روانشناسی

زن با ارزش

ویژگی که از شما یک بانوی با ارزش میسازد

تاریخ انتشار : 2 آبان 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دنیای امروزی همه به دنبال قدرت بیشتر هستند، خانم هاام از این قائده مستثنا نیستند؛ اما برای قدرت بیشتر لازم است یک سری ویژگی هارا در خودشان تقویت کنند.
مقابله با استرس

استرس و فشار زندگی را به راحتی شکست دهید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استرس های ناشی از فشار کاری و زندگی وقتی به سراغ شما می آیند بهترین راه مقابله با آنها چیست؟
افراد پرمشغله

پیشنهاد به اونهایی که همیشه سرشون شلوغه

تاریخ انتشار : 1 آبان 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد پرمشغله، اکثر زمان خود را در طول روز صرف انجام کارهایی که موظف به انجام آنها هستند، سپری می کنند. اما چه پیشنهادهایی می توانند به این افراد کمک کنند؟
تخریب اعتماد به نفس

افرادی که اعتماد به نفس شما را می کشند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه در زندگی افرادی وجود دارند که باعث ایجاد احساسات منفی و تخریب اعتماد به نفسمان می شوند، بهتر است این دسته افراد را بشناسید و برای موفقیت در زندگی از آن ها دوری کنید.
تفاوت انسانهای شاد و غمگین

اینو بخون تا بدونی واقعا شادی یا غمگین

تاریخ انتشار : 29 مهر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فکر میکنید که شادی و غم فقط از چهره یک انسان مشخص می شود اشتباه می کنید، زیرا احساسات نشانه های متفاوتی دارند که میتواند پنهان باشد.
خوب شدن حال

هر خانم متاهلی به این بایدها نیاز داره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلیل مشغله زیاد در طول روز ممکن است که ما وقتی برای خودمان نداشته باشیم، اما بعد از مدتی روح ما خسته می شود و زندگی برایمان کسل کننده خواهد بود.
شخصیت شناسی فصل

شخصیت شناسی شما با فصل تولدتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فصلی که هر نوزادی به دنیا می آید بر شخصیت و خصوصیات آن فرد تاثیر گذار خواهد بود بنابراین می توانید با شخصیت شناسی فصل ها اخلاق و خلق و خوی افراد را بدانید.
فیلتر دوربین گوشی

آسیبی که فیلترهای زیبایی گوشی به ما میزند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق گفته ی متخصصان و کارشناسان، فیلترهای دوربین گوشی موبایل یا همین به اصطلاح اپلیکیشن های زیبایی چهره، آنقدرها که به نظر می رسند دوست داشتنی نیستند.
شخصیت شناسی از روی فرم رژ لب

شخصیت شناسی جالب خانم ها با فرم رژلب شان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شناخت شخصیت افراد از روی فرم رژ لب بسیار جالب و آسان است و شما با دانستن چند نکته به راحتی می توانید به گوشه ای از شخصیت اطرافیانتان پی ببرید.
کالای خواب

بهترین رنگ برای روتختی و ملحفه از نظر روانشناسی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب رنگ روتختی باید کاملا سلیقه ای و باید با توجه به روحیات و دکوراسیون انجام شود. اما به یاد داشته باشید برخی از رنگ ها باعث آرامش و آسایش می شوند و برخی دیگر کاملا برعکس. در ادامه این مقاله بهترین رنگ برای روتختی و ملحفه از نظر روانشناسی را برای داشتن روحیه ای آرام و شاد معرفی می کنیم.
روانشناسی استوری

مشکل افرادی که همه چیز زندگیشونو استوری میکنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
من و همسرجان در راه شمال، ما رسیدیم به ساحل، بفرمایید جوجه کباب معروف رستوران ...، به راستی چرا برخی افراد حتی کوچکترین جزئیات زندگی خود را منتشر می کنند؟
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی فرم شانه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش جالب دیگری برای شخصیت شناسی دقت در فرم حالت سرشانه هاست ، به طبع افرادی که شانه های خمیده دارند از نظر شخصیتی با افرادی که شانه بالا هستند متفاوتند.
مشکلات جوانان با والدین

مشکلات رایج جوانان امروزی با والدین شان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوانی سن بسیار مهمی است که هر فرد در زندگی خود پشت سر می گذارد زیرا در این دوران جوان وارد بزرگ سالی می شود و ارتباط آن با اطرافیان خود تغییر می کند.
راه حل پشیمانی

راه رهایی از احساس تلخ پشیمانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احساس پشیمانی بعد از اتفاقی که برایمان اخیرا رخ داده است، باید منجر به درس گرفتن از گذشته شود و در غیر این صورت باعث ایجاد مشکلات متعددی خواهد شد.
قانون زندگی ژاپنی ها

قانون زندگی ژاپنی ها که همه باید یاد بگیریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سبک زندگی ژاپنی ها، یکی از سبک هایی است که در سطح جهان به عنوان سبکی سالم یاد می شود. با این وجود این سبک زندگی چه قوانینی دارد؟
صفحه 1 از 17