دهان و دندان

پوسیدگی دندان
دندان ها بر اثر حفره های که به دلیل آلودگی به وجود آمده اند پوسیده می شود این حفره ها و پوسیدگی ها سلامت دندان شما را به خطر می اندازد.
دندان درد و سرطان

بیماری کشنده ای که با دندان درد ظاهر می شود!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از ما با انواع سرطان ها و علائم آن آشنا هستیم؛ اما سرطان های دهانی کمتر شنیده شده است و شاید اطلاعات عموم راجب این بیماری ها و علائم آن کم باشد.
زیبایی دندان

تاثیر باورنکردنی ژنتیک بر زیبایی دندان ها

تاریخ انتشار : 27 آبان 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
عوامل مختلفی در زیبایی و سلامت دندان ها نقش دارند و محققان به نتایج جالب و مهمی درباره ارتباط دندان ها و ژنتیک پی برده اند که بر سلامت دندان ها تاثیرگذار است.
جرم دندان

رفع جرم دندان به همین سادگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رفع جرم دندان ها از مشکلاتی است که اکثر افراد با ان درگیر هستند می دانید که می توان با روش های خانگی نیز جرم دندان را ازبین برد.
لمینیت دندان

لمینت دندان اقساطی ( قیمت لمینت قسطی )

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لمینت دندان قسطی یکی از روش هایی است که در حوزه دندان پزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این روش دیگر نگران زیبایی لبخند و اعتماد به نفس خود نخواهید بود. در این مقاله به بررسی لمینت اقساطی می پردازیم.
مسواک زدن در ارتودنسی

چگونگی مسواک زدن دندانهای ارتودنسی شده

زمان مطالعه : 10 دقیقه
مسواک زدن در ارتودنسی یکی از مراحل مهم و حساس ارتودنسی است و اگر تکنیک های مسواک زدن مناسب نباشد باعث ایجاد لکه و کرم خوردگی دندان می شود.
خمیر دندان تاریخ گذشته

از این نوع خمیر دندان، هیچ وقت استفاده نکنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خمیر دندان برای تمیزی و جلوگیری از پوسیدگی دندان کاربرد دارد، اما بهتر است قبل از استفاده از خمیر دندان به تاریخ انقضای آن دقت کنیم تا دچار مشکل نشویم.
بیماری لوزه

بیماری هایی که به حلق می چسبند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
لوزه ها اولین خط دفاعی سیستم ایمنی در برابر بیماری ها هستند که ممکن است با مشکلات و بیماری های خطرناک مانند سرطان لوزه مواجه شوند.
مشکلات دندانی

مشکلات رایج دندانی و لثه در سنین بالا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت دندان ها در تمام سنین دغدغه انسان هاست، اگر میخواهید همیشه دندان های سالمی داشته باشید باید نکات مراقبتی از دندان را بدانید و رعایت کنید.
ترک روی زبان

زبانی که ترک داره احتمالا ....

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ایجاد شکاف یا ترک روی زبان دلایل مختلی دارد و ممکن است ژنتیکی باشد یا نشانه ای از وجود یک بیماری در بدن شما باشد.
بیماری زبان جغرافیایی

بیماری زبان جغرافیایی چه شکلی است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری زبان جغرافیایی برخلاف ظاهر آن یک بیماری بی خطر است و بیشتر ظاهر زبان را تغییر می دهد و آن را شبیه یک نقشه جغرافیایی می کند.
خرابی مینای دندان

علامت دندانی که مینای آن خراب شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده دندان ها، مینای دندان می باشد که در طی برخی عوامل در بلند مدت امکان آسیب دیدگی این عضو مهم از دندان وجود دارد.
لمینت و کامپوزیت

فرق لمینت و کامپوزیت دندان؛ کدومش واقعا بهتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال لمینت و کامپوزیت کردن دندان هایتان هستید قبل از هر تصمیمی بهتر است اطلاعات کاملی از آنها و تفاوت هایشان پیدا کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
درمان فوری دندان درد

روش های فوری برای درمان و تسکین دندان درد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که تقریبا برای تمام انسان ها به وجود آمده است، استفاده از برخی روش های خانگی به تسکین و درمان دندان درد کمک بسیاری می کند.
مراقبت از دندان

کاهش هزینه ها با کارت تخفیف دندانپزشکی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لبخند زیبا نقش مهمی در ارتباط ما با دیگر افراد دارد. دندان‌های سفید، مرتب و سالم در هر سنی برای ما لازم و ضروری است. با کارت تخفیف دندانپزشکی میتوانیم با مناسب ترین هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی را با کیفیت بالا تجربه کنیم.
صفحه 1 از 26