رژیم و تغذیه

رژیم لاغری
به دلیل تفاوت های بیولوژیکی که در مرد و زن وجود دارد برخی از رژیم ها برای خانمها مناسب نیستند. اگر تصمیم به لاغری دارید بهتر است رژیم های درستی انتخاب کنید.
اختلال غذایی

نوعی اختلال غذایی که تناسب اندام برات نمیذاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند تناسب اندام داشته باشند. اگر شما هم به دنبال داشتن تناسب اندام هستید باید اختلالات غذایی که از این موضوع جلوگیری می کنند را بشناسید.
لاغری تا عید

به همین راحتی تا عید لاغر شوید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قطعاً لاغر شدن و تناسب اندام تا قبل از ایام عید از خواسته های همیشگی اکثر افراد است اما با رعایت نکات ویژه میتوانید این هدف را عملی کنید.
لاغری هالیوودی

شگرد هالیوودی ها برای لاغری سریع

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلبریتی های هالیوودی همیشه با تناسب اندامشان معروف هستند، آنها در زندگی روزمره خود نکات و رژیم هایی را رعایت می کنند که راز تناسب اندامشان است.
برای لاغری

شگرد لاغری بعد ساعت 6 عصر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها به دنبال راهی برای کاهش وزن سریع هستند، اگر شماهم میخواهید به تناسب اندام برسید بهتر است تمام راههای تناسب اندام و لاغری را بشناسید.
شام لاغر کننده

اینطوری هم شام بخور، هم لاغر شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از انسان ها فکر میکنند که شام خوردن باعث اضافه وزن می شود به همین دلیل این وعده را حذف می کنند، اما اینکار آسیب های جبران ناپذیری به بدن وارد می کند.
رژیم غدایی مناسب

رژیم لاغری بدون گرسنگی!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مهم‌ترین دلایلی که افراد رژیم لاغری را رها می‌کنند و دوره رژیم را کامل نمی‌کنند، احساس ضعف و گرسنگی است.
تغذیه سالم

رژیم سریع وعلمی لاغری: رژیم کتوژنیک تخصصی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم های لاغری سریع مختلفی وجود دارند، اما بسیاری از آنها از نظر علمی تأیید شده نیستند. اما سریع ترین و در عین حال علمی ترین رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک تخصصی است.
لاغری با ماهی

لاغری با ماهی ممکنه، البته به این شرط

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوردن ماهی جزء رژیم غذایی است که برای لاغری بسیار توصیه شده است اما برای تاثیر آن بر کاهش وزن باید نکات بسیار مهمی در مصرف ماهی رعایت شود.
جلو گیری از پرخوری

بهترین راه کنترل اشتها و پرخوری در ساعت کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پرخوری در ساعت کاری تاثیرات منفی بر سلامت دارد. با پیروی از چند راهکار ساده علاوه بر جلوگیری از پرخوری، با مواد غذایی مناسب برای مصرف در حین کار آشنا شوید.
رژیم غذایی ورزشکار

بهترین رژیم غذایی واسه خانم های ورزشکار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم غذایی متعادل در زنان ورزشکار اهمیت بسیاری دارد. خانم خای ورزشکار با توجه کردن به رژیم غذایی صحیح میتوانند عملکرد بهتری در ورزش داشته باشند.
تغذیه سالم

ویژگی های یک رژیم لاغری خوب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
منظور از برنامه رژیم لاغری انطاف پذیر، برنامه ایست که هیچ گروه غذایی را برای شما ممنوع نکرده و شامل تمام گروه های غذایی اصلی است.
رژیم خرما

بعضی ها چجوری با خرما لاغر میکنن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خرما یک غذای سرشار از پروتئین است و برای بدن فواید زیادی دارد، جالب است بدانید شما میتوانید از همین ماده غذایی برای رژیم و کاهش وزن استفاده کنید.
نان برای لاغری

به این شرط نون میتونه شما رو لاغر کنه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها دوست دارند در رژیم غذایی خود نان هم قرار بدهند اما چاق نشوند، اگر میخواهید هم نان بخورید هم لاغر بمانید باید نکاتی را رعایت کنید.
گروه بی تی اس

راز اندام لاغر پسران گروه بی تی اس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اعضای گروه بی تی اس که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و تناسب اندامشان قابل توجه است، هرکدامشان از رژیم غذایی بسیار جالب و خاصی پیروی می کنند.
صفحه 1 از 23