افزایش میل جنسی
افرادی که دچار ناتوانی جنسی هستند برای تقویت قوای جنسی به دنبال درمان های مختلفی هستند. در برخی کشورها مردم از روش های عجیب و داروهای خاصی استفاده می کنند.

روش و داروهای خاص مردم کشورهای دیگر برای افزایش میل جنسی

میل جنسی در رابطه زناشویی یک عامل مهم برای پایدار نگه داشتن رابطه است اما بعضی از افراد به دلیل ناتوانی در این مورد، با مشکلاتی مواجه می شوند و به سمت دارو و درمان پیش می روند. اما بعضی از این روش ها بسیار عجیب و خاص هستند که در این قسمت از نمناک آن ها را به شما معرفی می کنیم.

ماهی فوگو

شاید هیچ چیز برای شما به اندازه تجربه یک رابطه گرم با همسرتان مهم نباشد و حتی جانتان هم بخاطرش به خطر بیاندازید. در بعضی از کشور ها از ماهی فوگو استفاده می کنند تا میل جنسی تقویت شود.

البته جالب است بدانید که بسیاری از افراد بعد از خوردن این ماهی به دلیل سمی که در آن وجود دارد، جان خود را از دست داده اند اما اگر این ماهی درست پخت شود، به بدن آسیب وارد نمی کند و می تواند باعث افزایش میل جنسی باشد. این روش در ژاپن در پیش گرفته می شود و کسی که آن را آماده می کند باید مهارت کامل داشته باشد و تکنیک لازم را بداند.

ماهی فوگو

قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای یک نوع حشره شبیه به سوسک است که آن را به مردان می دهند تا بدن شان برای برقراری رابطه جنسی آماده و قوی باشد. البته عوارض جانبی هم ایجاد می کند و مشکلات ادرار یا جوش زدن، جزء عوارض جانبی بعد از استفاده از این ماده است.

ریشه ماکا

این ماده برای افزایش دادن میل جنسی ، هزاران سال است که مورد استفاده قرار می گیرد و از لحاظ علمی هم ثابت شده که می تواند تعداد اسپرم و میزان نعوظ را در حیوانات افزایش دهد و همین موضوع برای انسان هم کارآمد خواهد بود اما مصرف آن باید به طور مداوم باشد تا میل جنسی در سطح بالا باقی بماند. این ماده هرگز خطرناک نیست و می توانید پودر ماکا را در اسموتی های خود استفاده کنید.

ریشه ماکا

خون مار کبرا

هیچ شواهد علمی وجود ندارد که خون مار کبرا بتواند توانایی جنسی را بالا ببرد اما بسیاری از افراد در کشور های آسیایی مثل چین و ویتنام بر این باور هستند که نوشیدن یک لیوان خون مار کبرا قدرت و میل جنسی مردان را بالا می برد. قدرت مار کبرا به بدن مرد انتقال داده می شود و بعضی از افراد آن را به یکباره می نوشند اما بعضی دیگر آن را با برنج یا یک غذای دیگر ترکیب می کنند.

سوپ بزاق پرنده

یکی از عجیب و غریب ترین موادی است که در دنیا استفاده می شود، این سوپ است. در بعضی از کشور ها عقیده دارند که فقط 30 گرم سوپ بزاق پرنده در افزایش میل جنسی موثر است و این مقدار کم را به قیمت 100 دلار می فروشند. این سوپ معمولا در کشور چین طرفدار دارد و مواد آن کمیاب است و به همین دلیل با قیمت بالا فروخته می شود.

سوپ بزاق پرنده

خیار دریایی

مواد غذایی هستند که شما می توانید از آن ها استفاده کرده و نتیجه بگیرید اما خیار دریایی ماده ای نیست که به راحتی آن را به دست بیاورید. بعضی از افراد باور دارند که شکل و شمایل خیار دریایی نشان می دهد که می تواند به افزایش میل جنسی کمک کند و آن را در کشور چین استفاده می کنند و یک صنعت میلیاردی را برای تاجران ایجاد کرده است. جالب است بدانید که بیش از 1400 گونه خیار دریایی در دنیا وجود دارند و فقط 70 نوع آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

میوه دوریان

این میوه طعم بسیار عجیب و غریبی دارد. بعضی عاشق آن هستند اما بعضی به خاطر بوی بدی که می دهد، از آن تنفر دارند. مطالعه ای در کشور هند اثبات کرده است که مصرف میوه دوریان باعث افزایش میل جنسی در مردان و افزایش تعداد اسپرم می شود بنابراین بسیاری از افراد کنجکاو هستند تا این میوه را پیدا کرده و مصرف کنند.

میوه دوریان

خردل

در یونان باستان مردم بر این عقیده بودند که دانه خردل باعث افزایش جریان خون در بدن می شود که برای مردان و میل جنسی شان بسیار موثر خواهد بود. همچنین چینی ها فکر می کردند که تمایل جنسی به دلیل مصرف این ادویه گرم افزایش پیدا می کند و باید مقداری از آن را به وعده غذایی خود اضافه کنند.

مورچه برگ بُر

تصور کنید که در جشن عروسی یک نفر برای شما یک جعبه پر از مورچه کادو آورده است . قطعا دفعه بعد دیگر با او صحبت نمی کنید اما جالب است بدانید در کشور های آمریکای جنوبی مانند کلمبیا این اتفاق رایج است. مورچه برگ بر یکی از موجوداتی است که آن ها عقیده دارند میل جنسی را افزایش می دهد.

تخم مرغابی

یکی از غذا های محبوب در فیلیپین تخم مرغابی است. البته شبیه به تخم مرغ های رایجی نیست که در منزل استفاده می کنید زیرا داخل آن جنین مرغابی وجود دارد. این موجود اصلا اشتها آور نیست اما آنها عقیده دارند که سرشار از مواد مغذی بوده که می تواند انرژی فرد را افزایش دهد، زیرا اگر فرد در اتاق خواب انرژی نداشته باشد، قطعا میل جنسی هم در او وجود نخواهد داشت.

مردم دنیا برای تقویت قوای جنسی چی میخورن؟

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
برچسب : میل جنسی
وبگردی