تولد
عروس فریبکار

رسوایی زشت عروس زیبا 12 روز بعد عروسی

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93580زمان مطالعه : 1 دقیقه
معمولا مراسمات عروسی با اتفاقات عجیب و غریبی همراه می شوند که یک نمونه از این اتفاقات بسیار عجیب را در ادامه این مطلب میخوانید که 12 روز بعد عروسی رسوایی به بار آورد.

عروسی که مرد از آب درآمد

اوایل این هفته، رسانه‌های اندونزی مورد عجیب مرد 26 ساله‌ای را گزارش کردند که در انتخاب همسر دچار اشتباه عجیبی شده بود که در نهایت او را به اداره پلیس کشاند.

مرد جوان که با همسر آینده خود در اینترنت آشنا شده بود اعتراف کرد که از لحظه‌ای که برای اولین بار همسر آینده‌اش را دید، عاشق او شد و پس از چند بار ملاقات صمیمانه، جرات به دست آورد تا از او درخواست ازدواج کند.

داماد فریب خورده از همان ابتدا حس کرد که نامزدش برخی ویژگی های عجیب و غریب دارد، اما چندان به رفتارش مشکوک نشد و حتی تصورش را هم نمیکرد که فردی که دل او را برده، یک مرد در لباس مبدل زنانه باشد. ظاهرا این به‌اصطلاح عروس، در تمام قرارهای ملاقات با حجاب کامل حاضر می‌شده و سعی داشت وانمود کند خجالتی است.

عروس متقلب

مرد زن نما بعد از دریافت درخواست ازدواج از سوی پسر جوان ساده لوح، گفت که هیچ قوم و خویشی ندارد و باید بدون برگزاری مراسم خاصی با هم ازدواج کنند؛ همینطور هم شد اما چند روز بعد از عروسی خانواده مرد به رفتارهای عروس‌شان مشکوک شده و متوجه می شوند که عروس، زن نیست، بلکه مردی است در لباس زنانه که ظاهرا قصد اخاذی از داماد را داشته‌ است. افشای این حقیقت و به میان آمدن پای پلیس، همه چیز را روشن کرد و دست مردی که خود را زن جا زده بود رو شد.

رسوایی زشت عروس زیبا 12 روز بعد عروسی

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی