سلامت جنسی

آی یو دی
آی یو دی یکی از مطمئن ترین روش های پیشگیری از بارداری است اما سوالی که برای بسیاری از خانم ها به وجود می آید تاثیر آی یو دی بر روابط زناشویی آن ها است.
عوارض آ یو دی

عوارض آ یو دی و خطر احتمالی دستگاه ضد بارداری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیودی مطمئن ترین روش ضد بارداری است و به عنوان جسم خارجی برای پیشگیری عمل میکند که باعث خطرات و عوارضی میشود که قبل از استفاده باید از آنها اطلاع پیدا کنید.
هورمون زنانه

هورمون های زنانه را با این گیاهان تقویت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نوسانات هورمون های زنانه در دوران یائسگی باعث اختلالاتی در زندگی روزمره آن ها می شود که برای مهار این نوع اختلالات باید هورمون های مربوطه را تقویت کرد.
لباس زیر

هشدار: این نوع لباس زیر زنانه را نخرید !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم ها هنگام خرید لباس زیر زنانه حتما باید به نکته مهمی توجه کنند زیرا نوعی از لباس زیرها برای سلامت زنان بسیار خطرناک هستند.
بعد از رابطه زناشویی

نوشیدنی که بعد رابطه زناشویی، حتما باید خورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف مواد مغذی بسیاری برای بعد از رابطه زناشویی توصیه شده است اما مصرف یک نوشیدنی خاص بسیار حائز اهمیت است و نباید نوشیدن آن بعد از رابطه زناشویی فراموش شود.
علائم یائسگی در زنان

علامت شروع یائسگی در زنان چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یائسگی یک امر طبیعی برای همه خانم ها است ولی اتفاق بدی نیست، یائسه شدن مراحلی دارد که بهتر است خانم ها برای سلامتی بیشتر این مراحل را بدانند.
سن یائسگی

متوسط سن یائسگی زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یائسگی دوران حساسی است که زنان و مردان هر دو آن را تجربه می کنند. این دوره مثل تمام مراحل زندگی یک انسان علائمی دارد که در سن مشخصی در فرد بروز خواهد کرد.
تنفس از دهان

نوعی نفس کشیدن که رابطه زناشویی را خراب میکند!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از عوامل و عادات روزانه می توانند بر روی روابط زناشویی اثرات منفی بگذارند. جالب است بدانید یکی از این عوامل نوع نفس کشیدن است.
تغییر در پریود

تغییری در پریود که اصلا علامت خوبی نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در دوران قاعدگی هر خانمی ممکن است تغییرات غیر عادی ایجاد شود که نباید به راحتی از آن ها رد شد زیرا ممکن است علامت وجود مشکل خاصی باشد.
تشخیص یائسگی زودرس

علل تا درمان یائسگی زودرس در خانم ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زمانی که یائسگی در زنان قبل از 40 سالگی اتفاق بیافتد به آن یائسگی زودرس می گویند که با رعایت نکات کلیدی می توان از آن پیشگیری کرد.
قرص ضد بارداری

چرا قرص ضد بارداری 28 روزه است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای گرفتن بهترین نتیجه از قرص ضد بارداری باید آن را به صورت دقیق مصرف کنید اما سوالی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد دلیل مصرف 28 روزه ی این قرص است.
بهداشت فردی

نکته مهم بهداشت جنسی که خیلی هامون نمیدونیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت اندام های خصوصی امری بسیار مهم است که نباید نادیده گرفته شود بنابراین همه ی افراد باید از نکات کلیدی و حیاتی بهداشت جنسی اطلاع پیدا کنند.
مخاط دهانه رحم

آنچه همه زنان باید درباره مخاط دهانه رحم بدانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برعکس تصور بسیاری از بانوان وجود مخاط دهانه رحم اتفاقی طبیعی است و تاثیر بسزایی در سلامت اندام خصوصی آن ها دارد همچنین ارتباط این مخاط با باروری بسیار مهم است.
خارش کشاله ران

درمان خارش کشاله ران با محلول کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
خارش کشاله ران، خارش ژوک یا تینه آ کروریس علائمی مانند قرمزی، تاول، خارش و سوزش دارد. خارش سوارکار را می توانید با درمان های خانگی و طب سنتی به راحتی درمان کنید.
جلوگیری از سرطان سینه

راحت ترین راه برای جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه

تاریخ انتشار : 17 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه سرطان سینه یکی از سرطان های رایج بین زنان می باشد بنابراین خانمها حتما باید راه مؤثر برای پیشگیری از سرطان سینه را بدانند.
صفحه 1 از 33