خانه داری

فریز کردن لوبیا سبز
لوبیا سبز دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است که خرید آن در همه فصول امکان پذیر نیست بدین منظور می توانید برای نگهداری طولانی مدت لوبیا سبز آن را فریز کنید.
فیلتر ماشین ظرفشویی

طرز صحیح تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر ماشین ظرفشویی شما دیگر عملکرد سابق را ندارد باید فیلترش را بررسی کنید، زیرا احتمال دارد که در فیلتر ماشین ظرفشویی شما پسمانده غذا باقی مانده باشد.
خانه بهم ریخته

به 4 دلیل اجازه ندید خونتون بهم ریخته بمونه

تاریخ انتشار : 26 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهم ریختگی و شلختگی خانه تاثیرات بدی بر روی شما خواهد گذاشت، همچنین به چند دلیل مهم هرگز نباید اجازه دهید خانه خودتان بهم ریخته و شلخته بماند.
لکه اب روی چوب

لکه آب روی سطح چوبی رو چطور پاک کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیدن لکه های جدید و قدیمی آب روی سطوح چوبی، بدون شک احساس ناخوشایندی را ایجاد خواهند کرد که با استفاده از چند نکته می توان آنرا برای همیشه تمیز کرد.
پرورش سبزیجات در خانه

آموزش کاشت 10 نوع سبزیجات پرمصرف در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شما می توانید با کمی مراقبت و دانش انواع سبزیجات پرمصرف را در خانه خود پرورش دهید و تفاوت سبزیجات ارگانیک خانگی را با محصولات بیرون مشاهده کنید.
رفع چروک لباس بدون اتو

ترفند جالب رفع چروک لباس بدون اتو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ممکن است بنا به دلایل مختلفی اتو در دسترس شما نباشد، در این صورت می توانید از روشهای از بین بردن چروک لباس خود بدون نیاز به اتو اقدام کنید.
نگهداری گیاه بامبو

شرایط خوب نگهداشتن گیاه بامبو در منزل

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گیاه بامبو را نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار داد بامبو از گیاهان سازگار با شرایط مختلف است اما بهتر است برای حفظ شادابی آن شرایطش را محیا کنید.
روش های رفع پرز لباس

رفع کامل پرز لباس با نوارچسب و سرکه + روش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لباس هایی که به مرور پرز می دهند یا پرز می گیرند و زیبایی خود را از دست می دهند را نباید دور بیاندازید، برای رفع پرز لباس های شما راه و روش های تاثیر گذاری وجود دارد.
ماشین لباسشویی

اشتباه همه ی ما در استفاده از ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیشتر خانم ها تصور میکنند که ماشین لباسشویی قادر است تمام قارچ ها و باکتری های لباس ها را از بین ببرد ولی خود لباسشویی امکان تولید باکتری را دارد.
بوگیر کفش

با مواد طبیعی بوگیر کفش بسازید + دستور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پس از فعالیت های روزانه و قرار گرفتن طولانی مدت پا داخل کفش بوی ناخوشایندی از آن استشمام می شود که انجام اقداماتی مناسب این بو را از بین می برد.
زرد شدن بالش

مراحل شستن بالش زرد شده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بالش ها از پرمصرف ترین اشیای خانگی هستند که زود به زود کثیف و به مرور زمان زرد می شوند. برای سلامت پوست و موی خود باید بالشت ها را با روشی مناسب بشویید.
کاکتوس رنگی

چگونه کاکتوس رنگی پروروش دهیم ؟ + آموزش کامل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها کاکتوس های رنگی به دلیل زیبایی که دارند از پرطرفدارترین گیاهان آپارتمانی هستند و شرایط نگهداری ساده و آسانی دارند.
ترفندهای مهم خانه داری

مهم ترین ترفندهای خانه داری و آشپزی برای تمام خانم ها

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از ترفندهای مهم در خانه داری جلوگیری گیری از شکسته شدن تخم مرغ هنگام آبپز شدن است این کار را با کمی نمک می توانید انجام دهید.
تمیز کردن مایکروفر

مایکروفرتان را مثل روز اول تمیز کنید + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروز اغلب افراد سعی دارند که از مایکروفر استفاده کنند اما در نهایت برای تمیز کردن آن با مشکل مواجه هستند، در ادامه از بهترین روش ها برای تمیز کردن مایکروفر مطلع خواهید شد.
ریشه زایی گیاه

با دارچین حال گیاهتو خوب کن + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قلمه زنی و ریشه زایی گیاه یکی از روش های رشد گیاهان می باشد که با استفاده از دارچین می توانید خیلی هدفمندتر به رشد گیاهان مورد علاقه خود بپردازید.
صفحه 1 از 81