بیوگرافی بازیگران

کاوه خداشناس

همسر کاوه خداشناس کیست؟

تاریخ انتشار : 7 مهر 1401زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاوه خداشناس بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است که فعالیت های زیادی مخصوصا در زمینه سریال دارد. در این قسمت میتوانید با بیوگرافی این بازیگر آشنا شوید.
هادی حجازی فر

زندگینامه و عکس هادی حجازی فر کنار همسر و پسرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی هادی حجازی فر کارگردان و بازیگر موفق کشورمان به همراه فیلم شناسی،گریم های مختلف، عکسهای شخصی با همسر و فرزندش را در نمناک ببینید.
زهره فکور صبور

زندگی شخصی و عکسهای زیبای زهره فکور صبور

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی زهره فکور صبور بازیگر فقید سینما و تلویزیون کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
سام قریبیان

زندگی شخصی و عکسهای خانوادگی سام قریبیان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل سام قریبیان بازیگر و کارگردان کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او در کنار پدرش فرامرز قریبیان و مادرش مینا خیامی را در نمناک ببینید.
گلاره عباسی

بیوگرافی گلاره عباسی و عکسهای زیبا کنار همسرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب گلاره عباسی بازیگر مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکسهای شخصی در کنار همسر و خانواده اش و نقشهای متفاوت او را در نمناک ببینید.
پردیس احمدیه

بیوگرافی پردیس احمدیه و عکسهای جدیدش

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1401زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی پردیس احمدیه بازیگر جوان و موفق کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
رزیتا غفاری

بیوگرافی و همسر رزیتا غفاری+ عکس دخترش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل رزیتا غفاری بازیگر مطرح و کارگردان کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او در کنار همسر و دخترش را در فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
میترا رفیع

همه چیز درباره میترا رفیع و عکسهای بازیگر بی همگان

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
میترا رفیع بازیگر سریال از سرنوشت و بی همگان است که در این قسمت از نمناک می توانید بیوگرافی کامل و عکس های جذاب این بازیگر را ببینید.
ویشکا آسایش

زندگی شخصی و عکسهای جذاب ویشکا آسایش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب ویشکا آسایش بازیگر موفق کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکسهای خانوادگی او با همسر و فرزندش و نقش های ماندگار او را در نمناک ببینید.
هوتن شکیبا

بیوگرافی و عکسهای دیده نشده هوتن شکیبا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل هوتن شکیبا بازیگر و صداپیشه محبوب کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکسهای شخصی و نقش های ماندگار او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
امیر آقایی

بیوگرافی کامل و عکسهای جذاب امیر آقایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب امیر آقایی بازیگر مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکسهای شخصی و مرور نقش های مختلف او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
محسن کیایی

بیوگرافی و عکسهای جدید محسن کیایی کنار همسرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل محسن کیایی بازیگر و نویسنده کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکسهای خانوادگی و گریم های مختلف او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
نیلوفر خوش خلق

بیوگرافی نیلوفر خوش خلق و عکسهایش با امین حیایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او در کنار همسرش امین حیایی را در فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
نیوشا ضیغمی

زندگی و عکسهای نیوشا ضیغمی درکنار همسرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگگرافی کامل و جذاب نیوشا ضیغمی بازیگر کشورمان به همراه فیلمشناسی و عکسهای شخصی او در کنار خانواده، همسر و فرزندش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
آزاده زارعی

سفر آزاده زارعی به سرزمینی فوق العاده در خارج از کشور

تاریخ انتشار : 19 شهریور 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
آزاده زارعی بازیگر مطرح سریال آوای باران، اینستاگرام خود را با تصاویری از سفرش به یک سرزمین جذاب و نوستالژیک در خارج از کشور برای دهه شصتی ها به روز کرد.
صفحه 1 از 30