سلامت جنسی

لذت بارداری
معمولا بارداری با اتفاقات ناخوشایند همراه است اما می توان کارهایی انجام داد که این دوران را شیرین تر و لذتبخش کرد و بعد ها با خاطرات خوب از آن یادآوری کنید.
سردی رحم

هشدار به خانم هایی که بدون پیش بند ظرف میشورن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم هایی که هنگام شستن ظرف ها از پیش بند استفاده نمی کنند، لباس و شکم آن ها همیشه خیس می شود که این موضوع می تواند خطراتی برای زنان داشته باشد.
عوارض آ یو دی

بدترین عوارض آی یو دی؛ حقیقتی که به ما نمیگن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیودی مطمئن ترین روش ضد بارداری است و به عنوان جسم خارجی برای پیشگیری عمل میکند که باعث خطرات و عوارضی میشود که قبل از استفاده باید از آنها اطلاع پیدا کنید.
درباره یائسگی

این چیزها رو درباره یائسگی، دیگه باور نکن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یائسگی بخش نرمال زندگی هر زنی است. باور های اشتباه درباره یائسگی باعث نگرانی در خانم ها میشود اما به کمک اطلاعات درست میتوانند این دوره را به خوبی سپری کنند.
خونریزی بعد یائسگی

زنگ خطر بدن زنان بعد از یائسگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یائسگی یکی از مراحل مهم در زندگی زنان است که عوارض متفاوتی دارد. خطر بزرگ بعد از یائسگی سلامت خانم ها را تهدید میکند که حتما باید از آن مطلع شوند.
آی یو دی

آی یو دی زندگی زناشویی رو سرد میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آی یو دی یکی از مطمئن ترین روش های پیشگیری از بارداری است اما سوالی که برای بسیاری از خانم ها به وجود می آید تاثیر آی یو دی بر روابط زناشویی آن ها است.
هورمون زنانه

هورمون های زنانه را با این گیاهان تقویت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نوسانات هورمون های زنانه در دوران یائسگی باعث اختلالاتی در زندگی روزمره آن ها می شود که برای مهار این نوع اختلالات باید هورمون های مربوطه را تقویت کرد.
لباس زیر

هشدار: این نوع لباس زیر زنانه را نخرید !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم ها هنگام خرید لباس زیر زنانه حتما باید به نکته مهمی توجه کنند زیرا نوعی از لباس زیرها برای سلامت زنان بسیار خطرناک هستند.
بعد از رابطه زناشویی

نوشیدنی که بعد رابطه زناشویی، حتما باید خورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف مواد مغذی بسیاری برای بعد از رابطه زناشویی توصیه شده است اما مصرف یک نوشیدنی خاص بسیار حائز اهمیت است و نباید نوشیدن آن بعد از رابطه زناشویی فراموش شود.
علائم یائسگی در زنان

علامت شروع یائسگی در زنان چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یائسگی یک امر طبیعی برای همه خانم ها است ولی اتفاق بدی نیست، یائسه شدن مراحلی دارد که بهتر است خانم ها برای سلامتی بیشتر این مراحل را بدانند.
سن یائسگی

متوسط سن یائسگی زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یائسگی دوران حساسی است که زنان و مردان هر دو آن را تجربه می کنند. این دوره مثل تمام مراحل زندگی یک انسان علائمی دارد که در سن مشخصی در فرد بروز خواهد کرد.
تنفس از دهان

نوعی نفس کشیدن که رابطه زناشویی را خراب میکند!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از عوامل و عادات روزانه می توانند بر روی روابط زناشویی اثرات منفی بگذارند. جالب است بدانید یکی از این عوامل نوع نفس کشیدن است.
تغییر در پریود

تغییری در پریود که اصلا علامت خوبی نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در دوران قاعدگی هر خانمی ممکن است تغییرات غیر عادی ایجاد شود که نباید به راحتی از آن ها رد شد زیرا ممکن است علامت وجود مشکل خاصی باشد.
تشخیص یائسگی زودرس

علل تا درمان یائسگی زودرس در خانم ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زمانی که یائسگی در زنان قبل از 40 سالگی اتفاق بیافتد به آن یائسگی زودرس می گویند که با رعایت نکات کلیدی می توان از آن پیشگیری کرد.
قرص ضد بارداری

چرا قرص ضد بارداری 28 روزه است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای گرفتن بهترین نتیجه از قرص ضد بارداری باید آن را به صورت دقیق مصرف کنید اما سوالی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد دلیل مصرف 28 روزه ی این قرص است.
صفحه 1 از 33