داماد فراری
میهمانان همه آمده بودند و عروس و خانواده ها منتظر رسیدن آقای داماد بودند که ناگهان خبر رسید او با نامزد سابقش فرار کرده. در عرض چند ساعت همه چیز تغییر کرد و کار داماد فراری تلافی شد.

ماجرای داماد فراری و تغییر سرنوشت عروس در چند ساعت

غیبت داماد در مراسم عروسی و تنها ماندن عروس اتفاق عجیبی بود که با پایانی عجیب تر خبرساز شد. دو برادر به نام " آشوک و ناوین " برنامه ریزی کرده بودند تا هر دو در تاریخ 30 ژانویه سال 2021 ازدواج کنند و برای این روز همه چیز را آماده کرده بودند. مراسم حنابندان هردو برادر به خوبی برگزار شد اما روز عروسی یکی از زوج ها به مشکل برخورد، مشکلی که ماجرایی در پس آن وجود داشت و در ادامه ی این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

یکی از برادرها یعنی "ناوین" همراه همسرش "سیندهو" روز عروسی به مراسم نیامد و با یک برنامه ی از پیش تعیین شده فرار کرد تا عروس تنها بماند. عروس، خانواده ها و همه میهمانان شوکه بودند تا اینکه ماجرا روشن شد و دلیل فراری شدن داماد را همه دانستند.

 کار جالب عروس

از یادداشت " ناوین " مشخص شد که او در گذشته با دختری در ارتباط بوده و این دختر او را تهدید کرده که اگر ازدواج کند، جلوی همه مهمان ها سم خواهد خورد و زندگی اش را به هم می ریزد به همین دلیل داماد تصمیم گرفت که عروس و مراسم را رها کرده و با او به شهر دیگری فرار کند.

" سیندهو " قلبش از این اتفاق شکست و سردرگم مانده بود و از طرفی هم در برابر مهمانان شرمنده بود اما نمی خواست بهترین شب عمرش اینگونه خراب شود برای همین به این نتیجه رسید که با یکی از مهمانان ازدواج کند.

خانواده او تصمیم گرفتند که داماد آینده شان را در همین مراسم عروسی پیدا کنند و جای خالی " ناوین " را با فرد لایق دیگری پر کنند در نتیجه به لیست مهمان ها نگاهی انداختند. یکی از مهمانان به نام "کاندراپا" که در کنداکتور اتوبوس کار می کرد؛ داوطلب شد که اگر عروس هم موافق است با او ازدواج کند. یعنی همه چیز در عرض 2 ساعت تغییر کرد و سرنوشت آن ها جور دیگری رقم خورد.

ماجرای داماد فراری و ازدواج عروس با یکی از میهمانان

3.7237
این مطلب مفید بود ؟17562
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : ازدواج
وبگردی