فرش
فرش کوروش برای خریدارانی که قصد خرید بصورت حضوری و غیر حضوری از کارخانه فرش ستاره کوروش در کاشان و یا نمایشگاه تهران داردند تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گلبرجسته

برای تعریف فرش دستبافت و فرش ماشینی اصطلاحاتی هستند که کیفیت و مرغوبیت فرش را با این کلمات بیان می کنند. در فرش ماشینی این اصطلاح ها شانه و تراکم هستند. هر دوی این اصطلاح ها با اعداد مشخص می شوند . هر مقدار که این اعداد بالاتر باشند نشان از ظرافت و کیفیت بالاتر فرش ماشینی است. این نکته را باید ذکر کرد که شانه و تراکم کاملا وابسته به همدیگر هستند یعنی اینکه با بالاتر رفتن مقدار شانه تراکم نیز افزایش پیدا می کند .

 در حال حاضر در بازار فرش  ماشینی فرش ها با کیفیت 500 شانه ( که اصطلاحا فرش های ارزان قیمت می گویند ) فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه وجود دارد. فرش های 1200 شانه از جدیدترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی و البته فرش کاشان هستند که با دستگاه های فوق پیشرفته و مدرن تولید می شوند . قیمت فرش با شانه رابطه مستقیمی دارد با بالارفتن شانه و تراکم فرش قیمت فرش هم افزایش پیدا میکند .

فرش کاشان

نخ استفاده شده در فرش های 1200 شانه فرش کاشان 

با بالارفتن کیفیت الیاف و نخ در فرش های شانه بالا قیمت فرش هم افزایش پیدا میکند برای تولید فرش ماشینی از نخ های متنوعی استفاده می شود که هرکدام از این نخ ها خاصیت و مشخصات خود را دارد.
 برای مثال برای فرش های ارزان قیمت از نخ های پلی استر و بی سی اف استفاده می شود. این نخ ها از مواد پلاستیکی تولید شده و موجب می شود که فرش های 500 شانه با قیمت بسیار پایینی روانه بازار شود . اما برای تولید فرش های مرغوب و با کیفیت از نخ های اکرولیک استفاده می شود. نخ اکرولیک بهترین و مرغوبترین نوع نخ برای فرش ماشینی در دنیا است

علت برجسته شدن فرش های گلبرجسته 

فرش   1200 شانه کارخانه فرش ستاره کوروش کاشان با نخ های اکرولیک هیت ست شده تولید شده اند . مهمترین مشخصه این نخ ها دوام و استحکام بالا و عدم پرزدهی این فرش ها است. 
مشخصه دیگر نخ های اکرولیک هایبالک بودنشان است. یعنی اینکه این نخ با تکنولوژی خاصی تولید شده اند که بعد از تولید و طی فرآیندی که به فرش حرارت داده می شود ارتفاع بعضی از نخ ها تغییر می کند و گل ها و بعضی از نقشه ها به صورت برجسته نمایان میشود. این فرآیندی که موجب می شود فرش ها تبدیل به فرش های گلبرجسته بشوند را تنها با نخ های مخصوصی صورت میگیرد که بسیار مرغوب و خاص هستند. 

معایب فرش گلبرجسته 

گلبرجسته بودن فرش های 1200 شانه مزیت جدیدی است که صرفا برای زیبایی فرش ها ایجاد شده است. طراحان کارخانه فرش کوروش با ایجاد برجستگی در بعضی از نقش و نگار به صورت بسیار خلاقانه موجب می شوند که نما و جلوه فرش ها بسیار متفاوت تر دیده شوند واین مساله خود باعث می شود که فرش بسیار مرغوب تر به نظر برسد. درباره ی نقشه های برجسته باید این نکته را گفت که با گذشت زمان به هیچ عنوان این برجستگی ها از بین نمی رود و زیبایی این فرش ها کاملا تضمین می شود. دوستداران فرش های گلبرجسته باید این نکته را بدانند که این مزیت برای فرش تنها جنبه زیبایی داشته و هیچگونه ضعفی برای فرش ایجاد نکرده و به هیچ عنوان هنگام جارو و یا تمیز کردن فرش مشکلی به وجود نخواهند آورد. 

فرش گلبرجسته جدید 

فرش گل برجسته
طراحان فرش ماشینی هر روزه با توجه به سلیقه خریدران فرش کاشان طراحی ها و رنگبندی های متنوعی را برای فرش های 1200 شانه گلبرجسته ارائه می دهند. استفاده از رنگبندی های خاص و جدید همچون رنگ های نقره ای و دودی که در گذشته در فرش کاشان وجود نداشتند ، موجب شده است که خریداران گزینه های بیشتری برای خرید فرش و دست بازتری برای چیدمان منزلشان داشته باشند. نخ رنگ جدیدی که در این سالها در طراحی فرش ها اضافه شده است و نمایی بسیار لوکس برای فرش های 1200 شانه به وجود آوره است نخ رنگ طلایی است . این نخ زیبا در نقشه های پیچک کرم و سونیا به بهترین شکل نمایان شده و جلوه ای بسیار لوکس و خاص پسندی دارند. 

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

قیمت فرش ها نسبت به اندازه هایی که تولید می شوند مشخص می شود. فرش های 1200 شانه در اندازه های استاندارد 12 متری و 9 متری و 6 متری بافته می شود . تمامی نقشه های فرش 1200 شانه سایزهای استانداردی برای قالیچه در نظر گرفته شده است. با مراجعه به سایت کارخانه فرش کاشان می توانید تمامی سایزها و قیمت های آنها را ببینید و در همین سایت خرید خود را نهایی کنید. متاسفانه به علت نوسانات بالای قیمت ارز و تغییر مداوم قیمت مواد اولیه ممکن است که قیمت نهایی فرش ها تغییر داشته باشند به همین دلیل قیمت دقیق هر فرش با انتخاب گزینه اندازه فرش در سایت فرش کاشان در اختیار خریداران قرار داده شده است.

تخفیفات فرش 1200 شانه در فرش کوروش

کارخانه فرش کاشان
در اخر فرش کوروش برای خریدارانی که قصد خرید بصورت حضوری و غیر حضوری از کارخانه فرش ستاره کوروش در کاشان و یا نمایشگاه تهران داردند تخفیف ویژه در نظر گرفته است مه با مراجه و تماس تلفنی میتوانیید از این تخفیف ها برخوردار شوید. 

تخفیف فرش 1200 شانه تراکم 3600 گلبرجسته

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی