موفقیت

مدیریت زمان
اگر در هر شرایطی از زندگی نمی توانید به موفقیت برسید، قطعا با مدیریت زمان می توانید به هدف خود برسید که لازمه آن نیز رعایت چند نکته کاربردی می باشد.
پولدار شدن

راه پولدار شدن به همین سادگی است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
21 روش ساده اما فوق العاده کاربردی وجود دارد که برای پولدار شدن بسیار مناسب است و تاثیر فراوانی در راه رسیدن به این مهم دارد.
شروع کسب و کار خانگی

قدم اول برای شروع یک کسب و کار خانگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای شروع کسب و کار خانگی همیشه وقت می باشد اما مهمترین عاملی که نقش اصلی را ایفا می کند، برنامه ریزی و گام هایی هستند که شما آنها را عملی خواهید کرد.
زنان موفق ایرانی

15 زن موفق و تاثیرگذار ایرانی در جهان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کشور ایران زنان موفق و افتخار آفرینان بسیاری دارد که در در سطح جهانی شهرت دارند، بهتر است با زن های موفق ایرانی در دنیا آشنا باشید.
اهمیت ندادن به فکر دیگران

10 دلیل مهم برای اهمیت ندادن به فکر دیگران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی خیلی کوتاه تر از آن است که بخواهیم زندگی مان را بر اساس تفکرات دیگران بنا کنیم اهمیت ندادن به فکر دیگران بهترین روش برای یک زندگی ایده آل است.
درمان شلوغی ذهن

راه رهایی از تمام شلوغی ها ذهنی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آشفتگی ذهن و نداشتن تمرکز مشکل اکثریت افراد می باشد و درمان شلوغی ذهن و راه های رهایی از آن با کمترین زحمت امکان پذیر می باشد.
شخصیت شناسی نشستن

شخصیت شناسی از روی فرم نشستن + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بخشی از شناخت افراد از طریق شخصیت شناسی نشستن آنها صورت می گیرد ، زبان بدن شما هنگام نشستن به خوبی وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند.
باهوش شدن

راه میانبر برای باهوش تر شدنتان در سن بزرگسالی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای اینکه باهوش تر شویم باید چه کارهایی انجام دهیم؟ در ادامه با روش های ساده و کاربردی برای باهوش تر شدن آشنا می شوید.
احساسات منفی

راههای رهایی از افکار و احساسات منفی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساسات و افکار منفی می توانند حتی شما را در راه رسیدن به موفقیت در زندگی متوقف کند، برای رهایی از احساسات منفی باید تغییراتی در رفتارهای خود ایجاد کنید.
سخت ترین کلمات انگلیسی

جدول سخت ترین کلمات انگلیسی

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1400زمان مطالعه : 13 دقیقه
در زبان انگلیسی برخی کلمات دشوار وجود دارد که اغلب افراد از معنی آن ها بی اطلاع هستند، لیست سخت ترین کلمات انگلیسی به همراه ترجمه را ملاحضه می نمایید.
موضوعات بی اهمیت

آنچه که برای افراد موفق هیچ اهمیتی ندارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اهمیت دادن به موضوعات بی اهمیت، قطعا ما را از مسیر موفقیت باز میدارند. اما از نظر افراد موفق، چه موضوعاتی هیچ اهمیتی ندارند و به آنها فکر نمی کنند؟
زبان ترکی

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی به عوامل مختلفی اعم از حضوری و یا آنلاین بودن کلاس، شیوه تدریس، تعداد جلسات و ... بستگی دارد. در این مطلب به توضیح عوامل مربوطه و قیمت کلاس ترکی استانبولی پرداخته ایم.
خصوصیات آشپز خوب

ویژگی که از شما یک آشپز خوب می سازد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای تبدیل شدن یه یک آشپز خوب و ماهر همه چیز دانستن رسپی های حرفه ای نیست بلکه برخی ویژگی های دیگر وجود دارد که با داشتن آنها آشپز بهتری خواهید بود.
کتاب زبان

پرفروش ترین کتاب های جامع زبان برای کنکور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله از بانک کتاب مارکا کتاب به معرفی بهترین کتب جامعه زبان کنکور برای جمع بندی پایانی و آمادگی در کنکور پرداخته ایم.
سخنران حرفه ای

10 اشتباهی که یک سخنران حرفه ای انجام نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه بتوانید حرفه ای سخنرانی کنید نیاز دارید که بدانید چه مواردی را بیان نکنید و چگونه با مخاطبانتان ارتباط بگیرید و از انجام چه حرکاتی خودداری کنید.
صفحه 1 از 55