تغذیه

خواص دل و قلوه
اگر شما قصد خوردن جگر، قلوه و یا کله پاچه را دارید بهتر است از تمام فواید و عوارض مصرف دل، چگر، قلوه و اجزای کله پاچه گوسفندی مطلع باشید.
هوس خوردن

هوس های غذایی که نشانه بیماری اند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تا حالا به این فکر کرده اید که هوس خوردن یک نوشیدنی یا غذا علت وجود بیماری یا مشکل سلامتی در جسم شماست؟ تمام هوس های شما نشانه هایی هستند که نمی دانید.
ماهی پرورشی

راه تشخیص ماهی پرورشی خوب از بد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف ماهی ها و غذاهای دریایی فواید و خواص بسیاری را برای سلامت بدن به همراه دارد، اما آیا مصرف هر نوع ماهی برای بدن مفید است ؟
عوارض بروکلی

خطری که بروکلی میتونه داشته باشه

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
کلم بروکلی که به عنوان یکی از سبزیجات معجزه گرد در سلامت بدن و درمان شناخته می شود میتواند گاهی تاثیر عکس داشته و شما را درگیر برخی مشکلات جدی کند.
مسکن های گیاهی

خوردنی هایی که مثل مسکن عمل می کنند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بهترین جایگزین مصرف داروهای شیمیایی برای تسکین درد، بدون شک مسکن های گیاهی می باشد و با ضد درد های گیاهی می توانید درد های خود را تسکین کنید.
نوشیدن قهوه

اینجوری قهوه بخورید که نابود می شید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید ندانید که با نوشیدن بیش از حد قهوه در روز باعث آسیب زدن به خودتان می شوید قهوه همچنین با بعضی از داروها تداخل دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
اشتباهات خوردن چای

اشتباه میلیون ها نفر در خوردن چای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چای یکی از نوشیدنی های محبوب است که افراد بسیار زیادی آن را مصرف می کنند، اما نکته مهم این است که اغلب افراد در موقع خوردن چای اشتباهاتی را مرتکب می شوند!
کمبود چربی

این نشانه ها یعنی چربی بدنتان کم شده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خوردن چربی همیشه مضر نیست و برعکس برای دسته ای از افراد توصیه می شود چرا که گاهی کمبود میزان این ماده غذایی در بدن شما اختلالات جدی ایجاد می کند.
خواص برگ تربچه

برگهای تربچه سبزی خوردن برای چی خوبه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد از مصرف برگ تربچه خودداری می کنند در حالی که استفاده از برگ تربچه قرمز فواید بی نظیری را برای سلامت بدن و درمان برخی بیماری ها به همراه دارد.
صبحانه ماه تولد

صبحانه محبوب ماه تولد شما

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به وعده های غذایی مصرفی افراد مختلف نگاه کنید متوجه این موضوع خواهید شد که ذائقه افراد با یکدیگر متفاوت است، همین موضوع در رابطه با صبحانه نیز وجود دارد.
مضرات پفک

این دلایل برای نخوردن پفک کافیست !!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف پفک مضرات و عوارض بسیاری برای سلامت بدن انسان به همراه دارد، در ادامه از مضرات مصرف پفک برای کودکان و عوارض آن برای بارداری مطلع خواهید شد.
سلامت مردان

راز مردانی که از بقیه سالم ترن

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر کنجکاوید تا راز و رمز آقایونی که همیشه سالم و سرحالند را بدانید، کار چندان سختی نخواهید داشت و به راحتی می توانید اسرار آنها را در اختیار داشته باشید.
خواص شیر

بدن چه کسانی بیشتر به خواص شیر نیاز دارد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
شیر جز مواد غذایی پرخاصیت است و مصرف آن برای همه رده های سنی مختلف فواید بسیاری را به همراه دارد، البته نگرانی و احتیاط هایی هم در رابطه با مصرف شیر وجود دارد.
فواید غذای تند

خانم ها به این دلیل غذای تند زیاد بخورید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای تند طرافداران زیادی خصوصا در کشورهای چین و هند دارد و همچنین خوردن این غذاها فواید باوردنکردنی برای سلامت بدن انسان دارد.
نوشیدنی های انرژی زا

نوشیدنی های انرژی زا با بدن چه می کنند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوشیدنی های انرژی زا خطرات زیادی برای سلامت بدن دارد که آشنایی با راهکارهای کاهش خطر نوشیدنی های انرژی زا می تواند عوارض آن را کم کند.
صفحه 1 از 133