ازدواج بازیگران هندی
برخی از سلبریتی های محبوب بالیوودی با هم ازدواج کرده و به عنوان زوج های معروف هندی سالهاست در کنار هم زندگی مشترک خوبی را تجربه می کنند.

ازدواج بازیگران هندی و زن و شوهر های معروف بالیوود

سینمای هند یکی از پرطرفدارترین سینماهای دنیا می باشد و بسیاری از مردم در سراسر جهان پیگیر فیلم‌ های هندی هستند. بازیگران هندی هم محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم دارند و خیلی از ما زندگی آن ها را دنبال می‌ کنیم. در این قسمت از فرهنگ و هنر نمناک قصد داریم بازیگران زن و شوهر هندی را به شما معرفی کنیم که شاید برایتان جالب باشد.

شاهد کاپور و میرا کاپور

میرا 13 سال از شاهد کوچک‌تر است. این دو در یک مراسم مذهبی یکدیگر را ملاقات کردند. ازدواج آن ها با حضور خانواده هایشان برگزار شد که این اتفاق خیلی در صنعت بالیوود رایج نیست. آن ها هم اکنون دو فرزند دارند و وارد کار بیزینس و تجارت شده‌ اند.

شاهد کاپور

رانبیر کاپور و آلیا بات

این تنها رابطه ای بود که رانبیر به آن به چشم یک رابطه جدی نگاه می کرد‌. او واقعاً عاشق شده بود. این دو نفر در یک فیلم فانتزی یکدیگر را ملاقات کردند و بعد ها با هم وارد رابطه شدند و تصمیم به ازدواج گرفتند. آن ها هر دو از یک نسل می‌ باشند و جزء چهره های محبوب بمبئی هستند.

رانبیر کاپور

کاجول و اجی دیوگن

این دو در سال 1994 با یکدیگر آشنا شدند و سال 1999 با هم ازدواج کردند و جزء پرطرفدارترین زوج های بازیگر هندی محسوب می شوند که پدر این آقا یک کارگردان معروف است و مادر او هم بازیگر است. این خانواده هنری جزء خانواده محبوب صنعت سینمای هند هستند.

کاجول و اجی دیوگن

شاهرخ خان و گوری خان

بسیاری از ازدواج ها در صنعت بالیوود دوام نمی آورند اما در این مورد با وجود این که شاهرخ خان فرد بسیار معروفی است و طرفداران بسیار زیادی دارد، باز هم وفاداری را بین این زوج می بینید و می فهمید که عشق تا چه حد می‌ تواند در زندگی مؤثر باشد و دوام آن را افزایش دهد.

شاهرخ خان

امیرخان و کیران رائو

این زوج هنری نقش های بسیار زیادی را در سینمای بالیوود ایفا کرده‌ اند و هر دو در کارشان بسیار موفق هستند. آن ها کاندید جایزه اسکار هم شده‌ اند و ازدواج آن ها برای طرفدارانشان یک اتفاق بسیار عجیب و دوست داشتنی بود.

آبیشک باچان و آیشواریا

تقریباً کسی نیست که این زوج معروف بالیوودی را نشناسد‌. این دو نفر جزو معروف ترین زوج های سینمایی در کلِ دنیا هستند. آشواریا یکی از معروف ترین بازیگران هندی محسوب می‌ شود و به خاطر چهره زیبایی که دارد، به شهرت رسیده است.

آشواریا رای

آکشای کومار و توینکل خانا

اکشای تا به حال چندین ازدواج ناموفق داشته اما سرانجام با توینکل ازدواج کرد. ازدواج آن ها دوام آورد و اکنون دو فرزند دارند. آن ها خیلی موارد خصوصی زندگی خود را نمی‌ گویند اما جزء زندگی های موفق و زوج های وفادار در سینمای بالیوود هستند.

زوج های هندی

ویرات کوهلی و انوشکا شارما

این زوج معروف و جذاب نیز سال های زیادی است که با یکدیگر زندگی می‌ کنند و طرفداران بسیار زیادی دارند.‌ معمولاً نقش های خوبی هم به آن ها پیشنهاد می‌ شود و می‌ توان گفت که جزء پرطرفدار ترین ها هستند.

آنوشکا شارما

رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

این دو از همان زمانی که یکدیگر را ملاقات کردند، تصمیم به ازدواج گرفتند. البته به مدت پنج سال ازدواج آن ها به تاخیر افتاد اما به هر حال به یکدیگر وفادار ماندند و اکنون هم زندگی خوبی در کنار هم دارند و جزء ستاره های بالیوودی هستند.

رانویر سینگ

سیف علی خان و کارینا کاپور

این زوج هنری زندگی بسیار عالی در کنار یکدیگر دارند و جزو زوج های وفادار در صنعت بالیوود هستند. شاید بتوان گفت اولین خانواده بالیوودی محسوب می‌ شوند که در زمینه هنری هم فعالیت های بی نظیری داشته اند.

کارینا کاپور

بازیگران معروف هندی که با هم ازدواج کردن+ عکس

4.336
این مطلب مفید بود ؟315
منبع : thenationalnews / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی