روابط عاطفی

ملاک انتخاب همسر
امروزه افراد ملاک های متفاوتی برای انتخاب همسر دارند که گاهی این معیارها باعث می شود که ازدواج موفقی شکل نگیرد پس در ملاک انتخاب همسر خود دقت کنید.
اسرار زندگی مجردی

نگفتنی های اسرار زندگی مجردی به همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی مجردی هر فردی اسراری وجود دارد که گفتن یا نگفتن آن ها به همسر در زندگی مشترک مهم است و برخی از مسائل باید در جلسه اول خواستگاری گفته شود.
ازدواج در سالمندان

شرایط مهم و لازم برای ازدواج سالمندان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از متخصصان بر این باورند زندگی کردن در کنار همسر برای سلامت سالمندان مفید است، البته اصول اصلی ازدواج در سالمندان باید رعایت شود و شرایط لازم برای سالمندان باید فراهم باشد.
دروغ به خود

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی های مشترک برخی افراد دروغ هایی به خود می گویند و با افکار اشتباهی که دارند اختلالاتی در زندگی شان ایجاد می کنند.
بی توجهی زن به شوهر

پیامدهای منفی بی توجهی زن به شوهرش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
توجه از نیاز های عاطفی مهم افراد است به خصوص توجه به همسر در روابط زناشویی زیرا این توجه نشان دهنده عشق و علاقه شما به همسرتان است.
خواسته زن از همسرش

آقا، همسرت آرزو داره اینها رو بدونی!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان نسبت به مردان توجه بیشتری به جزئیات در زندگی مشترک دارند بنابراین توقعاتی از همسرشان دارند که مردان برای داشتن زندگی بهتر باید بدانند.
صدا زدن مادرشوهر

مامان صدا زدن مادر زن یا مادر شوهر خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عناوین صدا زدن مادرشوهر یا مادر زن از مشکلات اغلب زن و شوهرها در اوایل ازدواج است. اغلب زوج ها والدین همسر را مامان و بابا خطاب می کنند.
یکنواختی زندگی

راه فرار از روزمرگی و یکنواختی زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی شما کسل کننده و تکراری شده می توانید با چند راه ساده و تغییر در رفتارتان با یکنواختی زندگی مشترک مقابله کنید و هیجان را به زندگی تان تزریق کنید.
زن جذاب برای همسر

چگونه یک زن جذاب برای همسرمان باشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید یک زن جذاب برای همسر خود باشید و بتوانید قلب مردتان را تسخیر کنید باید یک سری خصوصیات که مردان را شیفته می کند را در خود به وجود بیاورید.
دختر مجرد

حرفهایی که نباید به دختران مجرد گفت!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات افراد متاهل ناخواسته حرف هایی را به دختران مجرد می زنند که باعث ناراحتی و دلخوری آن ها می شود پس بهتر است از گفتن برخی جملات به دوست مجردتان خودداری کنید.
عروس خوب بودن

عروس خوب خانواده همسرتان شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن رابطه خوب با خانواده همسر می تواند در زندگی مشترک هم تاثیر گذار باشد بنابراین با رعایت این نکات بهترین همسر و عروس خوب برای خانواده شوهر باشید.
تست همسر ایده آل

تست همسر ایده آل از روی رنگ مورد علاقه تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تست همسر ایده آل تستی است که در آن همسر شما با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ به شما خواهد گفت که آیا او می تواند همسری ایده ال برای شما باشد یا نه!
فواید خواهر داشتن

فوایدی که فقط خواهر داشتن دارد و بس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن خواهر نعمت بزرگی است که باید بابت آن شکرگزار بود زیرا خواهر پر از زیبایی و دوست داشتن است داشتن یک خواهر در خانواده سلامت روانی را ارتقا می بخشد.
خواسته های مردان از زنان

خانم، همسرت آرزو داره اینها رو بدونی!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها و اقایان از نظر احساسی تفاوت های بسیاری دارند، و طبیعتا توقعاتشان از یکدیگر نیز باهم تفاوت دارد؛ برای داشتن زندگی بهتر باید این تفاوت هارا بشناسید.
شخصیت شناسی میوه ها

ارتباط شخصیت شما با میوه مورد علاقه تان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شخصیت شناسی از روی میوه های مورد علاقه شما ممکن است، می توان این موضوع را متوجه شد که شخصیت افراد مختلف نسبت به میوه مورد علاقه شان چگونه می باشد.
صفحه 1 از 99