تازه های سلامت

استفاده از توالت عمومی

استفاده از توالت عمومی فقط با رعایت این نکات

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر قصد استفاده از توالت های عمومی را دارید حتما باید برخی نکات را به خوبی رعایت کنید، نکاتی که رعایت آن ها برای سلامتی شما بسیار حائز اهمیت می باشد.
لرزش هنگام گرسنگی

دلیل مهم لرزش بدن هنگام گرسنگی

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شما هم تا به حال با مشکل لرزش بدن هنگام گرسنگی مواجه شده اید، اما آیا می دانید دلیل اصلی لرزش هنگام گرسنگی چیست و چه راه حل هایی برای آن وجود دارد؟
کپسول اکسیژن در خانه

صفر تا صد استفاده از کپسول اکسیژن در منزل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افرادی که توانایی تنفس طبیعی ندارند از کپسول اکسیژن در منزل استفاده می کنند اما این افراد باید نکات ایمنی مهم را هنگام استفاده از این کپسول ها رعایت کنند.
فشار خون نرمال

فشار خون نرمال و عادی چند است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چک کردن فشار خون میتواند از بسیاری بیماریها قبل از وخیم شدن اوضاع جلوگیری کند که در این مقابله شما را با عددهای فشار خون آشنا می کنیم.
عوارض گوشی برای چشم

خطر پنهان کلاس های آنلاین برای بچه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از گوشی هوشمند در کلاس های مجازی عوارضی را به همراه خواهد داشت، عوارض جدی که برای کودکان دانش آموز مشکل آفرین خواهد شد.
موارد استفاده آرام پز

مواد غذایی که پختشون با آرام پز اشتباهه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پخت هر نوع مواد غذایی در داخل آرام پز به هیچ وجه کار صحیحی نیست، به این دلیل که پخت برخی مواد غذایی در آرام پز خطراتی را برای سلامت بدن به همراه خواهد داشت.
خستگی چشم بعد خواب

دلیل خستگی چشم و پف پلک بعد بیدار شدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خستگی چشم و پف پلک بعد از خواب می تواند چند دلیل متفاوت داشته باشد، برای رفع خستگی پلک و چشم ها بعد بیدار شدن از خواب نیز چند راهکار وجود دارد.
نظافت کیف آرایش

خطری پنهان در کیف لوازم آرایش خانم ها !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه مصرف لوازم آرایشی بخش جدایی ناپذیر زندگی بعضی از زنان و دختران جوان را تشکیل داده فارغ از اینکه خطرات جدی در کیف لوازم آرایشیشان آن ها را تهدید میکند.
تغییرات مغز

تو سن شما، مغز چه تغییری میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رشد و تغییر مغز هیچوقت متوقف نمی شود. مغر از دوران جنینی تا پیری با فعالیت های مختلف، شبکه های عصبی جدید ایجاد می کند و تغییرات جالبی در هر سنی دارد.
روغن های درمانی

بررسی خواص روغن های کرچک، آرگان و خراطین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از روغن ها دارای خواص درمانی هستند و از آن ها به صورت خوراکی، موضعی و یا آروماتراپی استفاده می شود. در این مطلب به بررسی خواص و کاربردهای سه روغن شناخته شده یعنی روغن کرچک، روغن آرگان و روغن خراطین می پردازیم.
علت درد ماهیچه

درد ماهیچه می تواند نشانه بیماری باشد؟

زمان مطالعه : 16 دقیقه
درد ماهیچه ای با گرفتگی عضلات متفاوت است که میتواند درد ماهیچه ای به دلیل بیماری و اختلالات خاص ایجاد شود.
حساسیت پاییزی

راهکارهایی برای درمان حساسیت پاییزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هر زمان که بحث از حساسیت می شود اغلب مردم به بهار و حساسیت های آن اشاره می کنند در صورتی که افراد زیادی از حساسیت پاییزی رنج می برند.
چاقی ترک سیگار

دلیل مهم چاقی پس از ترک سیگار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا اغلب افراد پس از اقدام به ترک سیگار با چاقی و افزایش وزن مواجه می شوند، دلیل این موضوع چیست و چه راه حل هایی برای چاقی بعد ترک سیگار وجود دارد؟
غذا خوردن با دست

به 10 دلیل مهم با دست غذا بخورید + فواید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد بر این باور هستند که خوردن غذا با دست کاملا غیر بهداشتی است، اما تحقیقات نشان داده که خوردن غذا با دست بهداشتی است و فواید و خواص بسیاری هم دارد.
کفش و قلب

کفش شما چه ارتباطی با قلب تان دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کفش و قلب ارتباط زیادی دارند و با پوشیدن کفش مناسب می توانید به رفع و بهبود اختلالات قلبی کمک بزرگی کنید و همچنین گردش خون را نیز تقویت می کند.
صفحه 1 از 103