جواد عزتی و مرتضی امینی تبار

تولد بازیگر جوان زخم کاری

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1400کد مطلب : 82785زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرتضی امینی تبار بازیگر جوان سریال زخم کاری که با نقش میثم به شهرت رسید تولد 22 سالگی خود را جشن گرفت.

تولد 22 سالگی مرتضی امینی تبار

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان یکی از سریال های جذاب و پرمخاطب این روزها در شبکه نمایش خانگی است که علاوه بر بازیگران مطرح دنیای هنر، بازیگران نوظهور و با استعدادی را برای اولین بار مقابل دوربین قرار داده است.

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش پسر جواد عزتی در سریال زخم کاری، یکی ز بازیگران جوان و تازه کاری است که فعالیت خود را با نمایش هایتئاتر آغاز کرده و در نخستین تجربه کاری خود کنار ستارگان سینمای کشورمان نقش آفرینی می کند.

16 مرداد همزمان با سالروز تولد مرتضی امینی تبار می باشد. این هنرمند جوان متولد سال 1378 است و در روز تولد خود دل نوشته ای زیبا را به اشتراک گذاشت.

مرتضی امینی تبار در روز تولدش با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:

از 22 سال پیش، شونزدهم مرداد، تا الان فقط یه چیز یاد گرفتم که من، به عنوان انسان برای تلاش کردن زاده شدم. یاد گرفتم که باید برای آرزوهام بجنگم.

در جهان پهناور اندازه خودم باشم. جای خودم باشم. اندازه یک نقطه. پارسال این موقع برای خودم نوشتم بهت افتخار میکنم و دوستت دارم مرتضا.

امسال هم همین شد.

بزرگتر شدن مسئولیت پذیر بودن میاره. و من با آزمون و خطا کردن بزرگ میشم. و من هرسال با خودم در جنگم. با مرتضای سال قبل.

میثم مسئولیت بزرگی بود. و من عاشق میثمم. ممنونم از آدم هایی که مسئولیت بهم دادن و این یادگاری من از بهترین خاطره 21 سالگیمه.سالی که میثم متولد شد. 

تولدت مبارک مرتضا. بهت افتخار میکنم.

مرتضی امینی تبار چند سال دارد

تولد 22 سالگی پسر جواد عزتی

3.8112
این مطلب مفید بود ؟8626
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی