آتش گرفتن عروس داماد
شعله های آتش عروس و داماد را احاطه کرده بود اما هیچ کس برای کمک به این زوج جلو نمیرفت و برعکس همه با ذوق و خوشحالی در حال خوشگذرانی بودند.

آتش گرفتن عروس داماد به‌صورت عمدی در مراسم

گاهی تماشای یک ویدئوی چند ثانیه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، مدتها ذهن ما را درگیر خود می کند و چون از پشت پرده اتفاقات داخل ویدئو اطلاعی نداریم ممکن است قضاوت های نادرستی هم داشته باشیم، مثل ماجرای ویدئویی که صحنه هایی از آتش گرفتن لباس عروس و داماد را در میان خوشحالی میهمانان نشان میداد. با ما در بخش گوناگون از همه جای دنیا در نمناک همراه باشید تا دلیل این خوشحالی را بدانید.

آتش گرفتن عروس داماد

آتش گرفتن عروس داماد؛ وقتی بدلکاران عروسی می کنند

وقتی دو تا بدلکار با هم ازدواج می کنند؛ قطعا مراسم عروسی شان هم با بقیه فرق دارد. گیب جسوپ و امبیر میشل یک زوج آمریکایی با آتش زدن دسته گل عروسی شان صحنه ای متفاوت از عروسی را به نمایش گذاشتند که تا مدت ها در یاد ها بمانند.

مراسم این طور شروع شد که مردی دسته گلِ عروسی را آتش زده و به دست این زوج می دهد. عروس و داماد در حالی که آتش گرفته اند و مهمانان همگی خوشحال و هیجان زده تشویق شان می کنند، دست در دست و بدون استرس وارد مراسم می شوند.

عروس داماد بدلکار

این فیلم آتشین؛ با افتادن جسوپ و میشل در حالی که یکی از مهمانداران مراسم با یک کپسول آتش نشانی آن ها را خاموش می کند، تمام می شود. نگران نباشید! خوشبختانه این زوج با لباس های ضد حریق و ژل ضد سوختگی روی پوست و موها محافظت شده اند.

زوج بدلکار

این نمایش پرهیجان که در تیک تاک هم کلی سر و صدا به پا کرده است، جز یکی از خاص ترین مراسم های عروسی به حساب می‌ آید.

آتش گرفتن هولناک عروس داماد و خوشحالی عجیب مهمانان

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی