بداند شما چه شخصیتی دارید و به چه چیز هایی علاقه مند هستید؛ البته حواس تان باشد او را با افرادی که مدام سوال می کنند و می خواهند بفهمند چگونه باید شما را به خودشان علاقه مند کنند، اشتباه نگیرید‌.

خصوصیات خاستگار خوب

متواضع

مرد واقعی به گونه ای رفتار می کند که شما حس نا امنی پیدا نکنید. در واقع هویتش را حفظ می کند؛ قرار نیست که یک شوالیه یا یک ابرقهرمان باشد، بلکه شخصیت حقیقی خودش را دارد و تواضع به خرج می دهد.

قابل اعتماد

مردِ سالم شخصیت حقیقی خود را نشان می‌ دهد. او از این که خودش باشد، ترسی ندارد و می داند که چه باور ها و چه ارزش هایی دارد و در نتیجه اعتماد شما را هم جلب می کند.‌ از این که یک مرد است و مردانگی و قدرت دارد، احساس امنیت می‌ کند؛ اما قرار نیست که این موضوع چیزی را درونِ او و در رفتارش با شما تغییر دهد.

اگه خواستگارت این ویژگی رو داره، از دستش نده

4.733
این مطلب مفید بود ؟312
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
برچسب : خواستگاری
وبگردی