پانته آ پناهی ها

پست سفارشی پانته آ پناهی برای کارگردان معروف

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1401کد مطلب : 86845زمان مطالعه : 3 دقیقه
پانته آ پناهی ها در جدیدترین پست اینستاگرامی خود با انتشار قابی دو نفره به همراه کارگردان مشهور ، از تلاش او برای ساخت پروژه اخیرش گفت.

تمجید پانته آ پناهی ها از کارگردان سریال خاتون

پانته آ پناهی ها که با نقش گوهر در سریال خاتون بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است این روزها پس از پایان سریال، در حال استراحت و فعالیت های هنری دیگر خود است.

تصاویر منتشر شده در اینستاگرام پانته آ پناهی ها در سالروز تولد خالق خاتون سوژه این بخش از چهره های نمناک می باشد.

تبریک تولد پانته آ پناهی ها به تینا پاکروان

پانته آ پناهی ها که در کارنامه هنری خود، نقشهای ماندگار با گریم های متفاوت وجود دارد در سالروز تولد تینا پاکروان تصاویری از پشت صحنه آن منتشر کرده و این روز را به او تبریک گفت و نوشت:

تینای خاتون برای من فراتر از خاتونه. خاتون کار بسیار سختی بود که با درایت و صبوری روح بزرگت ساخته شد با همه ی سنگ انداختنها و طمعها و بد قولیها و بی معرفتی هایی که غافلگیریهای خودش رو داشت اما گذروندی و گذشت.

مطمیٔنم ازت که به نیمه ی پر لیوان همیشه نگاه کردی و درسای بزرگتو گرفتی، همه ی اینا میشه انرژی و انگیزه برای قدمهای بعدیت که جز رشد و توسعه چیز دیگه ای برات نداره بس که قشنگ به همه چی نگاه میکنی!

خاتون که تموم شد با هزار حرف و حال نگفته، اما چه چیزی مهمتر از تولد و وجود گوهر نابی مثل تو!

تینای خاتون و خانوم من ، تینای رفیق و عزیز من ، تینای پاره تنم ، خواهرم

با تو به هیچ نگفتنی فکر نمیکنم که راحت ترینی برای شنیدن. مانا بمونی برای من و ما که در تاریخ موندگار شدی برای ایران. جسارتت، ایمانت و صبوریت و پشتکارتو سر لوحم قرار میدم برای ادامه ی زندگی !

کنار تو میشه راحت ترین بود. بابت وجود نازنینت و هنر خلاقانت ازت ممنونم. تولدت مبارک تینای قشنگ

عکس گوهر و خالقش روز اخر فیلمبرداری نقش خاتون و در ادامه 2 عکس دیگه از گروه نازنین که خوش بودند تا روز اخر سر کار که بخاطر وجود نازنین تویٔه!

تینا پاکروان و پانته آ پناهی ها

تینا پاکروان در پاسخ به محبت پانته آ پناهی ها کامنت زیر را نوشت:

عزیزدلم پانی جانم گوهر یک دونه نازنینم. امیدوارم لایق این همه مهر و محبت تو باشم عزیزدلم. امیدوارم بمونی برام که عزیزترینی 

پشت صحنه سریال خاتون

مختصر بیوگرافی تینا پاکروان

تینا پاکروان بازیگر، نویسنده و کارگردان جوان کشورمان 28 فروردین 1356 متولد شد.

. او فعالیت سینمایی خود را از سال 1374 با مجله سینمایی گزارش فیلم آغاز کرد و سپس به عنوان منشی صحنه در فیلم سگ کشی در کنار بهرام بیضایی قرار گرفت.

تینا پاکروان پس از ادامه تحصیل در آمریکا چند فیلم کوتاه ساخت و سپس به ایران بازگشت  در سمن دستیار کارگردان و مدیر تولید مشغول فعالیت شد.

تینا پاکروان در سال 1390، اولین فیلم بلند سینمایی خود به نام پل، را کارگردانی کرد و پس از آن در فیلم هایی همچون خانوم، نیمه شب اتفاق افتاد، لس آنجلس تهران به عنوان تهیه کننده و کارگردان فعالیت کرد. اوج شهرت تینا پاکروان در سال 1400 با سریال خاتون رخ داد که هم نویسنده و هم کارگردان آن بود.

این سریال نمایش خانگی داستان عاشقانه ای را در دوره ای از تاریخ ایران روایت می کرد که مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرد.

پست سفارشی پانته آ پناهی برای کارگردان معروف

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : عکاس: نازی خوش اخلاق / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی