پوست و مو

مراقبت از ناخن
ناخن ها هم مثل دیگر اعضای بدن احتیاج به رسیدگی دارند.برای داشتن ناخن های زیبا و محکم تغذیه ، مصرف ویتامین ها و روغن های طبیعی نیازهای بسیار اساسی است.
مراقبت از موی سفید

اگه موهات سفید شده این کارها رو بکن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
موهای سفید نشانه پیری نیست و نباید همیشه آن ها را رنگ کرد، تنها کافیست روش های مراقبت از موی سفید را دنبال کنید تا نظرتان نسبت به موهای سفیدتان تغییر کند.
عوض کردن لباس

چرا نباید چند روز پشت هم یه لباس رو بپوشیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها در آغاز هفته یک لباس را انتخاب می کنند و تا آخر هفته همان لباس را به طور مداوم می پوشند، اما پوشیدن مکرر یک لباس عوارض و خطرات جدی دارد.
پیری پوست

ماسکی که پوست صورتتان را پیر و زشت می کند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی روزانه خود اگر برخی عادات اشتباه و خوردن مواد غذایی نامناسب را ترک کنید می توانید از پیری پوست خود جلوگیری و پوستی زیبا داشته باشید.
ماسک سفید کننده صورت

پوستتون رو با این ماسک ها مثل برف سفید کنید

زمان مطالعه : 15 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که رنگ پوستتان برایتان مهم است و به آن اهمیت ویژه ای می دهید می توانید با استفاده از ماسک های مناسب پوست خود را روشن تر کنید.
اسکراب پوست صورت

یک پیشنهاد عالی برای اسکراب پوست صورت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین راه از بین بردن سلول های مرده پوست صورت استفاده از اسکراب های خانگی و طبیعی با روش های مناسب و بدون آسیب زدن به پوست می باشد.
بوتاکس مو

بوتاکس مو چیست و چطور انجام میشود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بوتاکس مو یکی دیگر از روش های جدید برای رفع موخوره و صاف و پرپشت شدن موهاست اما باید قبل از انجام آن از برخی مضرات آن با خبر باشید.
پوست چینی ها

روتین پوستی مخفی و قدیمی خانم های چینی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زیبایی و جوانی پوست چینی ها مورد توجه همه دنیا قرار گرفته است و در پس این پوست صاف رازی نهفته است که به کمک آن شما هم میتوانید صورتی زیبا داشته باشید.
موی نرم و براق

اسپری زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق و تقویت موهایشان از مواد اولیه ای که در دل طبیعت رشد می کرد استفاده می کردند ، موادی که امروزه بسیار ساده به دست شما می رسد.
مراقبت از مژه

مژه های طبیعی و خوشگل با چند باید نباید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مژه های طبیعی و زیبا نقش مهمی در زیبایی چهره دارند. برای داشتن مژه های طبیعی سالم و پرپشت باید و نباید هایی را رعایت کنید و همیشه زیبا باشید.
بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی به 5 روش طبیعی در منزل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از روش های پیشنهادی برای رفع چین و چروک روی پوست پیشانی بوتاکس است، این بار بوتاکس پیشانی را بدون هیچ ماده شیمیایی و کاملا به صورت طبیعی در خانه انجام دهید.
راز پوست صاف کره ای ها

چرا پوست کره ای ها اینقدر صافه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها پوست صاف و براق کره ای ها همان چیزی است که بسیاری آرزوی داشتنش را دارند .آشنا شدن با روتین پوستی کره ای ها شما را به پوستی صاف و زیبا میرساند.
جوش وسط ابرو

دلیل اصلی جوش وسط ابرو

تاریخ انتشار : 10 آذر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
جوش یکی از شایع ترین بیماری های پوستی است اما در هر قسمت صورت مثل وسط ابرو وجود جوش دلیل خاصی دارد که برای درمان بهتر است دلیل را پیدا کنید.
کرم ساختگی

فرمول کرم معجزه جوانی دست ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر میخواهید که همیشه پوستی جوان و بدون چروک داشته باشید، باید موارد مراقبتی از پوست را به طور منظم رعایت کنید و همیشه پوست را مرطوب نگه دارید.
نتیجه لیزر موهای زائد

نتیجه بهتر لیزر به این چیزها ربط داره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیزر موهای زائد موثر ترین روش برای از بین بردن موهای زائد است، اما اگر میخواهید نتیجه بهتر بگیرید باید به یک سری عوامل توجه کنید.
صفحه 1 از 110