کارت پستال

تسلیت شهادت حضرت فاطمه
سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، الگوی زنان عالم و ایام فاطمیه را با کارت پستال های زیبا و غم انگیز به دوستان و اطرافیان خود تسلیت بگویید.
کارت پستال شهادت حضرت فاطمه

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با شروع ایام فاطمیه و سالروز شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) می توانید از عکس نوشته های زیبا و غمگین برای تسلیت استفاده کنید.
کارت پستال روز پرستار

کارت پستال و استوری جدید روز پرستار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز ولادت حضرت زینب (س) در تقویم ایران روز پرستار نامگذاری شده است. روز پرستاران فداکار و زحمتکش را با کارت پستال های زیبا تبریک بگویید.
کارت پستال روز دانشجو

کارت پستال و استوری جدید روز دانشجو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ 16 آذر به عنوان روز دانشجو نامگذاری شده است. این روز را به دوستان و آشنایان دانشجو با کارت پستال های زیبا تبریک بگویید و آنها را خوشحال کنید.
کارت پستال روز حسابدار

کارت پستال جدید تبریک روز حسابدار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
15 آذر به عنوان روز حسابدار نامگذاری شده است. برای قدردانی از این عزیزان می توانید کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برایشان ارسال کنید و تبریک بگویید.
روز جهانی معلولین

کارت پستال جدید روز گرامیداشت افراد دارای معلولیت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
3 دسامبر مصادف با 12 آذر ماه به عنوان روز جهانی افراد دارای معلولیت نامگذاری شده است. برای خوشحالی سفیران امید و زندگی این روز را به آنها تبریک بگویید.
کارت پستال روز کودک

کارت پستال جدید تبریک روز جهانی کودک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ 20 نوامبر به عنوان روز جهانی کودک نامگذاری شده است. هدف روز جهانی کودک، دفاع از حقوق آن ها و جلوگیری از خشونت در برابر کودکان می باشد.
کارت پستال روز دانش آموز

کارت پستال و عکس نوشته تبریک روز دانش آموز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن 13 آبان و روز دانش آموز، عکس نوشته های جدید و زیبایی فراهم شده اند که برای تبریک این روز، می توانید به دانش آموزان عزیزتان ارسال کنید.
میلاد امام صادق

کارت پستال جدید میلاد پیامبر و امام صادق(ع)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با فرارسیدن میلاد فرخنده امام صادق(ع) و پیامبر اکرم (ص)، کارت پستال های مناسبی برای واتساپ و.. وجود دارند که می توانید برای تبریک این روز مهم استفاده کنید.
کارت پستال پیامبر

کارت پستال جدید تبریک ولادت حضرت محمد (ص)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام، حضرت محمد (ص)، عکس ها و کارت پستال های متعددی وجود دارند که می توانید از آنها برای تبریک این روز استفاده نمایید.
عکس نوشته پاییز

پروفایل های زیبای پاییزی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل پاییز برای برخی افراد پر از حس عاشقانه و زیباییست، برای برخی هم تلخ و دل گیر. هر حسی به این فصل دارید می توانید از این عکس ها برای پروفایل استفاده کنید.
عکس پروفایل محرم

عکس پروفایل با حال و هوای محرم

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارت پستال و عکس نوشته های با کیفیت بسیار مناسبی برای ماه محرم وجود دارد که می توانید از آن ها برای پروفایل تلگرام، واتساپ و اینستا استفاده کنید.
کارت پستال عرفه

عکس پروفایل و کارت پستال روز عرفه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز عرفه یکی از روزهای مهم و خاص برای مسلمانان جهان است. در این روز می توانید از این کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برای پروفایل و استوری استفاده کنید.
متن استوری آسمان

کارت پستال و جملات عاشقانه درباره آسمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متن و کارت پستال های جذاب و رومانتیک فوق العاده ای در رابطه با آسمان وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده کنیم.
کارت تبریک عید فطر

عکس نوشته و پروفایل جدید عید فطر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با گذشت ایام مبارکه رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر، کارت پستال ها و عکس نوشته های متنوعی برای تبریک این عید وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
صفحه 1 از 5