تناسب اندام

شکم شل
شکم آویزون از معضلاتی است که بعد از لاغری گریبانگیر افراد میشود و تاثیر منفی بر اعتماد به نفس آن ها دارد اما روش های بسیار موثر برای رفع افتادگی شکم وجود دارد.
قد بلند شدن

همه چیز برای قد بلند شدن ؛ تغذیه کدام و خواب چقدر؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
علت کوتاهی قد چیست و چگونه باید از آن در کودکان جلوگیری کنیم؟ برای قد بلند شدن خیلی از موارد تاثیر گذار هستند که یکی از آن ها مصرف مواد مغذی ضروری است که به افزایش قد کمک شایانی می کند.
روش لاغری سریع با زنجبیل

روش لاغری سریع با زنجبیل چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنجبیل فواید زیادی برای سلامتی دارد که یکی از این فواید ، از بین بردن چربی های شکم و لاغری است ،در این مطلب با نحوه درست مصرف زنجبیل برای لاغری آشنا شوید.
نان و برنج

نان و برنج بخوریم چاق میشیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوردن نان و برنج باعث چاقی می شود؟ شاید این سوال خیلی از افرادی باشد که با هدف کاهش وزن و لاغری خود را درگیر رژیم های غذایی مختلف کرده اند.
لاغری بدون رژیم

بدون اینکه عذاب بکشی و رژیم بگیری لاغر شو

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
خیلی از افرادی از رژیم متنفر هستند زیرا سال ها برای لاغری رژیم گرفته اند درحالی که میتوانند به کمک ساده ترین راه و بدون عذاب به راحتی کاهش وزن داشته باشند.
تناسب اندام در بارداری

آسون ترین راه حفظ تناسب اندام در حاملگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از خانم ها در دوران بارداری به دلیل افزایش وزن نگران تناسب اندام خود هستند اما با دانستن راز تناسب اندام مخصوص این دوران دیگر جای نگرانی نیست.
عضله سازی

باشگاه میری ولی عضله هات رشد نمیکنه، چون...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استپ عضلات یکی از معضلات آقایان علاقه مند به عضله سازی است. اولین قدم برای رفع این مشکل، آگاهی از دلایل حجم نگرفتن عضلات و جلوگیری از آن هاست.
تناسب اندام سلبریتی ها

سلبریتی ها چجوری بعد زایمان سریع لاغر میشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلبریتی ها معمولا بعد از زایمان خیلی سریع به تناسب اندام قبلی خود دست پیدا می کنند، راز این تناسب اندام در سبک زندگی متفاوت این افراد پنهان است.
چرا بعضی ها چاق نمیشن

چرا بعضی ها هرچی میخورن چاق نمیشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما میدانیم که یکی از علت های اضافه وزن پرخوری است، اما برخی از افراد با وجود اشتهای زیاد و خوردن انواع غذاها لاغر هستند و به اصطلاح استعداد چاقی ندارند.
ورزش در نوروز

تو عید چقدر و چطوری ورزش کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تعطیلات نوروز زمان مناسبی برای استراحت است اما نباید تمرینات ورزشی تان را فراموش کنید. برنامه ورزشی ساده و سبک در ایام عید به حفظ تناسب اندام شما کمک میکند.
دوست داشتن اندام

اگه اندامتو دوست نداری، کلیک کن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب خانمها از اندام خود راضی نیستند و تصورات منفی از بدن خود دارند. راهکارهایی وجود دارد که می توانید به بدن خود عشق بورزید و اندامتان را دوست داشته باشید.
خیار برای لاغری

روش استفاده از خیار برای لاغری و کاهش وزن سریع

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد از این موضوع مطلع هستند که مصرف خیار کمک بسیاری به کاهش وزن می کند، اما چگونه باید خیار را مصرف کرد که باعث لاغری و کاهش وزن شود؟
چرا وزنم کم نمیشه

لاغر نمیشی چون این راز مهم رو نمیدونی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال کاهش وزن و لاغری هستید باید نکاتی را در زندگی روزمره خود در نظر گرفته و رعایت کنید، تا هرچه سریعتر به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید.
بازیگر نقش بتمن

راز اصلی بازیگر نقش بتمن برای تناسب اندامش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابرت پتینسون که به تازگی در نقش بتمن بازی کرده است، برای داشتن اندام متناسب روتین خاصی را دنبال میکند که آگاهی از این روتین برایتان جالب و مفید خواهد بود.
تناسب اندام شکیرا

شکیرا چیکار میکنه که اینقدر جوون و خوش اندامه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکیرا یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین خوانندگانی است که راز جوانی و تناسب اندامش برای همه سؤال است. علت تناسب اندام این خواننده مشهور سبک زندگی خاص اوست.
صفحه 1 از 32