خانواده

اهمیت دندان شیری
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
فرد وقت شناس

10 راه برای آنکه یک فرد وقت شناس باشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت شناسی یکی از خصوصیات افراد موفق است و فرد وقت شناس ارزش زمان را که یکی از ارزشمندترین سرمایه های زندگی انسان است را به خوبی می داند.
تربیت کودک

مهارت های تربیتی برای تازه پدر ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پدر نقش بسیار مهمی در تربیت فرزند و شخصیت و آینده او دارد، بنابراین تازه پدرها باید اصول تربیت و چگونگی رفتار با کودک را بدانند تا در تربیت موفق باشند.
گیاه جینکو

راهنمای کاشت و پرورش گیاه جینکو+ خواص و عوارض

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جینکو قدیمی‌ترین گیاه آسیایی است و خواص شگفت انگیزش از دلایل تلاش افراد برای تکثیر و کاشت آن است اما برای پرورش جینکو به راهنمایی ها و نکات مهمی احتیاج است.
خانواده های شاد

فرق اصلی خانواده شاد با دیگر خانواده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانواده ی شاد این شانس را به شما می دهد تا خوشبختی و موفقیت را در آینده خود به ارمغان بیاورید پس باید برای شاد بودن خانواده تلاش کنید.
نور کاکتوس

کاکتوس برای رشد بهتر، چقدر نور لازم داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نور یکی از مهم ترین آیتم ها برای رشد کاکتوس است و تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت آن دارد پس باید بدانید کاکتوس در شرایط مختلف به چه میزان نور احتیاج دارد.
سرو صدا در آپارتمان

9 ترفند عالی واسه خلاص شدن از سرو صدا در آپارتمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرو صدای همسایه ها یکی از معضلات آپارتمان نشینی است اما به جای درگیر شدن با همسایه ها میتوانید از ترفندهای کم کردن سر و صداهای مزاحم کمک بگیرید.
رابطه با خانواده شوهر

رفتار و رابطه درست با خانواده شوهر قبل و بعد ازدواج

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رفتار مناسب با خانواده شوهر بسیار مهم است و برای اینکه یک عروس فوق العاده و رویایی برای خانواده شوهر خود باشید، باید برخی از نکات را به خوبی رعایت کنید.
رفتار آقایان

رفتاری از آقایان که روی اعصاب خانمهاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اکثر آقایان رفتارهایی دارند که خانم ها نمی پسندند و دنبال راهی خوب و با دوام برای ترک رفتارهای شریک زندگیشان هستند.
آب دادن کاکتوس

اگر اشتباها به کاکتوس زیادی آب دادیم، چه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس به عنوان گیاه مقاوم شناخته شده است اما برخی افراد با زیاد آب دادن باعث آسیب آن می شوند پس باید راه حلی برای نجات کاکتوسی که زیاد آب خورده پیدا کنید.
سونوگرافی داپلر

دلیل انجام سونوگرافی داپلر و انواع آن را بشناسید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سونوگرافی داپلر برای تشخیص مشکلات مختلف مربوط به دوران بارداری و اندازه گیری جریان خون از بند ناف استفاده می شود و انجام آن برای همه ضرورت ندارد.
شیشه شیر مناسب نوزاد

شیشه شیری که برای نوزاد شما مناسب تر است

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شیشه شیرها انواع مختلفی دارند که میتوانید با بررسی مزایا و معایب جنس های مختلف شیشه شیر سالم ترین و مناسب ترین انتخاب را برای نوزادتان داشته باشید.
خانواده شاد

تمام رازهای دوست داشتنی خانواده های شاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید خانواده تان شاد و پر انرژی باشد باید اول از همه این شادی را در خودتان ایجاد کنید و دیگران را نیز با صبوری به شادی تشویق کنید.
تیم کاری موفق

تعریف تیم کاری خوب و قوانین موفقیت آنها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ایجاد یک کسب و کار موفق باید راه های تشکیل تیم کاری موفق و منسجم را بدانیم و اعضای تیم را بر اساس تخصص انتخاب کنیم.
دور کردن عنکبوت

اتاقی بدون عنکبوت و تار عنکبوت با ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای دور کردن عنکبوت و تار عنکبوت از اتاق خواب و رختخواب ابتدا باید علت ورود این حشرات را بدانید سپس با روش های مناسب از ورود آن ها به اتاقتان جلوگیری کنید.