پوست و مو

ماسک گل
برای مراقبت از پوست در خانه روش های خیلی زیادی وجود دارد که یکی از این روش ها ساخت ماسک خانگی است که یکی از این ماسک ها ماسک گل است.
جوش چرکی

درمان بسیار سریع جوش چرکی دردناک

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جوش های چرکی بعد از به وجود آمدن بر روی پوست ظاهری بسیار زشت و ناخوشایند را ایجاد می کنند که برای درمان سریع آن ها می توانید از روش های خانگی و طبیعی استفاده کنید.
رشد موهای ریخته شده

رشد موهای ریخته با ماسک موی مخصوص

زمان مطالعه : 9 دقیقه
موهایی که از سر ریخته شده اند را می توان با ماسک ها و مواد گیاهی بازگرداند و باعث رشد مجدد موهای سر شد، با موادی که در خانه تان وجود دارند و شما از خواص آن بی اطلاعید.
راز ویکتوریا بکهام

تک راز ویکتوریا بکهام برای پوست بینظیرش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام در مصاحبه ای از ترفند ساده ای که برای داشتن چهره ای جوان و پوست شفاف به کار می برد پرده برداشت.
بیرون زدگی رگ دست

بیرون زدگی رگهای دست چطور رفع میشه؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در بعضی مواقع به دلیل کهولت سن یا عوامل تاثیر گذار دیگر رگ های دستتان به طور غیر معمولی بیرون می زند و ظاهر زیبایی ندارد، اما این مشکل درمان دارد.
پوست ویکتوریا بکهام

خوراک ویکتوریا بکهام برای پیرنشدن پوستش

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویکتوریا بکهام بر خلاف سنی که دارد، دارای پوست زیبا و جوانی می باشد. ویکتوریا بکهام برای مراقبت از پوستش از مواد غذایی خاصی در رژیم غذایی خود استفاده کند.
ماسک پوست صورت

اینطوری اصلا ماسک رو پوستت اثر نمیکنه

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماسک های پوست صورت تاثیرات زیادی در شفافیت پوست می توانند داشته باشند اما به شرط آنکه در زمان و شرایط مناسب از آنها استفاده کنید آن زمان تاثیر گذارند.
لیزر مو

آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خیلی از افراد برای انجام لیزر موهای زائد دچار سردرگمی هستن و سوالات زیادی ذهنشان رو مشغول می کند مثل آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است، آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود، دستگاه الکساندرایت بهتر است یا دایود، در این نوشته سعی کردیم به این سوالات تا حد امکان پاسخ بدیم، پس حتما مطالعه نمایید
ماسک ورقه ای

ماسک های ورقه ای چطور استفاده می شوند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ماسک های ورقه ای یکی از موثرترین روش های مراقبت پوست هستند که سال هاست در آسیا مورد استفاده قرار می گیرند و مزایای زیادی برای انواع پوست دارند.
راه حل ترک پوستی

حالا که پوستت ترک خورده باید چیکار کنی؟

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
ترک های پوستی از مشکلات پوستی رایج خانم ها و آقایان است. راه حل های جدید پزشکی و روش های خانگی موثری برای درمان این مشکل وجود دارد.
ماسک صورت آووکادو

معجزه ای روی پوست با ماسک صورت آووکادو

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آووکادو از میوه های پر مصرف و با فواید زیاد است که به هر طریقی می توان از آن نفع برد یکی از این روش ها تهیه ماسک های خانگی با آووکادو است.
لکه های قهوه ای پوست

درمان لک های پوست با چند ترکیب ساده

زمان مطالعه : 15 دقیقه
“لکه های قهوه ای پوست” بخاطر بارداری و زخم و تغییرات هورمونی بوجود می آید، چند ترکیب ساده وجود دارد که کمک بسیاری به درمان لکه قهوه ای پوست می کند.
موهای بلند

اسرار مراقبت از موهای بلند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای داشتن موهای بلند باید برنامه ای برای مراقبت از موهایتان داشته باشید و نکات نگهداری از موهای بلند را به خوبی بدانید.
محصولات پوستی

محصولات پوستی شما هم اثر نمیکنن؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه آدم ها بدنبال داشتن پوست خوب از محصولات پوستی استفاده می کنند، اما آیا محصولات مناسبی انتخاب می کنند؟ و یا زمان استفاده از آنهارا می دانند.
پف صورت اول صبح

تکنیک رفع پف صبحگاهی صورت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر هر روز صبح بعد از بیدار شدن با تورم یا پف صورتتان مواجه می شوید می توانید با انجام چند تکنیک ساده پف صبحگاهی صورت را از بین ببرید.
صفحه 1 از 98