پیشگیری و بیماریها

درمان سرگیجه
درمان سرگیجه در چند دقیقه نسخه ی فوق العاده ای است که نتیجه بخش بودن این روش روی تمامی بیماران توجه همه را به خود جلب کرد.
عوارض هندزفری

عوارض جدی استفاده طولانی مدت از هندزفری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده طولانی مدت از هندزفری می تواند عوارض و خطرات جدی برای بدن داشته باشد، همچنین آسیب های بسیاری را به گوش می رساند.
شکستگی دنده

انواع شکستگی دنده و علائم دردناک آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شکستگی دنده چندین علائم دارد که از این علائم می توان به درد قفسه سینه، سرفه همراه با درد اشاره کرد که می توان در تشخیص این شکستگی نیز موثر باشد.
بیماری های پا

انواع بیماری های پا و درمان هریک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری های پا شامل مشکلات ناخن ، عفونت قارچی پاها ، میخچه ، پینه و خشکی پوست پا و.. جزو مشکلاتی هستند که به دلیل کمبود فاکتورهایی در بدن ایجاد می شوند.
مواد غذایی تب بر

وقتی تب داری سراغ این غذاها نرو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از مواد غذایی تب بر زمانی که تب دارید بسیار مهم است و باعث پایین آمدن دمای بدن شما می شود همچنین باید از خوردن غذاهای مضر برای تب اجتناب کنید.
درمان التهاب واژن

درمان التهاب واژن بدون قرص و دارو

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
واژینیت یکی از شایع ترین بیماری ها برای واژن است که درمان های خاص خودش را دارد، اما شما با روش های خانگی نیز میتوانید این بیماری را کنترل کنید.
کبد چرب

چه کسانی کبدشان چرب می شود؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
کبد چرب در ابتدا علائم خاصی ندارد و این بیماری به سبب عادت های بد غذایی و کاهش تحرک ایجاد می شود که می توان با تغییر سبک زندگی از این بیماری جلوگیری کرد.
با یکدیگر همنفس شدیم

با یکدیگر همنفس شدیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روزهای دشوار مبارزه با بیماری مهلک کرونا، بانک مهر ایران دست افراد رنجور از این بیماری را به مهربانی فشرد و با درد آن ها همنفس شد.
درباره سیستم ایمنی بدن

درباره سیستم ایمنی بدن، اینها رو باور نکنید

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی موارد در حالی درباره سیستم ایمنی بدن مطرح می شوند که کاملا اشتباه هستند، این ها باورهایی نادرست در رابطه با تقویت سیستم ایمنی بدن انسان می باشند.
بعد از ترک سیگار

راهی که بعد از ترک سیگار باید رفت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سیگار کشیدن عوارض و مضرات بسیار بدی برای انسان به همراه دارد و ترک آن می تواند به بهبود سلامت بدن کمک شایانی کند، البته بعد از ترک سیگار باید مراقبت هایی را به خوبی رعایت کنید.
عفونت قارچی پستان

دلیل و درمان عفونت قارچی زیر سینه

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
عفونت قارچی پستان بیماری پوستی است که معمولا در زیر پستان دیده می شود، و به اسم ماستیت نیز شناخته می شود و علت های متفاوتی دارد.
یبوست استرسی

دردی که استرس به جان روده می اندازد

تاریخ انتشار : 26 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس عوارض فراوانی را برای بدن به همراه دارد، اما یکی از رایج ترین عوارض آن مشکلی است که در هنگام استرس برای روده به وجود می آید.
دیستروفی قرنیه

دیستروفی قرنیه در چشمانی با علائم خاص

زمان مطالعه : 5 دقیقه
علائم دیستروفی قرنیه در افراد متفاوت است درد خفیف و حساسیت به نور و احساس چیزی در چشم چند مورد از نشانه های آن هستند و در موارد حاد از پیوند قرنیه برای درمان استفاده می شود.
پزشک

اصلی ترین علامت حساسیت به پنی سیلین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پنی سیلین یک داروی آنتی بیوتیک است که در برخی موارد مصرف این دارو باعث کهیر زدن خارش پوست می شود که از علائم حساسیت به این دارو است.
دندان درد

دردهای دندانی که ربطی به دندان ندارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دندان درد اغلب به دلایل مختلفی همچون پوسیدگی و التهاب وغیره به وجود می آید ولی در برخی مواقع دندان درد علتی غیر از خود دندان دارد و نشانه بیماری دیگری است.
صفحه 1 از 196