روانشناسی

دوست داشتنی
هر یک از ما عیوب اخلاقی داریم که می توانند برای هر شخصی غیر قابل تحمل باشند. این در حالی است برخی از عیوب اخلاقی وجود دارند که ما را دوست داشتنی می کنند.
اشتباه در محل کار

رفتار صحیح بعد اشتباه در محل کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی انسان ها در زندگی خود اشتباه می کنند اما همه نمی توانند در چنین شرایطی رفتار حرفه ای داشته باشند ولی می توان بعد از انجام اشتباه با این راهکار ها رفتار خود را جبران کرد.
جلب احترام

کلک روانشناس ها برای جلب احترام

تاریخ انتشار : 4 مهر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید بدون چاپلوسی و یا صرف هزینه، احترام دیگران را نسبت به خود جلب کنید، میتوانید از فرمول روانشناسان استفاده کنید.
برخورد با افراد افاده ای

راه شناخت و بهترین رفتار با افاده ای ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اشخاص افاده ای انسان های دوست داشتنی نیستند که معمولا با رفتارهایشان باعث نابودی اعتماد به نفس شما می شوند و شما باید برخوردی مناسبی با این افرادداشته باشید.
شخصیت شناسی زبان بدن

شناخت حال فرد مقابل با زبان بدنش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای خواندن ذهن و احساسات افراد باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ برای شناخت ذهن و احساس افراد باید رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن مطلع باشید.
نحوه گرفتن گوشی

گوشیتون رو چه مدلی دست میگرید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه دست گرفتن گوشی موبایل های هوشمند توسط افراد می تواند چیزهای بسیار زیادی را در رابطه با شخصیت انسان بگوید.
صحبت با خود

با خودت از این حرفها زیاد بزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت با خود ویژگی است که بسیاری از ما داریم و در تنهایی در مورد مسائل زیادی با خود صحبت میکنیم اما نکته این است که این کار درست است یا خیر؟
تست اعصاب

با این تست، اعصاب خود را بسنجید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انجام دادن تست های روانشناسی روزنامه ها و مجلات یکی از راه های پی بردن به ویژگی های شخصیتی است تست اعصاب نیز یکی از این تست های روانشناسی است.
دلیل درگیری ذهنی

چند دلیل باورنکردنی درگیری ذهنمون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از افراد پیش آمده است که ذهنشان درگیر موضوعی شود و یا تمرکزشان را از دست بدهند .دلایل این موضوع برای برخی افراد یکسان است.
شخصیت شناسی مردان

همه نوع شخصیت مردی رو بشناس؛ آلفا، امگا و ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مردان دارای تیپ های شخصیتی مختلفی هستند که انتخاب شیوه رفتار مناسب با آنها با آگاه بودن به شخصیت شناسی مردان رابطه تقریبا مستقیمی دارد که میتواند نتیجه مطلوب را عاید شما کند.
فراموش کردن خاطرات بد

راه حل روانشناس برای فراموش کردن خاطرات بد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خاطرات بد گذشته از جمله مواردی است که اگر در ذهن فرد باقی بماند اثرات بدی را بر زندگی او می گذارد. پس باید برای فراموش کردن هر چه زودتر خاطرات بد تلاش کند و زندگی آرام و زیبایی داشته باشد.
خوشگل

مشکلی که فقط سراغ خوشگل ها میاد !!

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها بی شک به دنبال زیبایی و زیبا بودن هستند، اما خوشگل بودن زیاد دردسر هایی دارد که با فهمیدنش ممکن است از این خواسته تان منصرف شوید.
خود محور

متولدین کدوم ماه کار خودشون رو مهم تر میدونن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا با فردی که اول به کار خودش رسیدگی میکند برخورد کرده اید؟ این خصوصیت با ماه تولد افراد رابطه مستقیم دارد که باعث میشود کار خودشان در اولویت باشد.
افسردگی نوجوانان

راه حلی عاقلانه برای افسردگی نوجوانان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سال های نوجوانی بیشترین دوران درگیری انسان ها با خودشان است، اگر دوست یا فرزند نوجوان دارید میتوانید با برخورد صحیح به آنها در گذراندن این دوران کمک کنید.
شخصیت شناسی

آنچه زنگ موبایل تان در مورد شخصیت شما می گوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد برای موبایل خود زنگ خاصی را در نظر می گیرند که با توجه به علاقه آنها به موسیقی های متفاوت می تواند نشان دهنده شخصیت آنها باشد.
صفحه 1 از 24