همسر بروسلی

همسر بروسلی بعد از مرگ استاد با کی ازدواج کرد؟

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93644زمان مطالعه : 1 دقیقه
لیندا همسر بروسلی بعد از مرگ بروسلی زندگی بسیار متفاوتی را آغاز کرد و در این راه ازدواج هایی انجام داد که بسیار پر سر و صدا بودند.

ازدواج همسر بروس لی بعد از مرگ استاد

بروسلی استاد تکرار نشدنی هنرهای رزمی در سال 1956 با همکلاسی خود بنام لیندا آشنا شد و ازدواج کرد ولی عمر این ازدواج چندان طولانی نبود و زن بروسلی، در جوانی بیوه گشت. تنهایی او را در شرایط دشواری قرار داد تا اینکه لیندا بالاخره تصمیم به ازدواج گرفت.

لیندا لی کادول برای دومین بار در سال 1988 با تام بلیکر ازدواج کرد ولی این پیوند کوتاه مدت بود و آنها در سال 1990 از هم جدا شدند ولی یک سال بعد همسر بروس تصمیم گرفت دوباره ازدواج کند و اینگونه شد که در سال 1991، با کارگزار سهام بروس کادول ازدواج کرد و آن دو در جنوب کالیفرنیا ساکن شدند.

بروسلی و همسرش

ازدواج های همسر بروسلی بعد از او

علت مرگ بروس لی

یکی از مرگ هایی که پس از گذشت سالها، همچنان برای برخی یک معما تلقی می شود، علت مرگ بروسلی محبوب است. گزارشات رسمی منتشر شده علت را اینگونه توصیق می کنند که استاد در 20 ژوئیه 1973 بعد از یک خواب عمیق به کما رفت و تلاش پزشکان برای احیای او بی نتیحه ماند و درگذشت.

با وجود حدس و گمان های بسیار در رابطه با مرگ بروسلی، دانشمندان و پژهشگران، اختلال عملکرد کبد را به عنوان دلیل مرگ بروسلی معرفی کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند مصرف زیاد آب باعث هیپوناترمی ادم مغزی (تورم مغزی) شده و منجر به اختلال در عملکرد کبد شده است.

همسر بروسلی بعد از مرگ استاد با کی ازدواج کرد؟

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : بروس لی
وبگردی