دهان و دندان

مضرات خلال دندان
برخی افراد بعد از غذا و یا در طول روز برای تمیز کردن دندان ها به طور مداوم از خلال دندان استفاده می کنند، در حالی که استفاده از خلال دندان مضراتی را به همراه دارد.
پس از مسواک زدن

هیچ وقت بعد مسواک این کارو انجام ندید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی کارهای رایج هستند که اغلب افراد عادت به انجام آن ها پس از مسواک زدن دارند، در حالی که این کارها پس از مسواک زدن دندان ها اشتباه است!
درمان آفت دهان

درمان فوری آفت دهان با چند برگ ریحان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آفت های دهانی معمولا دردناک هستند و در مواقع صحبت کردن و مصرف غذا موجب ایجاد ناراحتی افراد می شود، اما راه های خانگی مناسبی برای تسریع بهبود و درمان آفت دهان وجود دارد.
خوابیدن با دهان باز

وقتی خوابیدن با دهان باز خطرساز می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خوابیدن با دهان باز برای کودکان و بزرگسالان علل مختلفی دارد و افرادی که با دهان باز می خوابند اغلب دچار پوسیدگی دندان، خشکی دهان و لب ها می شوند.
اشتباهات مسواک زدن

مسواک زدنی که از نزدن بدتر است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مسواک برای سلامت دندان ها، از موثرترین راهکارها می باشد اما گاهی اوقات با مسواک زدن اشتباه می توانید به دندان های خود آسیب بزنید چرا که...
قبل از ایمپلنت

اقدامات قبل ایمپلنت برای موفقیت آمیز بودن آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت یا ایمپلنت دندان در طی چندین ماه انجام می شود.برای بهبودی سریع و موفقیت آمیز بودن عمل جراحی ایمپلنت دندان قبل از انجام آن باید اقدامات ضروری انجام شود.
مراقبت بعد ایمپلنت

درد بعد ایمپلنت چقدر طول میکشه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ایمپلنت یکی از روش های جایگزین دندان های خراب می باشد که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اما قبل و بعد از جراحی ایمپلنت باید چه مواردی را رعایت کرد؟
دندان قروچه یا بروکسیم

دندان قروچه چه بلایی بر سر دندانهای شما می آورد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا دندان قروچه ، واکنشی ناخودآگاه و ناشی از اضطراب و استرس بوده یا این که ناشی از مشکلات فکی یا حتی بیماری های دیگر است؟علت ساییده شدن دندانها چه می تواند باشد؟
ارتودنسی

عوارضی که هیچ کس قبل ارتودنسی به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ارتودنسی روشی برای زیبایی و مرتب کردن دندان ها می باشد اما این روش عوارض جانبی در داخل یا بیرون دهان ایجاد می کند که باید قبل از ارتودنسی بدانید.
ارتودنسی دندان

ارتودنسی درد داره ولی دندون پزشک به شما نمیگه ؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید شما در مورد ارتودنسی دندان سوالات بسیاری داشته باشید ؛ پاسخ ها را در مورد درد ، روند ، اقدامات قبل و بعد و ... بخوانید تا خیالتان راحت تر شود.
متخصص ارتودنسی

فرق متخصص ارتودنسی با دندانپزشک در چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که دندان های شما به طور کامل شکل درست نداشته باشند دندانپزشک شما را به یک متخصص ارتودنسی ارجاع می دهد.
ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست و هزینه آن چقدر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های درمان و جایگزینی فضای بدون دندان می باشد که باعث شده اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد.
قانون مسواک زدن

آبکشی زیاد دندانها بعد مسواک ممنوع !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسواک زدن شاید به عقیده اغلب افراد بسیار ساده باشد اما هرگز اینگونه نیست، در حالی که هنگام مسواک زدن و آبکشی دندان باید برخی نکات مهم را به خوبی رعایت کنید.
تشخیص سلامت از دهان

بیماری که دندانپزشک زودتر از خودتون متوجه میشه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از بیماری هایی که در بدن شما وجود دارند، علائمی در دهان دارند و زمانی که دندانپزشک دهان و دندان شما را معاینه می کند می تواند بیماری های بدنتان را تشخیص دهد.
کشیدن دندان در بارداری

قبل از کشیدن دندان در بارداری حتما بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری اگر دچار دندان درد شدید و نیاز به کشیدن یا عصب کشی دندان داشتید، حتما قبلا از انجام به این نکات مهم برای سلامت جنین تان توجه کنید.
صفحه 1 از 24