تازه های سلامت

هنگام عطسه

قلب هنگام عطسه ایست می کند ؟؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عطسه کردن از مکانیسم های طبیعی بدن است که برای بیرون کردن مواد خارجی از بدن می باشد، اما عطسه کردن دلایل مختلفی دارد و البته با انجام روش هایی می توان عطسه را متوقف کرد.
شکم خالی

شبی که گرسنه بخوابی، این بلا سرت میاد

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه یکی از چیزهای غلطی که در بین مردم عادی حتی برخی پزشکان رایج شده است، توصیه به نخوردن شام برای لاغری می باشد که عوارض جدی برای شما به همراه خواهد داشت.
عوارض کولر

عوارض کولر ؛ باد کولر چه بلایی سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کولر های گازی و آبی باعث خشکی بدن و سردرد و مشکلات تنفسی می شوند شاید شما از خنکی آن ها لذت ببرید ولی عوارض آن درطولانی مدت بسیار سنگین خواهد بود.
بیماری قلبی زنان

اشتباهی که قلب زنان را بیمار می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماری های قلبی یکی از شایع ترین بیماری ها در جهان می باشند و این در حالی است که زنان با عدم رعایت برخی مسائل، خطر بیماری قلبی را در خود ایجاد می کنند.
لیمو کنار تخت

شب ها کنار تخت لیمو بگذارید تا ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنها مصرف لیمو نیست که برای سلامت بدن افراد مفید می باشد، بلکه قرار دادن چند قاچ لیمو کنار تخت خواب در هنگام شب فواید مناسبی برای سلامتی به همراه دارد.
آب اکسیژنه

آب اکسیژنه با دنیای از فایده و کاربرد

زمان مطالعه : 16 دقیقه
هیدروژن پراکسید یا آب اکسیژنه، مایعی بسیار پرخاصیت و پرکاربرد در زمینه های مختلف می باشد که یقینا با مطالعه خواص آن، گره ای از مشکلات شما باز خواهد کرد.
عمل افزایش قد

از خطرات عمل افزایش قد، چیزی میدونی؟

تاریخ انتشار : 5 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
جراحی افزایش قد همانطور که از اسمش پیداست برای بلندتر شدن قد است اما عوارضی دارد که ممکن است اختلالات زیادی در زندگی روزمره شما به‌وجود بیاورد.
مسیریاب رانندگی

هشدار جدی درباره استفاده از مسیریاب حین رانندگی

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از مسیریاب برای رسیدن به مکانی که نمیدانید مسیرش چگونه است کمک زیادی خواهد کرد اما استفاده از این اپلیکیشن خطرات زیادی دارد که بهتر است بدانید.
فراموش کردن خواب

چرا خواب هایی که می بینم فراموش می کنم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بعد از بیدار شدن خواب ها از ذهنمان پاک میشوند و یا به سرعت فراموششان میکنیم اما جواب علمی و ثابت شده محققان به این سوال را برایتان در مقاله زیر جمع آوری کردیم.
مزاج شناسی

تست کامل مزاج شناسی ، مزاج شما چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر علاقمند هستید بدانید که مزاج تان چیست به سوالات مزاج شناسی پاسخ دهید و بدن خودتان را بشناسید تا بتوانید به سلامتیتان کمک بیشتری کنید.
خطرات مصرف مکمل

خطر پنهان قرص های ویتامین و مکمل ها

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم تا به حال شنیده اید که دکتر ها استفاده از مکمل های بدون نسخه را ممنوع می کنند، علت این ممنوعیت خطراتی است که مصرف زیاد این داروها برای بدن دارد.
عمر طولانی

داشتن عمر طولانی با 5 راز ساده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمر طولانی و زندگی بهتر نیازمند داشتن سلامت جسمی و روحی است که برای کسب این دو 5 فاکتور اصلی معرفی شده است که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
کیپ شدن گوش ورزش

کیپ شدن گوش هنگام ورزش از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات در هنگام ورزش یا در هر زمان دیگری از روز با کیپ شدن گوش مواجه می شویم، دلایل اصلی کیپ شدن گوش در هنگام ورزش چیست و چه راه حلی برای آن وجود دارد؟
نجات بیمار سکته مغزی

نجات فوری بیمار سکته مغزی با سوزن خیاطی! + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پزشک متخصص چینی با استفاده از یک سوزن استریل شده روشی فوری برای نجات بیمار سکته مغزی انجام داده است.
دستگاه سیستم گوارش

حقایق جذاب درباره سیستم گوارش انسان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
دستگاه سیستم گوارش بدن انسان نقش کلیدی در سلامت فرد ایفا می کند و با آشنایی با بخش های مختلف دستگاه گوارش می توانید از این عضو مهم بیشتر مراقبت کنید.
صفحه 1 از 111