خانواده بریتنی اسپیرز
در مراسم ازدواج بریتنی و سام اصغری بسیاری از سلبریتی ها حضور داشتند اما یکی از موضوعات سؤال برانگیز برای همه دلیل غیبت خانواده بریتنی در مراسم عروسی اش بود.

دلیل غیبت خانواده بریتنی در مراسم عروسی اش

در روزهای گذشته مراسم ازدواج ستاره پاپ و سام اصغری، مدل مشهور ایرانی در حضور افراد مشهور و معروف برگزار شد. مراسم عروسی این خواننده مشهور بسیار رویایی و با شکوه اما با حاشیه های مختلفی همراه بود. عدم حضور خانواده اسپیرز یکی از حواشی های مهم مراسم ازدواج بریتنی بود که برای بسیاری از مخاطبان سؤال برانگیز است. دلیل غیبت خانواده بریتنی در مراسم عروسی شان چه بود؟ آیا این خانواده مخالف ازدواج بریتنی و سام اصغری بودند؟

مشکلات و تنش های خانواده بریتنی با او

بریتنی اسپیرز خواننده پاپ است که از همان دوران کودکی و در 11 سالگی در صنعت موسیقی پاپ شهرت فراوانی به دست‌آورد اما برخلاف تصور بسیاری از افراد زندگی شخصی موفقی نداشت تا جایی که در بخش های قبلی نمناک هم گفتیم، این خواننده مشهور سال های زیادی را مبتلا به بیماری افسردگی بود و به دلیل مشکلات روحی‌اش از سال 2008 بر اساس حکم دادگاه تحت سرپرستی پدرش بود.

در مستندControlling Britney Spears که در مورد وضعیت زندگی بریتنی اسپیرز پخش شد، گفته شده پدر این خواننده مشهور از طریق یک تیم امنیتی به تمام جزئیات تلفن همراه بریتنی از جمله پیام ها، تماس ها، ایمیل ها، تماس های ویدیویی، یادداشت ها و سابقه مرورگر او دسترسی داشته و حتی صحبت های او با فرزندانش و سام اصغری را کنترل می کرده است. بعد از پخش این مستند وکیل پدر بریتنی گفته است این اقدامات با رضایت خود بریتنی اسپیرز و اطلاع دادگاه انجام شده است.

بریتنی اسپیرز نیز پس از مدتی صحبت های بشدت تندی علیه پدرش و موضوع سرپرستی‌اش کرد و در دادگاه گفت این سرپرستی به‌جای فایده به او آسیب میرساند و خواستار این شد که زندگی‌اش را به او برگردانند. حالا با منحل شدن دستور قیومیت او توسط پدرش، بریتنی به زندگی خود ادامه می دهد.

عروسی بریتنی و سام اصغری

خانواده بریتنی به عروسی دعوت نشدند

این مشکلات و تنش های خانوادگی ستاره پاپ سبب شد که او خانواده خود یعنی مادرش لین 67 ساله، پدرش جیمی 69 ساله و خواهر و برادرانش جیمی لین 31 ساله و برایان 45 ساله را به مراسم عروسیش دعوت نکند.

مراسم ازدواج بریتنی و سام اصغری در حالی برگزار شد که تنها خانواده سام و سلبریتی هایی چون سلنا گومز، مدونا، پاریس هیلتون، دوناتلاورساچه و... در این مراسم حضور داشتند.

واکنش مادر بریتنی به مراسم ازدواج دخترش

لین اسپیرز، مادر بریتنی که به عروسی دخترش دعوت نشده بود، در کامنتی به جشن عروسی دخترش واکنش نشان داده و خطاب به او نوشت:

بسیار درخشان و خوشحال به نظر میرسی! عروسیت یک عروسی رویایی است! و برگزاری آن در خانه‌ات آن را بسیار احساسی و خاص کرده! خیلی برایت خوشحالم! دوستت دارم.

در مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز، علاوه بر خانواده اش، پسرانش شان فدرلاین 16 ساله و جیدن فدرلاین 15 ساله هم حضور نیافتند. سخنگوی همسر سابق کوین فدرلاین درباره عدم حضور فرزندان بریتنی گفت که اگرچه دو پسرش در این مراسم حضور نخواهند داشت، اما هر دوی آنها و کوین برای بریتنی خوشحال هستند و برای او بهترین ها را آرزو می کنند.

چرا خانواده و بچه های بریتنی، عروسیش نیومدن؟

3.879
این مطلب مفید بود ؟6019
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی