تولد
ترس مردان
آقایان تلاش میکنند خودشان را شجاع نشان دهند اما کلیشه نترس بودن آنها کاملا اشتباه است زیرا اتفاقاتی در دنیا هستند که مردان به شدت از آن ها وحشت دارند.

بزرگترین ترس مردان در زندگی؛ اتفاقات ناخوشایند برای همه آقایان

اکثرِ ما مردان را موجوداتی قوی و شجاع می‌دانیم که ترس برای شان معنایی ندارد، امادر واقع اشتباه می کنیم. چیز های زیادی هست که ممکن است مرد ها در زندگی نسبت به آن ها ترس و دلهره داشته باشند، البته منظورمان یک موجود یا اتفاق خاص نیست، ترس هایی که از آن ها حرف می زنیم بیشتر جنبه روانی دارند. در این قسمت از نمناک رایج ترین ترس هایی که هر مردی ممکن است با آن ها سر و کار داشته باشد را با شما در میان خواهیم گذاشت.

شکست خوردن

شرم و سر افکندگیِ ناشی از شکست باعث می شود که یک مرد فکر کند؛ دیگران را ناامید کرده و انتظارات آن ها و حتی خود را برآورده نکرده است و همین هم باعث ترسش می شود. معمولا مرد ها می ترسند شکست های زندگی شان آن ها را در نگاه دیگران بد و ضعیف جلوه بدهد؛ اما در حقیقت شکست کسی را تعریف نمی کند و فقط تجربه ای در راه رسیدن به هدف است. توصیه می شود با افرادی که به موفقیت رسیده اند صحبت کنید، مطمئنا آن ها شکست هایشان را برای تان طومار خواهند کرد.

شکست خوردن

نالایق بودن

مردان دوست دارند که اطرافیان به آن ها نیاز داشته باشند و بتوانند مفید واقع شوند. اگر نتوانند از پس یک کار بربیایند بقیه راجع به آن ها چه فکر خواهند کرد؟! یکی از عینی ترین مثال ها مربوط به وقتی است که یک مرد کارِ خود را از دست می دهد، اما تمام تلاشش را برای تامین معاش خانواده می کند تا به او برچسب بی عرضه بودن چسبانده نشود. همه ما استعداد های خاصی داریم، باید آن ها را کشف کنیم و از آن بهره ببریم.

ضعیف بودن (یا ضعیف به نظر آمدن)

از نظر یک مرد، این که ضعیف به نظر برسد، خود ضعیف بودن است. واهمه ای که مردان به خاطر ضعیف به نظر آمدن دارند؛ به این دلیل است که فکر می کنند هیچ وقت نباید نقصی داشته باشند. شناخت نقاط ضعف برای رشد ضروری است و مرد قوی کسی است که شجاعانه مایلِ این نقص ها را شناسایی و برطرف کند.

قوی بودن

بی معنا و بی اهمیت بودن

همه ما دوست داریم هر کاری که می کنیم و انجام می دهیم، مهم و با معنا به حساب بیاید. اگر با این مسئله مشکل دارید دو تا پیشنهاد داریم؛ اول این که ببینید در چه کاری ماهر هستید و دوم این که از آن برای کمک به دیگران استفاده کنید. مردم به محبت و حمایت نیاز دارند و اگر حتی یک نفر را از آن برخوردار کنید، هیچ وقت وجودتان بی اهمیت نخواهد بود.

احمق به نظر رسیدن

هر چه بیشتر از لاک محافظه کارانه تان بیرون بیایید و ریسک کنید، بیشتر اشتباه خواهید کرد؛ اما در عوض موفقیت بیشتری هم نصیب تان خواهد شد. برخی از مردان از ریسک کردن واهمه دارند؛ زیرا می ترسند که طرح و ایده شان با شکست رو به شود و در نظر اطرافیان نادان و احمق به نظر برسند. اشتباه کردن اشکالی ندارد؛ قطعا شما اعتبارتان را فقط به این دلیل که اشتباه کرده اید از دست نخواهید داد. جهان به نوع نگرش متفاوت و خلاقیت تان نیاز دارد؛ پس بدون ترس جلو بروید.

همه مردان دنیا، از این اتفاق ترس دارن!!

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی