دزدگیر اماکن
عملکرد سیستم‌های امنیتی یا اعلام سرقت که در واقع همان دزدگیر است، به گونه‌ای بوده که اگر فردی از حریم شخصی شما رد شود، از طریق آلارمی که دارد به صاحب دزدگیر اطلاع رسانی شود.

فروشگاه فایروال، جزو بهترین فروشگاه های شرکت فایروال که تولید کننده دزدگیر اماکن و لوازم جانبی های آن در ایران بوده، این شرکت همواره در حال تولید انواع مختلفی از دزدگیر ها برای اماکن شما بوده. و در صدد رفع تمامی نیاز های افراد بوده. همچنین اگر از خود شرکت و نمایندگان مورد اعتماد آن استفاده کنید از 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بهره مند می شوید. در ادامه انواع دزدگیر های فایروال و عملکرد آن ها را به شما توضیح خواهیم داد.

انواع دزدگیر اماکن فایروال

دزدگیر فایروال F10

این دزدگیر دارای امکانات متفاوتی بوده که تقریبا بیش از 80 درصد نیاز کاربر را رفع کرده است. عملکرد این دزدگیر به گونه ای است که هم به خط ثابت شهری و هم به سیم کارت متصل بوده. تصور کنید سارق به منزل، محل کار و یا هر جایی که دزدگیر نصب است، وارد می شود و سیم تلفن را قطع می کند آن جا بوده که دزدگیر از کار می افتد، اما شرکت فایروال با متوجه شدن این موضوع دست به تولید دزدگیر F10 زد؛ زمانی که سارق سیم تلفن را قطع می کند، دزدگیر از کار نیافتد و بتواند از طریق سیم کارتی که درون آن است فعال شود و اعلام سرقت کند.

همچنین این دزدگیر از 7 رله خروجی برخوردار است که این رله ها وسایل برقی شما را کنترل می کند. به این صورت که به پریز های 7 قسمت متصل می شود و شما می توانید این قسمت را کنترل کنید.

به دو صورت هم می شود این رله ها را کنترل کرد.

  • از طریق خود دستگاه می توانید مشخص کنید که هر رله تو چه تایمی روشن و چه تایمی خاموش شود

مثال :شما غذای خود را در پلوپز ریخته و به سرکار می روید، با زدن دکمه اون رله در تلفن همراه خود، در صورتی که در دستگاه تعریف شده باشد پلوپز روشن می شود و بعد از مثلا یک ساعت به طور خودکار خاموش می شود.

  • از طریق نرم افزار فعال یا غیر فعال کنید. نرم افزاری که روی گوشی همراه شما وصل خواهد شد.

مثال :فرزند شما با کامپیوتر بازی می کند و والد حس می کند فرزند باید به بازی خود خاتمه بدهد، پس می تواند پریز آن قسمت را از طریق نرم افزار غیر فعال کند. و آن پیریز تا زمانی که نخواهید فعال نمی شود.

مثال :فرض کنید از پارکینگ منزل خود خارج شدید و یادتان رفته درب پارکینگ را ببندید با داشتن دزدگیر منزل فایروال که همان F10 بوده می توانید از طریق نرم افزار اقدام به بسته بودن درب پارکینگ کنید.

دزدگیر فایروال F9

این دزدگیر نیز مانند دزدگیر F10 بوده اما از امکانات رله برخوردار نبود. به خط ثابت و سیم کارت متصل شده و ورود سارق یا افراد غیر مجاز را به شما از طریق پیامک و تماس اطلاع می دهد.

فرض کنید در خانه خود سالمند دارید، سالمندی که آلزایمر هم داشته باشد. و شما باید از آن مراقبت کرده و نگذارید از منزل خارج شود. می توانید با خارج شدن از منزل دزدگیر را فعال کنید که زمانی که سالمند اقدام به بیرون رفتن کرد از طریق تماس یا پیامک به شما هشدار دهد.

هم دزدگیر F10 و هم F9 دارای یک نرم افزار اندروید و IOS بوده که می توانید دستگاه را به آن ها متصل کنید.

پس تا اینجا متوجه شدید که عملکرد دزدگیر اماکن به صورتی بوده که اگر افراد غیر مجاز به حریم شما تجاوز کنند و سنسور های فایروال ورود این افراد را تشخیص دهند با به صدا در آوردن آژیر باعث فراری دادن آن ها شده.

بعضی دزدگیر ها بوده که صدای آژیری از خود پخش نمی کنند و فقط به صاحب دستگاه اطلاع رسانی می کنند. خب این چه فایده ای دارد وقتی دزد، تمام اموال شما را غارت کرده و فرار کرده، اصولا وقتی در منزل نیستید دزد به مکان شما آمده، پس شما از محل کار، خانه و هر جایی که دزدگیر نصب است دور هستید و حالا اطلاع دادن دزدی چه سودی برای شما دارد. فرض کنید خانه ویلایی باشد یا سوله در جای دوری باشد و مانند منزل همسایه نداشته باشید آن وقت قرار است چه اتفاقی بیافتد.

پس ما به شما دزدگیر فایروال را پیشنهاد می کنیم که هم سارق را فراری داده و هم به شما اطلاع رسانی می کند. یک قدم از سارق جلو باشید.

چرا باید از دزدگیر های فایروال استفاده کنیم؟

پیشگیری از سرقت

با داشتن دزدگیر و سنسور های آن باعث می شوید، سارق مکان شما را برای سرقت انتخاب نکند.

جلوگیری از دزدی

با به صدا در آمدن آژیر باعث می شوید دزد به کار خود ادامه ندهد و از آن محل فرار کند.

کنترل از راه دور

با استفاده از نرم افزار فایروال شما می توانید از راه دور به کنترل سیستم خود بپردازید.

ایجاد حس امنیت

با داشتن دزدگیر می توانید امنیت و آرامش را به محل خود هدیه دهید

عملکرد دزدگیر اماکن به چه صورت است؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی