سلامت خانواده

باورهای غلط خواب
نداشتن اطلاعات کافی درباره خواب و یا مشکلات آن مانند بی خوابی باعث شده شایعات و باور های اشتباه درباره خواب زیاد باشد.
ویتامین ب 12

بهترین وقت روز برای مصرف ویتامین B12

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویتامین ها از دو طریق جذب بدن میشوند یک مواد غذایی طبیعی دو مکمل ها؛ اگر رژیم غذایی شما ویتامین طبیعی و مناسب نداشته باشد باید از مکمل ها استفاده کنید.
نگهداری مسواک

بهترین و سالم ترین روش نگهداری از مسواک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای نگهداری مناسب و تمیز نگه داشتن مسواک باید چه کاری انجام دهیم؟ در ادامه با روش های کاربردی برای تمیز نگه داشتن مسواک و شرایط سالم نگهداری مناسب مسواک آشنا می شوید.
دهه 20 سالگی

تغییری که بدن هر زن در دهه 20 سالگی تجربه می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان و دختران در دهه 20 سالگی تغییرات و اتفاقاتی را با افزایش سن در بدن خود تجربه می کنند که برخی از آن ها برایشان ناخوشایند است.
کفش در خانه

به 4 دلیل، هرگز با کفش وارد خانه نشوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وارد شدن با کفش به خانه خطراتی را برای شما به همراه خواهد داشت، همچنین چندین دلیل مهم و حائز اهمیت برای درآوردن کفش قبل از ورود به خانه وجود دارد.
اندازه گیری نبض

روش اندازه گیری نبض و عدد نرمال آن برای هر سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اطلاع از وضعیت ضربان قلب می توانید از روش های مختلف اندازه گیری نبض استفاده کنید و با دانستن عدد نرمال ضربان قلب نسبت به سنتان از سلامت قلبتان مطلع شوید.
ترک سیگار

خوراکی های خوشمزه برای ترک راحت تر سیگار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیگار کشیدن تنها یک عادت بد نیست یک خطر اجتماعی است؛ شما با کشیدن سیگار نه تنها به خودتان بلکه به افراد غیر سیگاری هم به همان اندازه ضرر وارد میکنید.
مسافرت

بیماران قلبی پیش از سفر بخوانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سفر برای برخی از بیماران قلبی توصیه نمی شود ولی بیماران قلبی که به سفر می روند برای داشتن سفر آسوده و آرام نیاز به رعایت برخی نکات دارند.
علامت اعتیاد

علامت اعتیاد که خیلی ها متوجهش نمیشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افرادی که گرفتار اعتیاد میشوند همیشه وجود آن را در خودشان انکار میکنند اما این بیماری علائمی دارد که بسیاری از افراد می توانند آن را تشخیص دهند.
گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی که کمک میکنن راحت تر نفس بکشیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گیاهان آپارتمانی تاثیر زیادی در زیبایی خانه ما دارند اما یکی از بهترین و مفیدترین اثرات برخی از گیاهان آپارتمانی بر روی تنفس و ریه است.
دوش گرفتن

هر روز دوش گرفتن و عوارض هایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد به دوش گرفتن روزانه و زیاد عادت دارند اما باید بدانند که استحمام بیش از حد می تواند آسیب های جدی به سلامت پوست بدن برساند.
علت فاسد شدن شیر مادر

شیر مادر زمانی فاسد میشود که ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تا زمانی که شیر در سینه مادر قرار دارد از فاسد شدن در امان است اما برخی مادران به دلایلی مجبور هستند تا شیر خود را دوشیده و برای مدتی نگهداری کنند.اما چگونه می توان شیر مادر را تازه نگهداری کرد؟
اشتباهات اتاق خواب

کیا تو اتاق خواب این کار اشتباهو انجام میدن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه افراد از اهمیت اتاق خواب مطلع هستند اما اشتباهاتی که برخی از آن ها برحسب عادت یا نا آگاهی در اتاق خواب انجام میدهند تاثیرات مخرب زیادی دارد.
فواید نوازش

فایده نوازش توسط کسی که دوستش دارید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از خوشایند ترین حس ها، نوازش شدن توسط کسی است که دوستش دارید همچنین نوازش فواید و تاثیرات بسیار مثبتی بر زندگی افراد میگذارد.
عرق زیر بغل

چرا زیر بغل بیشتر از همه جای بدن عرق می کند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما شما هم از عرق کردن زیاد در ناحیه زیر بغل مخصوصا در فصل تابستان کلافه شده اید که می تواند بنابر دلایل متعددی ایجاد شود و آزار دهنده باشد.
صفحه 1 از 24