تبلت و موبایل

گوشی هواوی
در این مطلب هوآوی Nova8 را از جنبه های مختلف بررسی می کنیم.
تغییر زبان جیمیل

آموزش تغییر زبان جیمیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران در حین استفاده از جیمیل ممکن است با آن روبرو شوند، زبان جیمیل است. اما ایا می توان زبان جیمیل را تغییر داد؟ چگونه؟
گوشی مناسب سالمندان

ویژگی های یک گوشی مناسب برای سالمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر تصمیم به خرید گوشی مناسب با قابلیت های کاربردی برای افراد سالمند دارید، در این گزارش با تمام ویژگی های یک گوشی مناسب برای سالمندان آشنا خواهید شد.
شطرنجی کردن عکس

چگونه عکس را شطرنجی کنیم؟

تاریخ انتشار : 4 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عکسی دارید و می خواهید آنرا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن شطرنجی کنید، در این گزارش با ابزار کارآمد شطرنجی کردن عکس آشنا خواهید شد.
گوشی سامسونگ

جذاب ترین گوشی های 1400

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله ما بهترین گوشی های هوشمندی که در سال 2021 معرفی شده اند و از آزمایش ها سربلند بیرون آمده اند را به شما برای خرید معرفی می کنیم و نگاهی کوتاه می اندازیم به گوشی های جدیدی که معرفی شده اند.
وصل نشدن آیفون به وای فای

حل مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاها ممکن است بنابر دلایلی گوشی آیفون به وای فای وصل نشود از این رو در ادامه این گزارش شما را با نحوه رفع مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای آشنا خواهیم ساخت.
گوشی دانش آموزی

گوشی مناسب دانش آموز برای اجرای برنامه شاد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
انتخاب گوشی هوشمند مناسب برای دانش آموزان بنابر نوسانات ارز و مدل های مختلف کمی سخت شده است که در این گزارش با تعدادی گوشی مناسب دانش آموزی آشنا خواهید شد.
تغییر نام واتساپ

آموزش تغییر نام و وضعیت در واتساپ

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر نام کاربری و وضعیت خود را در واتساپ به اشتباه انتخاب کرده اید و یا تصمیم به تغییر آن دارید، در این گزارش با آموزش ساده در این زمینه آشنا خواهید شد.
بکاپ گرفتن از شیائومی

چگونه از گوشی شیائومی بکاپ بگیریم؟

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر گوشی شیائومی (xiaomi) دارید و می خواهید از تمام اطلاعات گوشی شیائومی خود بکاپ بگیرید، ابزارهایی وجود دارند که خیلی ساده می توانید از آنها استفاده کنید.
ویرایش سریع pdf

ترفند کاربردی ویرایش سریع pdf

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر یک یا چند فایل pdf دارید و وقت زیادی برای ویرایش آنها ندارید، در این گزارش با ترفند ویرایش سریع فایل های pdf بدون نصب نرم افزار آشنا خواهید شد.
کالیبره باتری گوشی

کالیبره کردن باتری گوشی اندروید و آیفون

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر جدیدا باتری گوشی شما دچار مشکل خالی شدن سریع شارژ شده است، می توانید با استفاده از کالیبره کردن باتری، این مشکل را خیلی سریع رفع کنید.
کند شدن گوشی

دلایل کند شدن گوشی + راه حل سریع

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با کند شدن گوشی، شاهد مشکلات پیاپی خواهید بود. از این رو به چه دلایلی ممکن است گوشی ما کند شود؟ آیا راه حل هایی در این زمینه وجود دارد؟
تغییر اپل آیدی

تغییر اپل آیدی در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر اپل آیدی شما اخیرا مشکل ساز شده است و هنوز موفق به رفع مشکلات آن نشده اید، می توانید آنرا در طی چند مرحله ساده تغییر دهید.
بکاپ مخاطبان آیفون

اموزش بکاپ گرفتن مخاطبین آیفون در حساب گوگل

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر گوشی آیفون دارید و نگران مخاطبانی هستید که در بلند مدت آنها را ذخیره نموده اید، می توانید آنها را در حساب گوگل خود بکاپ یا نسخه پشتیبان بگیرید.
داغ شدن گوشی

چرا گوشی من زیادی داغ میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکل داغ شدن گوشی، یکی از مشکلات رایجی است که هر یک از ما آنرا چندین بار در شرایط مختلف تجربه کرده ایم. اما به چه دلایلی ممکن است گوشی داغ کند؟
صفحه 1 از 34