بیوگرافی بازیگران

صدف اسپهبدی

زندگی شخصی و عکسهای جدید صدف اسپهبدی

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب صدف اسپهبدی بازیگر جوان و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در نمناک ببینید.
ژیلا شاهی

زندگی شخصی ژیلا شاهی؛ مژگان سریال پوست شیر

تاریخ انتشار : 27 دی 1401زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب ژیلا شاهی بازیگر جوان و مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
نگین صدق گویا

زندگی شخصی و عکسهای شیک نگین صدق گویا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی نگین صدق گویا، بازیگر مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی و خانوادگی او در کنار خواهر هنرمندش را در نمناک ببینید.
بهزاد خداویسی

زندگی شخصی و عکسهای خانوادگی بهزاد خداویسی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب بهزاد خداویسی، هنرمند مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای خانوادگی در کنار همسر و فرزندان پزشک او را در نمناک ببینید.
شیدا یوسفی

شیدا یوسفی ازدواج کرده؟ + عکسهای جدید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب شیدا یوسفی، بازیگر جوان سینما و تلویزیون را به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او از کودکی تاکنون را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
ویدا جوان

ماجرای ازدواج و عکسهای ویدا جوان با همسرش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی ویدا جوان بازیگر کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکسهای شخصی و ماجرای جالب ازدواج او با همسرش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
سولماز حصاری

زندگی شخصی و عکسهای جذاب سولماز حصاری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی سولماز حصاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
زیبا کرمعلی

زندگی شخصی زیبا کرمعلی و عکسهای خانوادگی اش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب زیبا کرمعلی بازیگر جوان و مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
مهدیه نساج

زندگی شخصی و عکسهای همسر مهدیه نساج

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب مهدیه نساج بازیگر کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او با همسر و فرزندش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
هلیا امامی

ماجرای مربوط به عکس همسر هلیا امامی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی خواندنی و جذاب هلیا امامی، بازیگر خوش چهره و جوان کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی و خانوادگی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
آناهیتا افشار

زندگی شخصی و عکسهای دیده نشده آناهیتا افشار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل آناهیتا افشار، بازیگر سینماو تلویزیون به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
سعید راد

عکس جوانی سعید راد کنار فرزندانش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی سعید راد بازیگر پیشکسوت و مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او در کنار فرزندانش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
فریبا متخصص

سن فریبا متخصص و شغل همسرش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب فریبا متخصص بازیگر مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او و پسر بازیگرش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
الهام کردا

بیوگرافی الهام کردا و عکس همسر معروفش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب الهام کردا بازیگر و کارگردان کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او در کنار همسر بازیگرش سعید چنگیزیان را در نمناک ببینید.
سعید چنگیزیان

عکسهای سعید چنگیزیان با همسر بازیگرش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی سعید چنگیزیان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون را به همراه فیلم شناسی و عکسهای شخصی او در کنار همسرش الهام کردا را در نمناک ببینید.
صفحه 1 از 31