طلاق بریتنی اسپیرز
خانم بازیگر و خواننده ی معروف که در جریان یک عشق زودگذر تصمیم به ازدواج گرفته بود خیلی زود و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی از همسرش جدا شد.

کوتاهترین ازدواج هالیوودی؛ طلاق بریتنی اسپیرز چند ساعت بعد ازدواج

در اینکه زندگی هالیوودی ها سرشار از اتفاقات عجیب و غریب است شکی نیست و اینکه ساختار زندگی مشترک آنها با چهارچوب های تعیین شده در تمام جهان متفاوت است بحثی نداریم اما با تمام این تفاوت های پذیرفته شده گاهی بسیار غیرطبیعی تر عمل می کنند و همین باعث تعجب خود آنها هم می شود. مثل خانم خواننده و بازیگری که بعد از رابطه عاشقانه کوتاه با مردی جوان تصمیم به ازدواج با او گرفت اما این ازدواج چند ساعت بیشتر دوام نیاورد.

"بریتنی اسپیرز" در یکی از ازدواج های ناموفق خود رکورد جالبی خلق کرد و رتبه ی اول کوتاه ترین ازدواج میان هالیوودی ها را به نام خودش ثبت کرد. " بریتنی " با "جیسون الکساندر" لاس وگاس ازدواج کرد و خیلی زود این ازدواج را به طلاق وصل کرد.

بریتنی اسپیرز و جیسون الکساندر

در سال 2004، "بریتنی اسپیرز" دوست کودکی خود "جیسون الکساندر" را برای جشن سال نو به لاس وگاس دعوت کرد. او هم به سرعت خودش را با یک جت شخصی به آنجا رساند. "الکساندر" در مصاحبه ای با ABC News گفت که او به سادگی به آنجا رفته است تا با یک دوست کودکی اوقات خوشی را سپری کند اما این سفر بخشی از زندگی اش را تغییر داد.

او در ادامه ی مصاحبه اش میگوید:در جریان همین سفر بودم که " بریتنی" یک روز پیش من آمد و گفت که آیا میخواهم با او ازدواج کنم یا نه؟ من هم بدون تردید و وقفه گفتم:بله حتما. بدون وقفه به کلیسا رفتیم و با هم ازدواج کردیم اما این ازدواج عمر کوتاهی داشت چرا که پس از تماس تلفنی " بریتنی " با مادرش همه چیز تغییر کرد.

مادرش به او گفت که اجازه ی چنین ازدواجی نداشته و هنوز درک کاملی از زندگی و برخی مسائل ندارد برای همین به او اجازه ی ادامه ی این رابطه را نخواهد داد. " بریتنی " هم که متوجه تصمیم عجولانه و نامطمئن خود شده بود خیلی سریع برای طلاق اقدام کرد.

طلاق بازیگر و خواننده ی معروف 55 ساعت بعد ازدواج!

3.667
این مطلب مفید بود ؟4819
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی