تست هوش
در این تصویر 5 نفر در حال انجام کاری هستند. اگر فرد باهوشی باشید میتوانید در عرض 12 ثانیه فرد چپ دست را از بین آن ها پیدا کنید.

تست هوش تصویری:در عرض 12 ثانیه فرد چپ دست این تصویر را پیدا کنید

تست های ضریب هوشی راهی سرگرم‌کننده برای شناخت میزان هوش شماست. در حین حل این معماهای ذهنی، باید مسئله را اسکن کنید و با استفاده از مهارت های مبنی بر استدلال منطقی به پاسخ برسید. بازی های فکری یک معمای ساده را جالب تر می کند، زیرا این بازی های سرگرم‌کننده با تفکر خلاق حل می شوند. برای رسیدن به راه حل باید کمی متفاوت فکر کنید زیرا پاسخ آنقدرها هم روشن و واضح نخواهد بود.

درست مثل نمونه ای که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید؛ در تصویر باید فرد چپ‌دست‌ را در بین پنج نفری که در حال انجام کارهای روزمره خود هستند، شناسایی کنید. فراموش نکنید که برای موفقیت در این تست، تنها 12 ثانیه زمان دارید. شما باید قبل از پاسخ دادن به سؤال به دقت به تصویر نگاه کنید زیرا پاسخ بسیار ساده اما مشکل بنظر میرسد.

تست هوش تصویری

پاسخ بازی فکری

اگر به فعالیت پنج نفر در تصویر با دقت نگاه کنید، می توانید فرد چپ دست را شناسایی کنید. همچنین در نظر داشته باشید که فرد چپ دست وظیفه اصلی خود را با دست چپ انجام می دهد نه با دست راست. پس، بیایید تشخیص دهیم که چه کسی در بین این پنج نفر چپ دست است:
  1. شخصی که چکش را به میخ می زند از دست راست خود استفاده می کند.
  2. شخصی که از اره برای بریدن کنده چوب استفاده می کند از دست راست خود استفاده می کند.
  3. شخصی که در حال نوشتن کاغذ روی میز است از دست راست خود استفاده می کند.
  4. شخصی که در حال عکاسی است از هر دو دست خود استفاده می کند اما دکمه کلیک را از طریق دست راست خود فشار می دهد.
  5. پیشخدمتی که نوشیدنی ها را روی میز سرو می کند، سینی را در دست راست خود حمل می کند اما می خواهد آن را از طریق دست چپ خود سرو کند و این یعنی کار اصلی که سرو نوشیدنی است، با دست راست انجام خواهد شد؛ بنابراین، گارسون مطمئناً چپ دست است.
تست iq

بله، "پیشخدمت" یک فرد چپ دست است؛ برای چپ دست ها راحت تر است که سینی را در دست راست خود بگیرند و با دست چپ غذاها و نوشیدنی ها را سرو کنند. بنابراین، دست چپ آنها کار می کند و دست راست ثابت است.

تست هوش: کدومیک از این افراد، چپ دسته؟

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی