گروه بلک پینک
دختران گروه بلک پینک همیشه با تناسب اندام ظاهر می شوند. هر یک از اعضای این گروه راز خاصی برای لاغری و تناسب اندام خود دارند.

راز لاغری و ورزش تناسب اندام اعضای گروه بلک پینک

قطعاً بسیاری از ما به دنبال راهکار های سریع تر برای تناسب اندام هستیم و زمانی که ستاره‌ های سینما یا موسیقی را می بینیم که اندام بسیار مناسبی دارند، حسرت آن ها را می‌ خوریم؛ اما جالب است بدانید که این افراد قطعاً برای خودشان راز و رمزهایی دارند که باعث می‌ شود تناسب اندام شان را حفظ کنند و همیشه خوب به نظر برسند. در این قسمت از نمناک قصد داریم به راز لاغری اعضای گروه بلک پینک بپردازیم و از زبان خودشان بدانیم چه ورزشی را برای داشتن تناسب اندام خود انتخاب کرده اند.

جنی:حذف نمک و انجام پیلاتس

این هنرمند معروف برای این که تناسب اندامش را حفظ کند و بتواند همیشه با تناسب اندام ظاهر شود، به طور کل نمک را از زندگی حذف کرده است. او سه سال است که به صورت حرفه‌ ای یوگا و پیلاتس انجام می دهد و هیچگاه این ورزش را ترک نمی کند.

او عاشق پیلاتس است و عکس ها و تصاویر زیادی را نیز از خودش پست می کند و هر روز این ورزش را انجام می دهد و رژیم غذایی خاصی هم ندارد. فقط تنها چیزی که رعایت می‌ کند، این است که نمک را به طور کل حذف کرده اما معمولاً غذاهای سالم مثل سالاد آووکادو با نوشیدنی‌ های سم زدا را استفاده می کند.

رزی:غذای با کیفیت و ورزش با کیفیت

رزی هم جزء افراد مشهوری است که به شدت به نوع غذایی که استفاده می کند، دقت بسیار زیادی دارد و در کنارش در جلسات ورزشی مختلف از جمله پیلاتس شرکت می‌ کند. او در مصاحبه‌ ای گفت که حداقل باید هر دو روز یکبار پیلاتس انجام دهد و همین باعث شده است که دور کمر بسیار باریکی داشته باشد.

اعضای گروه بلک پینک

لیسا:حرکات موزون و کالری سوزی

لیزا توانسته است که در کلاس های حرکات موزون شرکت کند و تا آنجایی که می تواند کالری‌ سوزی انجام دهد. او خیلی دوست ندارد که رژیم بگیرد و به جای آن سخت ورزش می کند تا بتواند تناسب اندامش را حفظ کند. حتی گاهی اوقات 12 الی 15 ساعت در روز هم تمرین می کند که خیلی سخت است اما هر طور شده؛ این کار را انجام می دهد تا بتواند در ویدیوهایش لاغر و موفق ظاهر شود.

جیسو:غذای کمتر و ورزش بیشتر

جیسو در مصاحبه‌ هایش گفته است که اگر شما مقدار ماده غذایی خود را کم تر و سبک تر کنید و در کنار آن ورزش هم داشته باشید، می توانید به تناسب اندام بالایی برسید که خودش هم همین روش را پیاده می‌ کند و توانسته است تا اندام کاملاً لاغری داشته باشد.

رژیم و ورزش اعضای گروه بلک پینک لو رفت

4.5745
این مطلب مفید بود ؟67075
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
برچسب : لاغری
وبگردی