تناسب اندام

ورزش با موسیقی
هنگام هر نوع ورزشی گوش دادن به موسیقی را فراموش نکنید. موزیک ورزشی در طول تمرین در بهتر ورزش کردن و افزایش انرژی شما تاثیر فوق العاده ای دارد.
نفس عمیق لاغری

برای لاغری سریع کافیه اینجوری نفس بکشید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
این روزها همه به دنبال روش های آسان برای لاغری هستند شاید باورتان نشود ولی نفس عمیق کشیدن با تکنیک های خاص موجب کاهش وزن می شود.
لاغری بدون ورزش

برنامه غذایی لاغری بدون ورزش در 1 هفته!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای لاغری بدون ورزش و کاهش وزن سریع نیاز به توصیه های اصولی یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی دارید ، برنامه ای که ارائه شده لاغری در 7 روز را ثابت کرده است اما با مشورت پزشک.
زیبایی اندام

ورزش هایی مختص زیباسازی اندام و چهره زنان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانم ها برای رسیدن به زیبایی و تناسب اندام و سلامت بدن می توانید این حرکات ورزشی ساده را روزانه انجام دهید.
آب کردن شکم

معجون تضمینی برای آب کردن شکم و پهلو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این بخش از سری مطالب تناسب اندام و لاغری به سراغ یک نوشیدنی سبز رنگ مخصوص آب کردن شکم و سوزاندن چربی های پهلو خواهیم رفت.
اصلاح فرم بدن

بدنی خوش فرم و خوش استایل در 7 شماره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دلیل زیاد نشستن یا استفاده زیاد از تلفن همراه دچار بد فرمی بدن شده اید، نگران نباشید با انجام چند حرکت ورزشی ساده می توانید بدن خوش فرمی داشته باشید.
چاقی همسر

دوست دارید همسرتون لاغر شه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از چاق بودن همسرتان ناراضی هستید و مشکلاتی در زندگی دارید باید با راهکارهای مناسب او را تشویق و کمک کنید تا به تناسب اندام برسد.
چاقی در پاییز

راه چاق شدن در پاییز رو سد کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاییز از آن فصل هایی است که ممکن است شما را به سمت چاقی ببرد. با مطالعه این مطلب ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید از چاقی در فصل پاییز پیشگیری کنید.
شکم

رفع دو تکه شدن شکم بعد زایمان با 10 دقیقه تلاش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانید بهترین راه برای درمان دو تکه شدن شکم بعد از زایمان چیست؟ یک ورزش عالی وجود دارد که می تواند دو تکه شدن شکم بانوان را بعد از زایمان درمان کند.
ورزش بازو بانوان

ویژه ی خانم هایی که بازوهای خوش فرم میخوان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زنان با افزایش سن دچار شل شدن و افتادگی بازوها می شوند اما می توانند برای درمان این مشکل از تمرینات ورزشی در خانه استفاده کنند تا بازوهای خوش فرمی داشته باشند.
اصلاح فرم بدن

اصلاح فرم بدن با میزوگوچی ؛ تکنیک خاص ژاپنی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بد ایستادن مشکلی نیست که بتوانید در یک چشم برهم زدن اصلاحش کنید ولی روش میزوگوچی روشی است که اگر به طور منظم انجام شود، می تواند حالت بدن افراد را اصلاح کند.
علت چاقی بعد از ازدواج

چرا شکم مردها بعد ازدواج بزرگ میشه ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از مردان پس از ازدواج دچار اضافه وزن و چاقی شکم می شوند، علت چاقی مردان بعد از ازدواج چیست و چه دلایل باعث بزرگ شدن شکم آقایان بعد از ازدواج می شود؟
ورزش در فضای کم

ورزش مناسب برای شمایی که خونتون کوچیکه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر دلیل ورزش نکردن شما نداشتن فضای کافی و کوچک بودن خانه تان است می توانید از این حرکات ورزشی مخصوص فضای کم استفاده کنید و به تناسب اندام برسید.
لاغر ماندن

راز ژاپنی ها برای سالم و لاغر ماندن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای مردم ژاپن زیبایی، سلامت، لاغر ماندن و تناسب اندام اهمیت فراوانی دارد به همین دلیل کارهایی را در زندگی روزانه خود انجام می دهند که همیشه سالم و خوش اندام هستند.
کربوهیدرات لاغری

جویندگان لاغری چه ساعتی کربوهیدرات بخورند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا پیش از این تمام کسانی که برای کاهش وزن به سراغ رژیم و تغییرات برنامه غذایی رفته اند کربوهیدرات را با احتیاط خاصی مصرف می کردند به خصوص زمان آن که مبادا مانع لاغری شود اما واقعیت چیز دیگری است.
صفحه 1 از 31