بیوگرافی بازیگران

مهدی پاکدل
بیوگرافی کامل و خواندنی مهدی پاکدل بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون را به همراه عکسهای شخصی او با همسرش رعنا آزادی ور و فیلم شناسی او را در نمناک ببینید.
پولاد کیمیایی

زندگی شخصی و عکسهای جدید پولاد کیمیایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسهای خانوادگی او در کنار پدرش مسعود کیمیایی و فیلم شناسی او را در نمناک ببینید.
گلوریا هاردی

عکسهای جذاب گلوریا هاردی با همسر و خانواده+ بیوگرافی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل گلوریا هاردی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسهای شخصی او در کنار همسرش ساعد سهیلی و پسرش و فیلمشناسی او را در نمناک ببینید.
ساعد سهیلی

سن واقعی ساعد سهیلی+ عکس جدید همسر و پسرش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی ساعد سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسهای خانوادگی او در کنار همسرش گلوریا هاردی و پسرش و فیلمشناسی او را در نمناک ببینید.
رعنا آزادی ور

زندگی خصوصی و عکسهای جدید رعنا آزادی ور با همسرش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب رعنا آزادی ور بازیگر موفق سینما را به همراه عکسهای شخصی او با همسرش مهدی پاکدل و فیلمشناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
مه لقا باقری

بیوگرافی مه لقا باقری و عکسهای شخصی اش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل مه لقا باقری بازیگر مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون به همراه عکسهای شخصی او در کنار همسرش جواد عزتی و فیلم شناسی او را در نمناک ببینید.
رضا رویگری

عکسهای خانوادگی رضا رویگری و همسرش +بیوگرافی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب ضا رویگری بازیگر و خواننده پیشکسوت کشورمان به همراه عکسهای خانوادگی، فیلم شناسی و آخرین وضعیت او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
الهام حمیدی

عکسهای همسر و فرزندان الهام حمیدی+ بیوگرافی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسهای او با همسر و فرزندانش، همچنین فیلم شناسی وی را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
مریلا زارعی

زندگی شخصی و عکسهای جدید مریلا زارعی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی مریلا زارعی بازیگر موفق سینما و تلویزیون، ازدواج او به عکسهای شخصی و فیلم شناسی این هنرمند را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
شهرزاد کمال زاده

زندگی خصوصی و عکسهای جدید شهرزاد کمال‌زاده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی شهرزاد کمال‌زاده بازیگر جوان کشورمان به همراه عکسهای شخصی، ماجرای ازدواج و فیلمشناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک بینید.
ترانه-علیدوستی

زندگی شخصی و عکسهای جدید ترانه علیدوستی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی ترانه علیدوستی، بازیگر موفق سینما به همراه عکسهای شخصی او و همسر و دخترش را به همراه فیلمشناسی او را در این بخش ببینید.
فاطیما بهارمست

زندگی خصوصی و عکسهای جدید فاطیما بهارمست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی فاطیما بهارمست بازیگر و مجری جوان کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای او از کودکی تا به امروز را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
هومن حاجی عبداللهی

بیوگرافی و عکسهای هومن حاج عبداللهی در کنار همسرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی هومن حاجی عبداللهی بازیگر و صداپیشه مطرح کشورمان را به همراه عکسهای خانوادگی با همسر و پسرش و فیلمشناسی او را در نمناک ببینید.
مهسا طهماسبی

بیوگرافی و عکسهای خانوادگی مهسا طهماسبی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی مهسا طهماسبی بازیگر جوان کشورمان به همراه عکسهای خانوادگی با همسر و پدر و مادرش و فیلمشناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
ساناز سعیدی

بازیگر نقش خانم هرسینی سریال از سرنوشت کیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی ساناز سعیدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان به همراه عکسهای شخصی و فیلم شناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
صفحه 1 از 29