دانشگاه تهران

پذیرش دوره DBA و PostDBA دانشگاه تهران

کد مطلب : 85844زمان مطالعه : 3 دقیقه
ثبت نام دوره‌های حرفه ای کسب و کار در سطوح DBA و PostDBA در دانشکده فنی دانشگاه تهران ویژه علاقه مندان به آموختن مهارت های پیشرفته حوزه مدیریت کسب و کار آغاز شده است.

ثبت نام دوره‌های مدیریت کسب و کار در دانشگاه تهران

دوره های مدیریت کسب و کار DBA دانشگاه تهران با ارائه پنج گرایش ویژه در حوزه های مدیریت مالی و سرمایه گذاری، مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال، برگزار می‌شوند. همچنین دوره عالی PostDBA نیز با رویکرد  مساله یابی، حل مسئله و نیز توسعه مدل‌های بومی کسب و کار برای اولین بار در دانشکده فنی دانشگاه تهران طرح ریزی و برگزار خواهد شد.

اطلاعات دوره های مدیریت کسب و کار

با توجه به نیازمندی‌های امروز کسب‌وکارها و شایستگی‌های لازم برای کامیابی در عرصه رهبری سازمان‌ها، و نیز با درنظرگیری نیاز توسعه‌ای کشور در میسر توسعه پایدار و بهره‌ور، پرورش مدیرانی صاحب سبک با افق دید مناسب جهت خلق آینده امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. در همین راستا دوره‌های مدیرت کسب و کار در سطوح مختلف MBA و DBA و PostDBA در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می گردد که با ارائه مهمترین سطوح دانشی سعی برآن دارد ، ارزش آفرینی و رقابت در فضای جهانی امروز را برای علاقه مندان و فعالان حوزه مدیریت به شیوه‌ای کاربردی تبیین سازد.
مقرر است درپایان این دوره‌ها، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه و ریز نمرات معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از مرکز آموزش های آزاد دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند توانمندی علمی و اجرایی کسب شده از دوره‌ MBA ، دوره DBA و دوره PostDBA دانشگاه تهران را اثبات نمایند. 

مزایای دوره‌های جدید مدیریت کسب و کار دانشکده فنی

  • ارائه گواهی دوزبانه پایان دوره از دانشگاه تهران
  • امکان مشاهده محتوای کلاس‌های آنلاین در هر ساعت شبانه روز
  • عملیاتی شدن مباحث با برگزاری کلاس‌های زنده
  • بالارفتن سرعت یادگیری دانش‌پذیران و پرهیز از فرسایشی شدن دوره
  • دسترسی به اساتید حرفه ای از طریق پنل کاربری و کارگاه‌های اجرایی
  • برگزاری کلاس های حضوری ویژه علاقه مندان به حضور در فضای دانشگاه با رعایت ضوابط مربوطه

نحوه اجرای دوره‌های مدیریت کسب و کار:

دوره‌های حضوری پس از تایید هیئت رئیسه دانشکده و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار خواهند شد و همچنین علاقه‌مندانی که امکان حضور در این دوره‌ها را ندارند قادر خواهند بود از طریق بستر آنلاین در این کلاس ها مشارکت نمایند. 
دوره‌های مدیریت کسب و کار در سطوح MBA ، DBA و PostDBA مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه‌ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد. 
جهت مشاهده هزینه و سرفصل دوره‌های DBA در انواع گرایشات آن می توان روی عباریت روبرو کلیک نمود. ( سرفصل های دوره DBA )
جهت مشاهده هزینه و سرفصل‌های دوره Post DBA می توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. ( سرفصل‌های دوره PostDBA)

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA ، DBA و PostDBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88225402 یا  88652153 یا 61115124 (با پیش‌شماره 021) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می‌توانند از طریق نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پیام‌ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند. 
جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره‌ها نیز می‌توان روی عبارت ثبت نام دوره های MBA و DBA کلیک نمود و با تکمیل فرم مربوطه کارشناسان آموزشی دانشکده با شما تماس حاصل می نمایند.
همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa  فرآهم خواهد بود.

پذیرش دوره DBA و PostDBA دانشگاه تهران

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی