بلک پینک و بی تی اس
گروه دختران بلک پینک و پسران بی تی اس این روزها از پرطرفدارترین گروه های موسیقی در جهان هستند که یکی از دلایل شهرتشان، استایل خاص آنهاست.

اسرار شیک پوشی اعضای بلک پینک و بی تی اس

گروه های مختلفی از موسیقی پاپ در کل دنیا هستند که همیشه مورد توجه مردم دنیا قرار می‌ گیرند که یکی از آن ها اعضای گروه بلک پینک و گروه بی تی اس هستند. جالب است بدانید که طرز لباس پوشیدن آن ها شاید بیشتر از هنرشان جلب توجه کرده باشد. در این قسمت از دنیای مد نمناک قصد داریم که در مورد استایل ها و سبک خوش پوش بودن گروه‌ های موسیقیِ موفق کره ای با شما صحبت کنیم‌ تا شاید بتوانید از آن ها ایده بگیرید.

چند لایه لباس پوشیدن

این افراد یک لایه لباس نمی پوشند. آن ها خلاقانه عمل می‌ کنند و چند لباس را روی هم دیگر با چند رنگ متفاوت استفاده می‌ کنند که باعث می‌ شود منحصر به فرد دیده شوند و خلاقیت خود را نشان دهند و مهم تر از همه این که استایل جدیدی برای خودشان ایجاد کنند. به طور مثال بعضی از آن ها یک تی شرت معمولی را با یک جلیقه دکمه دار و دامن استفاده می کنند.

استایل های بلک پینک

اکسسوری زیاد

اکسسوری نقش بسیار مهمی در جذابیت استایل گروه موسیقی بلک پینک و بی تی اس دارد و باعث می‌ شود که مدام به دنبال این باشید که این دفعه آن ها از چه انگشتری، چه گردن بندی و چه اکسسوری های دیگری استفاده کرده اند.

میکاپ خاص

آن ها معمولاً سعی می‌ کنند با توجه به لباسی که پوشیدند، میکاپ خاصی داشته باشند.‌ شاید هدف میکاپ شان فقط زیبایی نباشد. آن ها با میکاپ خود قصد دارند تا پیام های مختلفی بدهند‌. به عنوان مثال از خط چشم های اکلیلی و براق استفاده می‌ کنند و گاهی اوقات کاملاً ارایش شان را مات می کنند و همه این ها باعث می ‌شود که همیشه متفاوت و جذاب به نظر برسند.

میکاپ بلک پینک

دوری کردن از مد

آن ها همیشه به دنبال مد نمی روند و طوری رفتار می‌ کنند که مد از روی آن ها الگوبرداری کند. به خاطر همین شاید یک شلوار جین خیلی قدیمی پوشیده باشند و اصلاً روی مد نباشند. همین باعث می شود که خلاف جهت آب شنا کنند و جذاب به نظر برسند.

استفاده از لباس های گشاد

یکی دیگر از رمز و راز های جذابیت استایل این گروه های موسیقی این است که آن ها عادت به پوشیدن لباس های گشاد و بلند مانند مام جینز، هودی های خیلی گشاد یا تیشرت های خیلی بزرگ‌تر از خودشان دارند. انجام این کار باعث می شود که جوان تر به نظر برسند.

رنگ موهای جدید

آن ها از استفاده از هیچ رنگ‌ مویی نمی‌ ترسند. حتی ممکن است موهای شان را به طور کامل صورتی، زرد یا بنفش کنند. سعی می‌ کنند از رنگ های روشن و جیغ استفاده کنند و توجه زیادی را جلب می‌ کنند.

استایل اعضای بی تی اس

مدل موهای خاص

مدل مو هایی که این افراد برای خودشان استفاده می‌ کنند که معمولاً در خانم‌ ها بیشتر دیده می‌ شود، با توجه به آلبوم جدیدی است که بیرون داده اند. ممکن است که آن ها به طور کلی موهای شان را فر کنند و یا دفعه بعدی آن را خرگوشی ببندند؛ مو های خرگوشی که کاملاً بلند هستند.

مشکی پوشی

زمانی که اعضای این گروه، رنگی جدید را پیدا نمی‌ کنند و در کشمکش هستند، ترجیح می دهند که به طور کامل از سر تا نوک پا، همه لباس ها و کفش های خود را مشکی انتخاب کنند و همین باعث می شود که دوباره تک و منحصر به فرد باشند.

راز شیک پوشی اعضای بلک پینک و بی تی اس

4.3489
این مطلب مفید بود ؟42069
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی