جشن تولد لاکچری
صحنه های منتشر شده هر بیننده ای را محو فضای جشن تولد می کند، جشن تولدی فوق لاکچری با کیک 100 کیلوگرمی و چندین هزار میهمان.

ولخرجی جنجالی آقای پولدار برای سگش و خشم کاربران

این روزها که مشکلات اقتصادی و فقر در بسیاری از مناطق دنیا، زندگی را برای مردم دشوار ساخته است، انتشار ویدئو و تصاویر جشن تولد لاکچری یک سگ قطعا خوشایند نیست؛ جشن تولیدی که مختصر جزئیات منتشر شده اش را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

کلیپ کوتاه منتشر شده از یک جشن تولد لاکچری با کلی ریخت و پاش در حضور جمعیتی چند هزار نفری، هر بیننده ای را به این تصور میرساند که مراسم در حال برگزاری قطعا جشن تولد یک شاهزاده یا مقام مهم دولتی است. اما ماجرا پس از چند ثانیه روشن می شود و ظاهر شدن یک سگ با کلاه بنفش رنگ، لباس های ساتن و گران‌قیمت پشت کیک بزرگ تولد همه چیز را فاش میکند. بله این جشن تولد پر ریخت و پاش، جشن تولد سگ یکی از ثروتمندان هندوستان است که با این عظمت و شکوه در حال برگزاری است.

تولد

قسمت هایی از این ویدیوی جشن تولد که در فضای مجازی منتشر شده است، نشان میدهد در آن مردی در حال بریدن کیک 100 کیلوگرمی برای سگش است. واکنش ها به این جشن تولد بیش از آنکه مثبت و خوشایند باشد، منفی و تند بود و اغلب کاربران فضای مجازی با دیدن صحنه های این جشن تولد خبرساز، از نادرست بودن این نوع هزینه ها در شرایط فعلی جهان گفتند و از آن به شدت انتقاد کردند.

براساس اطلاعات منتشر شده تولد، وزن کیک تولد این سگ خانگی، 100 کیلوگرم بوده است و توسط بهترین قنادها آماده شده است. نکته جالب توجه دیگر در این جشن تولد، تعداد زیاد میهمانان بود که 4000 نفر گزارش شده است.

به دلایلی ترجیح دادیم تصاویری از این مراسم منتشر نکنیم.

جشن تولد جنجالی سگ آقای پولدار با 4000 میهمان

2.634
این مطلب مفید بود ؟1816
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی