پیشگیری و بیماریها

مواد غذایی برای آنفولانزا
برای درمان و جلوگیری از تشدید آنفولانزا باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید، البته برخی مواد غذایی هستند که به ریکاوری آنفولانزا کمک شایانی می کند و همچنین برخی غذاها برای آنفولانزا مضر است.
مراقبت از سلامت

علائمی که میگه مراقب سلامتی تون نیستید !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از علائم و مشکلات بدن نشان دهنده مراقبت نکردن شما از سلامت بدنتان است. از این نشانه ها می توان به استرس، خواب آلودگی و خارش پوست اشاره کرد.
چشم و دیابت

چشمانی که علامت دیابت دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چشمان فردی که مبتلا به بیماری دیابت شده است علامت و حالت های خاصی دارد، اطلاعاتی مهم درباره رابطه بین چشم و دیابت وجود دارد که باید از آن ها مطلع باشید.
خارش پوست کلیه

با دیدن این تغییر پوستی، وحشت کنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات و تغییراتی که در پوست ایجاد می شوند فقط علائم بیماری های پوستی نیستند. گاهی ممکن است علامت یک بیماری خطرناک در بدن باشند.
کمک اولیه سکته قلبی

3 نباید بزرگ در کمک به فردی که سکته کرده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید به فردی که سکته قلبی کرده است کمک کنید، باید از کمک های اولیه و کارهایی که نباید در این موقعیت انجام دهید حتما اطلاع داشته باشید.
نشانه های آلزایمر

سوالی که تکرارش علامت آلزایمره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات در شرایط مختلف ممکن است آلزایمر زودرس در هر فردی ایجاد شود. اما این در حالی است که پرسیدن یک سوال می تواند احتمال آلزایمر را در ما بیشتر کند...
شکستگی بینی

علائمی که ثابت می کند بینی شکسته است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکستگی بینی روی پل بینی ایجاد می شود و اغلب با کبودی، درد و تورم همراه است و علائمی دارد که شما می توانید بفهمید بینی تان شکسته است.
واکسن آنفولانزا

وقتی بیمارم میتونم واکسن آنفولانزا بزنم یا نه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با افزایش مبتلایان به آنفولانزا نیاز به واکسن آن نیز افزایش یافته است. اگر علائم بیماری دارید قبل از تزریق باید بدانید واکسن هنگام بیماری موثر است یا نه.
تخلیه لنفاوی

ماساژ تخلیه لنف چیه که اینقدر پرطرفداره ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
روش ماساژ تخلیه لنفاوی، یکی از رایج ترین روش ها برای رفع خستگی و حتی درد در تمام اعضای بدن می باشد که با انجام آن، احساس آرامش پیدا خواهید کرد.
تیروئید

وقتی حال تیروئیدتون خوب نیست!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غده تیروئید دو هورمون تولید می کند که برای بدن بسیار حیاتی می باشد و سرعت عملکرد سلول های بدن را تنظیم می کند که درصورت اختلال در این هورمون ها انسان دچار کم کاری یا پرکاری تیروئید می شود.
درمان آلرژی پاییزی

درمان آلرژی پاییزی به سبک و سیاق طب سنتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درمان آلرژی پاییزی از مشکلات اکثر افراد در فصل پاییز می باشد، استفاده از برخی روش های خانگی و گیاهی به درمان آلرژی پاییزی کمک بسیاری می کند.
سنکوپ

سنکوپ یا غش کردن با چه علائمی بروز می کند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنکوپ یا غش کردن به از دست دادن هوشیاری در زمانی کوتاه گفته می شود که انواع مختلفی دارد و رایج ترین نوع آن با افت ناگهانی فشارخون رخ می دهد.
علائم بیماری کبد چشم

تو هم این علامت بیماری کبد رو دور چشمات داری؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علائمی در دور چشم از وجود مشکلاتی در کبد خبر میدهد که آگاهی از این علائم به تشخیص سریع بیماری کمک بسزایی میکند.
پزشک

اصلی ترین علامت حساسیت به پنی سیلین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پنی سیلین یک داروی آنتی بیوتیک است که در برخی موارد مصرف این دارو باعث کهیر زدن خارش پوست می شود که از علائم حساسیت به این دارو است.
حمله قلبی

علائم هشدار دهنده حمله قلبی در زنان و مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علائم بسیار جدی و هشدار دهنده ای وجود دارد که بیانگر مشکلات قلبی است و هرگز نباید نادیده گرفته شوند، البته راه هایی هم برای پیشگیری از حملات قلبی وجود دارد.
صفحه 1 از 217