شیرینی پزی

طرز تهیه لوکوم

طرز تهیه لوکوم پاشا اصل ترکیه

تاریخ انتشار : 6 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
لوکوم یکی از شیرینی‌های سنتی و اصیل ترکیه است و شباهتی به مسقطی ایران دارد. طرز تهیه این شیرینی خوشمزه به قدری راحت است که میتوانید قبل از مهمانی تهیه کنید.
شیرینی دانمارکی

طرز تهیه شیرینی دانمارکی بازاری در منزل

تاریخ انتشار : 4 تیر 1401زمان مطالعه : 5 دقیقه
شیرینی دانمارکی از شیرینی های محبوب در بسیاری از مجالس و مهمانی ها است. این شیرینی خوشمزه را می توانید در منزل هم تهیه کنید و لذت ببرید.
طرز تهیه کیک شنی

پخت کیک شنی با فرمول کیک پزهای معروف دنیا

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیک شنی به دلیل بافت نرم، روکش شیرعسل و پودر نارگیلی که دارد بسیار خوشمزه و محبوب است. این کیک پرطرفدار طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
سفت شدن شیرینی دانمارکی

ایراد شیرینی دانمارکی هات اینه که سفت میشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیرینی دانمارکی یکی از خوشمزه ترین شیرینی ها است که با ذائقه اکثر مردم همخوانی دارد اگر میخواهید این شیرینی را در خانه درست کنید باید نکاتی را رعایت کنید.
طرز تهیه کیک نوتلا

رسپی خوشمزه ترین کیک نوتلا کافی شاپی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوتلا یکی از معروف ترین و محبوب ترین شکلات ها میان مردم است. جالب است بدانید میتوانید با این شکلات در خانه یک کیک بسیار خوشمزه و فوق‌العاده درست کنید.
گنبدی شدن کیک

میخوای کیک هات دیگه گنبدی نشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پختن کیک خانگی حس دل انگیزی به انسان ها می دهد. اگر تا به حال برایتان اتفاق افتاده که کیکتان گنبدی شود باید نکاتی را رعایت کنید تا این مشکل پیش نیاید.
گود شدن کیک

چکار کنیم وسط کیک هامون گود نشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که در پخت کیک های اسفنجی وجود دارد فرورفتگی در وسط کیک هاست، اگر میخواهید این اتفاق برایتان نیافتد باید ترفندهایی را در حین پخت رعایت کنید.
زولبیا

راز خوشمزگی زولبیای زولبیا بامیه های بازاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زولبیا یکی از شیرینی ها جدا نشدنی از سفره افطار ماه رمضان است. اگر میخواهید این شیرینی خوشمزه را در منزل درست کنید باید ترفند هایی را هنگام پخت رعایت کنید.
زولبیا بامیه خوشمزه

راز خوشمزگی بامیه زولبیا بامیه های بازاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زولبیا بامیه از شیرینی های پرطرفدار در ماه رمضان است که طرز تهیه خاصی دارد. شما هم می توانید با رعایت نکات آن بهترین و خوشمزه ترین زولبیا بامیه را تهیه کنید.
جایگزین تخم مرغ

قنادها بجای تخم مرغ چی تو کیک و شیرینی میریزن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولا در اکثر کیک ها از تخم مرغ استفاده می شود، اما بعضی از افراد در مصرف تخم مرغ پرهیز کارند. نگران نباشید مواد جایگزین زیادی برای تخم مرغ وجود دارد.
شیرینی خانگی

شیرینی های خونگی اعلا برای عید امسال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیرینی های عید بسیار متنوع هستند و خانم های کدبانو به کمک دستور پخت شیرینی های عید میتوانند انتخاب های هیجان انگیزی برای پذیرایی عید نوروز داشته باشید.
نان ترکی پیده

طرز تهیه نان ترکی پیده (Pide) در 20 دقیقه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پخت نان ترکی پیده در 20 دقیقه انجام می شود اما باید خمیر را از 2 ساعت قبل آماده کرده باشید. این نان تقریبا شبیه نان بربری است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
بیسکویت خانگی

بیسکویت خوشمزه خونگی برای هر نوع سلیقه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیسکویت میان وعده ساده ای است که طرفداران زیادی دارد، شما میتوانید به آسان ترین روش بیسکویت خانگی مورد علاقه تان را داشته باشید.
خمیر شدن باقلوا

ایراد کجای کاره که باقلوا خمیر میشه؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از پرطرفدارترین شیرینی ها در همه جای دنیا باقلوا است. باقلوا را می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید اما باید به نکاتی توجه کنید تا باقلوا خمیر نشود.
خشک شدن باقلوا

دلیل خشک شدن باقلوای خونگی چیه؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
باقلوا یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین شیرینی ها در دنیاست. این شیرینی طرز تهیه ساده ای دارد اما عدم رعایت برخی نکات موجب خشک شدن باقلوا می شود.
صفحه 1 از 53