سلامت جنسی

تشخیص یائسگی زودرس
زمانی که یائسگی در زنان قبل از 40 سالگی اتفاق بیافتد به آن یائسگی زودرس می گویند که با رعایت نکات کلیدی می توان از آن پیشگیری کرد.
التهاب واژن

علامت اصلی واژینیت یا التهاب واژن چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری های عفونی بیماری های شایعی میان خانم ها هستند، و درمان این بیماری ها باهم تفاوت دارد پس بهتر است که علائم و خطرات این بیماری هارا بدانید.
تعویض لباس زیر

هشداری مهم درباره لباس زیر خانم ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه بیماری های خطرناک زنان بسیار افزایش یافته است و خانم ها باید نکاتی را در مورد رعایت بهداشت و لباس زیری که می پوشند حتما بدانند.
نیاز به رابطه زناشویی

علائم نیاز بدن به رابطه زناشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه زناشویی نقش مهمی در سلامت جسمی و روحی زوجین در زندگی دارد بنابراین کمبود و نیاز بدن به رابطه جنسی را می توانید با علائم خاصی تشخیص دهید.
افزایش میل جنسی

روش عجیب مردم دنیا برای افزایش میل جنسی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که دچار ناتوانی جنسی هستند برای تقویت قوای جنسی به دنبال درمان های مختلفی هستند. در برخی کشورها مردم از روش های عجیب و داروهای خاصی استفاده می کنند.
ممنوعیت در رابطه

چند کار ممنوعه در رابطه جنسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رابطه زناشویی یکی از مهم ترین مسائل در یک زندگی مشترک می باشد بنابراین باید بدانید چه کارهایی را نباید انجام دهید که رابطه بهتری داشته باشید.
سوالات درباره پریود

سوالی درباره پریود که برای هر خانمی پیش میاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پریود یا قاعدگی به خونریزی از رحم گفته می شود که هر ماه اتفاق می افتد اما هنوز هم سوالات زیادی در این مورد وجود دارد که خانم ها به دنبال پاسخ آن ها هستند.
جوانسازی واژن

روش های جدید جوانسازی واژن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوانسازی واژن برای اصلاح و ایجاد تعادل در ظاهر واژن انجام می شود و روش های مختلفی دارد که باید با توجه به شرایط هر فرد و مشاوره با پزشک متخصص انتخاب شود.
آکنه و رابطه جنسی

آیا آکنه و جوش با فعالیت جنسی ارتباط دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بروز جوش و آکنه به دلیل فعالیت های جنسی یکی از باورهای قدیمی است. اما آیا واقعا آکنه و جوش با فعالیت جنسی ارتباطی دارند؟
درمان افتادگی سینه

درمان جدید و سریع افتادگی سینه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها با افزایش سن یا بعد از بارداری و شیردهی دچار افتادگی و شل شدن سینه می شوند اما روش های جدیدی وجود دارد که می توانند به راحتی این مشکل را برطرف کنند.
سردی رحم

هشدار به خانم هایی که بدون پیش بند ظرف میشورن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم هایی که هنگام شستن ظرف ها از پیش بند استفاده نمی کنند، لباس و شکم آن ها همیشه خیس می شود که این موضوع می تواند خطراتی برای زنان داشته باشد.
نکات شب عروسی

نبایدهای حساس و مهم شب عروسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شب عروسی برای هر زوجی مهم ترین و به یادماندنی ترین شب زندگیست. اما هر دختر و پسری قبل از این شب باید و نبایدهای لازم برای اولین رابطه زناشویی را بدانند.
تست خون

بیماری های مقاربتی، از پیشگیری تا درمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری های مقاربتی از راه های مختلفی مثل تماس اندام تناسلی، دهان، مقعد و پوست انتقال می یابد.برای آگاهی از علل، پیشگیری و درمان آن تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
اشتباهات لباس زیر

اشتباه بد خانم ها در استفاده از لباس زیر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از لباس زیر مناسب در سلامت خانم ها بسیار موثر است. برخی از زنان بدون اینکه بدانند عادات بدی در استفاده لباس زیر دارند که برایشان خطرناک است.
هورمون پروژسترون

مقصر این درد زنانه هورمون پروژسترون است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هورمون پروژسترون مهم ترین هورمون در بدن زنان می باشد که اثرات مثبتی بر سلامت آن ها دارد. اما پایین یا بالا بودن سطح این هورمون عوارضی را به همراه دارد.
صفحه 1 از 33