روابط عاطفی

جملاتی برای مرد
گاهی یک جمله میتواند دل مردی را آب کرده و همسرش را در نظر او بهترین سازد. شما به عنوان یک زن با سیاست میتوانید جملاتی که مردان دوست دارند بشنوند را بشناسید.
هدیه دادن

خرید هدیه خاص برای افراد خاص در فروشگاه اینترنتی کادومون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روابط امروزی، هدیه بسیار بیشتر از قبل اهمیت دارد و شیک و خاص بودن آن مهم است. در این مقاله قصد داریم تا روش های خرید کادو آنلاین را معرفی کنیم.
گریه

به 6 دلیل افرادی که گریه می کنند قوی ترند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گریه کردن را از این به بعد نشانه ضعف ندانید چرا که متخصصان روانشناسی علاوه بر بیان فواید گریه کردن برای روح و روان از نشانه های قدرتمند بودن به این رفتار نگاه می کنند.
چیزی که زنان نمی گویند

چیزی که خانمت دوست داره بهت بگه ولی نمیتونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زن و شوهرها در طول زندگی مشترک حرف های زیادی با هم می زنند اما خانم ها همیشه حرف هایی دارند که هیچوقت به همسرشان نمی گویند.
موانع شادی

این دروغ ها شادی و پیشرفت را از شما میگیرند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شادی و نشاط از ویژگی هایی است که فقط خودتان می توانید آن را ایجاد کنید با دروغ هایی که درباره نتوانستن و ناامیدی به خود می گویید موانع خوشبختی را فراهم می کنید.
علت خیانت مردان

زنانی که شوهرشان را مجبور به خیانت می کنند !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا خیانت ها از جانب مردان انجام می شود و علت خیانت همه مردان متفاوت است اما گزارشات انجام شده نشان می دهد که اکثر خیانت ها به دلیل رفتارهای اشتباه زنان در زندگی می باشد.
بدترین همسر دنیا

ویژگی هایی که بدترین همسر دنیا دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویژگی ها و نشانه های بدترین همسر دنیا را بشناسید و اگر دارای این خصوصیات هستید برای جلوگیری از فروپاشی زندگی مشترک، رفتارهای خود را تغییر دهید.
گریه هنگام عصبانیت

گریه هنگام دعوا؛ خانم ها بخوانند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از خانم ها در هنگام عصبانیت و دعوا گریه می کنند، دلیل اصلی گریه هنگام عصبانیت زنان چیست؟ آیا گریه هنگام دعوا نشانه ضعف آن ها می باشد؟
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی؛ آهنگ شاد دوست داری یا غمگین ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شخصیت شناسی از روی آهنگ مورد علاقه و سبک های موسیقی مورد علاقه افراد ممکن است، تست روانشانسی آهنگ موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت افراد می گوید.
آشتی با خانواده همسر

راه آشتی با خانواده همسر بعد قطع رابطه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قهر و آشتی در طول زندگی مشترک هر فردی وجود دارد و آشنایی با روش های آشتی با خانواده همسر می تواند از بروز کدورت طولانی مدت جلوگیری کند.
همسر وفادار

اینگونه همسرتان را وفادار و وابسته ی خود کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وفاداری یکی از اصول و ارکان اصلی موفقیت در زندگی زناشویی است که این امر در پس ایجاد وابستگی همسر به خود و خصوصیات اخلاقی مناسب ایجاد می شود.
بزرگتر بودن زن از شوهر

چرا میگن زن نباید از شوهرش بزرگتر باشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اختلاف سنی در ازدواج موضوع مهمی است که باید به آن بیشتر توجه کنید. در ازدواج هایی که زن از مرد بزرگتر باشد ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که باید بدانید.
منصرف شدن از طلاق

همسرم طلاق می خواهد ، چه کنم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری و منصرف کردن همسرتان از طلاق و جدایی، همیشه یک روزنه امیدی وجود دارد که با یک یا چند ابتکار به عمل ساده می توانید این کار را انجام دهید.
رابطه پدر دختری

برای دخترتان اینگونه پدری کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در زندگی تمام دختران، پدرها مهم ترین نقش را دارند. رفتار صحیح و تقویت رابطه پدر دختری در زندگی آینده، شخصیت و اعتماد به نفس دخترها بسیار موثر است.
عشق واقعی در زنان

رفتار زنی که عاشق شوهرشه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زنان وقتی عاشق می شوند احساسات و علاقه خود را مستقیم بیان نمی کنند و عشق واقعی در زنان را باید از روی رفتار آن ها تشخیص داد.
صفحه 1 از 96