لیفت سینه

ارزون ترین روش لیفت سینه بدون درد و جراحی

تاریخ انتشار : 31 تیر 1401کد مطلب : 87792زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوش فرمی سینه ها خواسته خیلی از انسان هاست اما برای این کار قادر به جراحی نیستند، نگران نباشید میتواند با چند راه حل خانگی ساده سینه هایتان را لیفت کنید.

بی خطر ترین روش لیفت سینه بدون جراحی با چند حرکت ورزشی

درسته که بعضی از مواد غذایی باعث افزایش سلامت و جوانیِ سینه ها می شوند؛ اما ورزش هایی هم هستند که می‌ توانند به سلامت و زیبایی سینه و لیفت آن کمک کنند که شاید بسیاری از شما به آن ها توجهی نکرده باشید. در این قسمت از نمناک قصد داریم این راه های ارزان و مفید را به شما معرفی کنیم که باعث لیفت سینه بدون جراحی می شوند؛ پس با ما همراه باشید.

** مطلب مختص خانم هاست ولی به دلیل در دسترس نبودن تصاویر قابل انتشار و متناسب با فرهنگ ما، ترجیحا از تصاویر آقایان استفاده کرده ایم تا به شکلی ورزش مد نظر را برای شما کاربران عزیز به تصویر بکشیم.

پارویی معکوس inverted row

این حرکت به شما کمک می کند تا عضلات شانه و کمرتان را تقویت کنید؛ همچنین باعث بهبود موقعیت و شکل بدن می شود و سینه ها را لیفت می کند. برای شروع؛ باید بدن خود را به صورت خم زیر دستگاه ببرید، سپس از طناب تی آر ایکس یا دستگاه مخصوص استفاده کنید و آن را به سمت سینه خود بکشید. این حرکت را در 3 ستِ 10 تایی انجام دهید.

ورزش

پوش آپ pushup

این حرکت؛ تمرینی جذاب برای فعال کردن عضلات قفسه سینه است و ظاهر جوان تر و لیفت شده ای به سینه ها می دهد. تمرکز این حرکت؛ روی این است که سینه های شما فرم خوبی داشته باشند. برای انجام آن باید حرکتی شبیه به شنا را انجام دهید تا جایی که آرنج نزدیک به بدن تان باشد. بهتر است که 2 ست 10 یا 15 تایی از این حرکت را انجام دهید.

شنا

فلای سینه سیم کش cable fly

این تمرین عضلات داخلی و خارجی سینه ها را هدف قرار داده و باعث لیفت خواهد شد. برای انجام این تمرین باید بایستید و پاهای خود را به اندازه عرض شانه از هم باز کنید. با هر دست یک قرقره کابل را بگیرید. یک قدم به جلو بردارید و مطمئن شوید که حرکت شما کشش مناسبی در کابل ها ایجاد کرده است. بعد؛ دست‌های تان را جلوی سینه‌ کنار هم بیاورید و دوباره به حالت اول برگرید و آن را در 3 ست 10 تایی تکرار کنید.

ورزش لیفت سینه

ارزون ترین روش لیفت سینه بدون درد و جراحی

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش تناسب اندام نمناک /ن/ن.ح
برچسب : حرکات ورزشی
وبگردی