تناسب اندام

لاغر نشدن با رژیم
لاغر نشدن با رژیم می تواند ریشه در اصول رژیم شما داشته باشد رژیم غذایی شما باید صحیح و متناسب با آناتومی بدن شما تنظیم شود تا بتوانید نتیجه بگیرید.
شش تکه شدن شکم

راه رسیدن به آرزوی شش تکه شدن شکم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن شکم تخت و شش تکه یکی از آرزوهای هر انسانی است، شما هم اگر به دنبال داشتن شکمی تخت و شش تکه هستید باید به برخی نکات تغذیه به خوبی توجه کنید.
چاقی دور کمر

چند گام تا درمان کامل چاقی دور کمر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چاقی دور کمر مشکلی است که اغلب افراد از آن رنج می برند، برای درمان چاقی دور کمر چند روش وجود دارد که بسیار کاربردی و موثر است.
حرکات ورزشی اشتباه

حرکت ورزشی که بدتر چاقتون می کنه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خیل از افراد با وجود ورزش کردن از اندام خود راضی نیستند و گله دارند که چرا لاغر نمی شوم باید بگوییم که احتمالا شما حرکات ورزشی اشتباهی را انتخاب کرده اید.
تناسب اندام

بهترین راه لاغری و تناسب اندام چیست؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
افراد چاق همیشه به دنبال راهکاری برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام می باشند برای رسیدن به این هدف تنها نخوردن و رژیم غذایی کافی نیست و باید برای لاغری سالم نکات مهم دیگری را رعایت کنید.
کالری سوزی کار منزل

چطور با کار منزل کالری بسوزانیم و لاغر شویم؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یکی از روش های کاهش وزن و آب کردن چربی های اضافه بدن انجام کارهای مربوط به تمیزکاری منزل است که در این میان برخی از این کارها توانایی فوق العاده ای در کالری سوزی دارند.
آب برای لاغری

زمان نوشیدن آب برای لاغری دقیقا چه زمانی است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدن آب کافی برای بدن اهمیت بالایی دارد و می تواند باعث تناسب اندام و لاغری شود فقط باید بدانید که چه زمانی و چگونه آب بنوشید تا به وزن ایده آل خود برسید.
لاغری

لاغری در 30 روز بدون رفتن به باشگاه + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تناسب اندام و لاغری در 30 روز هم یکی از چالش هایی است که در جامعه به طور فراگیر رواج پیدا کرده است که در میان آنها چندین روش با سرعت و ماندگاری بیشتر پیشنهاد می شوند.
لاغری با سیب

با خوردن سیب 5 روزه لاغر شوید + رژیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم لاغری 5 روزه با سیب بهترین رژیم غذایی برای کسانی است که به دنبال لاغری سالم در کمترین زمان هستند و علاوه بر آن خوردن سیب به سلامت کلی بدن هم کمک می کند.
لاغری با پله

با پله هم میشه لاغر شد اما چطوری ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لاغری با پله یکی از روش های نوین برای لاغری است که هر 15 دقیقه کالری سوزی آن برابر است با 45 دقیقه پیاده روی تند.
دلایل لاغر نشدن

7 عادت صبحگاهی که اجازه نمیدهد لاغر شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای لاغری بلافاصله بعد از بیدار شدن یک لیوان آب ولرم بنوشید و همیشه در هر شرایطی صبحانه تان را کامل بخورید تا بتوانید تناسب اندام خود را حفظ کنید
مواد غذایی چربی سوز

مواد غذایی چربی سوز مخصوص خوش اندام شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بهتر است این را بدانید که برای چربی سوزی و لاغری تنها ورزش کردن کافی نیست، بلکه باید از مواد غذایی چربی سوز که در لاغری بسیار موثر هستند استفاده کنید.
لاغری شکم

روش جدید و آسان برای لاغری شکم با آب گرم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای لاغری شکم هستند، یکی از روش های کاربردی و آسان برای لاغری شکم استفاده از آب گرم است.
رژیم لاغری وی بی 6

رژیم وی بی 6 ، نا آشنایی برای خوش هیکل شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا تابحال نام رژیم لاغری وی بی 6 به گوشِتان خورده است؟ در این رژیم فرد تا ساعت شش بعد از ظهر باید رژیم گیاهخواری بگیرد و بعد آن در یک وعده می تواند به خود پاداش دهد.
جلوگیری از اشتهای کاذب

راه و چاه جلوگیری از اشتهای زیاد و گرسنگی کاذب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که همیشه احساس گرسنگی دارند باید با استفاده از روش های مناسب برخی عادات اشتباه خود را ترک کنند تا از گرسنگی و اشتهای کاذب جلوگیری کنند.
صفحه 1 از 31