علی اوجی و نرگس محمدی
نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون تولد همسرش علی اوجی را با پیام عاشقانه ای در اینستاگرام خود تبریک گفت.

سالروز تولد علی اوجی همسر نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که بازی در سریال ستایش یکی از ماندگارترین نقش های چند سال اخیر او در دنیای بازیگری است همسر علی اوجی بازیگر، استندآپ کمدین و تهیه کننده موسیقی و سینما است.

علی اوجی و نرگس محمدی چند سالی است که زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند. امروز 17 اسفند مصادف با سالروز تولد علی اوجی است و نرگس محمدی به همین مناسبت متن عاشقانه ای را برای تبریک و قدردانی را به اشتراک گذاشته است.

پیام تبریک  تولد نرگس محمدی برای همسرش

نرگس محمدی برای تبریک تولد همسرش در اینستاگرام خود نوشت:

علی عزیزم زادروزت مبارک عزیزم تو بهترین قلب کره زمین رو داری

یادتونه یه روزی گفتم
علی بهم گفت :اگر با من ازدواج کنی تا همیشه میخندونمت و من اون روز لبخند زدم، اما نمیدونستم این یعنی تعبیر و تبلور عشق واقعی
الان که چند سال گذشته و ما همسفر و همراه همیشگی شدیم باور دارم که این سخت ترین کاره دنیاس، که با تمام مشکلات و مسائل روزمره زندگی بتونی بانی شادی و حال خوب برای نه فقط من که شریک زندگیتم
بلکه برای تمام دوستانت باشی تو تمام بدیها و زشتیهای دنیا رو یه شکل دیگه کردی، ازشون عبور کردی و روز به روز روحت صیقلی تر شد.
علی عزیزم
ممنون که به من یاد دادی زندگی اونقدر جدی نیست که بخوایم دل بشکنیم، ممنون که نذاشتی تلخی های دنیای این روزا حالم رو بد کنه، ممنون که بال پروازم شدی برای بزرگتر شدن و از خدا ممنونم برای روز زمینی شدنت. 

علی اوجی

علی اوجی با سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد و تاکنون در فیلم و سریالهای مختلفی حضور داشته است.

علی اوجی بازیگر

فیلم سینمای روزی روزگاری آبادان به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ و خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی، دو تجربه علی اوجی در مقام تهیه کنندگی سینما است. فعالیت اصلی او در زمینه تهیه کنندگی موزیک است و تهیه کنندگی چندین آلبوم رضا یزدانی و خوانندگان دیگر را برعهده داشته است.

علی اوجی و نرگس محمدی

پیام عاشقانه نرگس محمدی برای سالروز تولد همسرش

425
این مطلب مفید بود ؟205
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی