تولد
عضو حساس متولدین
هر فردی دارای عضوی حساس در بدنش می باشد. جالب است بدانید نقطه حساس بدن هر فردی با ماه تولدش ارتباط دارد.

نقاط حساس بدن متولدین هر ماه

وقتی که شما خودتان را به خوبی بشناسید و ویژگی‌ های ماه تولدتان را بدانید، راحت‌ تر می‌ توانید اقدامات مختلفی را به انجام برسانید. باید بدانید که قدرتِ جسمی و فیزیکی و ضعف های بدنی را چگونه برطرف کنید. در این قسمت از نمناک قصد داریم نقاط حساس بدن متولدین ماه های مختلف را بگوییم که دانستنِ آن ها؛ از لحاظ بهبود وضعیت روحی و جسمی به شما کمک خواهد کرد.

فروردین:سر

اگر این افراد استراحت خوبی نداشته باشند، سریعا دچار سر درد می شوند. سر مرکز انرژی آن ها است؛ به خاطر همین مدیتیشن به شدت برای فروردین ماهی ها مفید می باشد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، فروردین ماهی ها ذهن بسیار مثبتی دارند و ناحیه سر آن ها کاملاً آرام است اما اگر مشکلی وجود داشته باشد، به هم می ریزند.

سر درد

اردیبهشت:گردن و شانه

اردیبهشتی ها معمولاً در حالت نرمال و طبیعی؛ قدرت و جذابیت زیادی را در قسمت بالای گردن خود احساس می‌ کنند؛ اما اگر مشکلی وجود داشته باشد، با گردن درد و شانه درد مواجه می‌ شوند.

خرداد:گلو و ریه

خرداد ماهی ها به کیفیت زندگی خود خیلی اهمیت می دهند‌. معمولاً داشتنِ ریه سالم جزء اولویت آن ها است؛ یعنی سعی می‌ کنند که به ناحیه گلو، ریه و در کل؛ تنفس خود بیشتر اهمیت دهند، زیرا این نواحی مرکز انرژی آن ها می باشد و زودتر از بقیه قسمت ها دچار حساسیت و مشکل می شود.

تیر:میان تنه

قسمت قفسه سینه؛ رحم و شکم باعث ایجاد تفکرات مثبت در افراد ماه تیر و بهبود وضعیت باروری در آن ها می‌ شود که البته؛ این ناحیه در تیر ماهی ها خیلی حساس است و اگر از آن مراقبت کنند، بهترین وضعیت را برایشان ایجاد می کند اما کوچک‌ترین مشکلی؛ باعث درد و حساسیت در این قسمت ها می شود.

شکم

مرداد:قلب و قسمت بالای کمر

در کل؛ مرداد ماهی ها افراد حساسی می باشند و قسمت قلبِ آن ها هم بسیار حساس است. معمولاً باید سعی کنند از این ناحیه خیلی خوب مراقبت کنند تا بتوانند وضعیت و حالِ خوبی را تجربه کنند‌.

شهریور:شکم و ناحیه گوارش

این قسمت ممکن است برای شهریور ماهی ها مرکز استرس و اضطراب باشد و در زمانی که استرس می گیرند یا دل مشغولی دارند، سریع سیستم گوارش آن ها به هم می ریزد که ورزش می‌ تواند تا حد زیادی به بهبود این وضعیت کمک کند.

مهر:کلیه و قسمت پایین کمر

مهر ماهی ها باید به داخل بدن خود خیلی توجه کنند‌. از طرفی باید مراقبت از قسمت پایین کمر و کلیه را افزایش دهند تا مشکلی در این ناحیه وجود نداشته باشد.

کلیه و پایین کمر

آبان:لگن و سیستم تناسلی

آبان ماهی ها باید ورزش‌ هایی را انجام دهند که باعث تقویت ناحیه لگن شان می شود. آن ها می‌ توانند با مراقبت از این ناحیه؛ روابط زناشویی بسیار خوبی داشته باشند؛ بنابراین قطعا مراقبت از این قسمت و مراجعه به پزشک اهمیت بسیار زیادی برای آبان ماهی ها دارد‌.

آذر:ران و ساق پا

آذر ماهی ها باید به قسمت ران و ساق پای خود خیلی توجه کنند. ورزش کردن می‌ تواند به تقویت این ناحیه کمک کند، زیرا باعث محکم و قوی شدن خواهد شد و از ایجاد حساسیت و مشکل در این قسمت جلوگیری می کند.

دی:استخوان و مفصل

استخوان و مفصل با بالا رفتن سن در این افراد دچار فرسودگی می شود، زیرا حساسیت بیشتری نسبت به نواحی دیگر دارد؛ به خاطر همین باید مراقب سفتی و درد در این ناحیه باشند.

استخوان و مفصل

بهمن:قوزک پا

قسمت هایی مانند؛ قوزکِ پا یا آرنج دست در بهمن ماهی ها حساس است. باید از آن ها خیلی خوب مراقبت کنند تا آسیبی وارد نشود و حداکثر انعطاف ‌پذیری را داشته باشد تا از ایجاد ضعف در این ناحیه جلوگیری گردد.

اسفند:دست، پا

قسمتِ دست و پا برای اسفند ماهی ها اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا خیلی راحت آسیب می‌ بیند. باید سعی کنند که ماساژ انجام دهند؛ روغن درمانی و ورزش را هم در نظر بگیرند. اگر به اندازه کافی استراحت نکنند، دست و پای شان دچار مشکل خواهد شد.

بگو متولد کدوم ماهی تا عضو حساس بدنت رو بگم

3.9592
این مطلب مفید بود ؟456136
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی