ترفندستان

ساخت گیف واتساپ

آموزش ساخت گیف در واتساپ

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارسال گیف های جالب و دیدنی در واتساپ، یکی از قابلیت های اصلی برنامه واتساپ می باشد. اما آیا ما هم می توانیم خیلی ساده گیف های دلخواه خود را بسازیم؟
نصب واتساپ روی دو گوشی

آموزش نصب واتساپ روی دو گوشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر دو گوشی دارید و می خواهید تا یک حساب کاربری واتساپ را در هر دو گوشی استفاده کنید، خیلی ساده و سریع می توانید این فرایند را انجام دهید.
ذخیره عکس در فتوشاپ

چگونه عکس را در فتوشاپ ذخیره کنیم؟

تاریخ انتشار : 26 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
فتوشاپ محبوب ترین ابزار برای طراحی و ویرایش تصاویر می باشد که در این گزارش شما را با نحوه ذخیره عکس در فتوشاپ با فرمت دلخواه را آشنا خواهیم کرد.
تبلیغات گوگل کروم

غیر فعال کردن تبلیغات گوگل کروم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با جستجو در مرورگر کروم، با تبلیغات متعددی روبرو خواهیم شد که می توانند ما را از هدف باز دارند. اما آیا روش هایی برای بستن تبلیغات گوگل کروم وجود دارد؟
برنامه تغییر صدا

دانلود برنامه تغییر صدا اندروید، آیفون و کامپیوتر

تاریخ انتشار : 24 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه های تغییر صدا یکی از برنامه های پر کاربرد و مفرح برای اکثر کاربران می باشد که شما می توانید بر اساس سیستم عامل، برنامه مناسب خود را دانلود کنید.
دانلود عکس از پینترست

ترفند دانلود عکس و فیلم از پینترست

تاریخ انتشار : 24 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
پینترست محیطی برای اشتراک گذاری عکس و فیلم های جذاب و دیدنی می باشد که شما می توانید با ترفندهای ساده اقدام به دانلود آنها از پینترست کنید.
غیر فعال کردن رومینگ رایتل

غیر فعال کردن رومینگ رایتل

تاریخ انتشار : 22 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
رومینگ یکی از قابلیت های اصلی اپراتور رایتل می باشد که اگر این قابلیت کاربردی برای شما ندارد می توانید اقدام به غیر فعال کردن رومینگ رایتل کنید
بلاک کردن سایت

ترفند بلاک کردن یک یا چند سایت برای کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی وب سایت ها هستند که برای کودکان اعتیاد آور و نامناسب می باشند. از این رو اگر با چنین مشکلی برخورد کرده اید، می توانید اقدام به بلاک کردن وب سایت کنید.
افزاش کیفیت عکس

ترفندهای افزایش کیفیت عکس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کیفیت پایین عکس ها یکی از مشکلاتی است که گاها می توانند مشکل ساز شوند. اما آیا روش هایی وجود دارند که ما بتوانید کیفیت عکس ها را افزایش دهیم؟ چگونه؟!
رومینگ همراه اول

غیر فعال کردن رومینگ همراه اول

تاریخ انتشار : 18 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
رومینگ همراه اول از راه های ارتباطی می باشد که غالبا هزینه زیادی برای شما خواهد داشت که می توانید خیلی سریع اقدام به غیر فعال کردن رومینگ همراه اول کنید.
تبدیل عکس به pdf

چگونه عکس را به PDF تبدیل کنیم؟

تاریخ انتشار : 17 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر چندین عکس دارید و می خواهید تمامی آنها را به یک فایل PDF تبدیل کنید، در این گزارش شما را با ابزارهای کاربردی در این زمینه آشنا خواهیم ساخت.
کاهش حجم آهنگ

آموزش کاهش حجم آهنگ

تاریخ انتشار : 15 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با فایل موزیکی روبرو شده اید که حجم آن بسیار بالا می باشد، در این گزارش با ابزارهای کاربردی و سریع برای کاهش حجم آهنگ آشنا خواهید شد.
تبدیل webp به png

آموزش تبدیل فرمت webp به png و jpg

تاریخ انتشار : 12 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر فایل Webp دارید و با استفاده روش های مختلف موفق به رفع این مشکل نشده اید، در این گزارش شما را با نحوه تبدیل فرمت Webp به png و jpg آَشنا خواهیم ساخت.
کلیپ بورد ویندوز

کلیپ بورد ویندوز کجاست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلیپ بورد ویندوز (windows clipboard) یکی از قابلیت های ویندوز می باشد که در این گزارش شما را با نحوه فعال سازی و استفاده از آن آشنا خواهیم کرد.
دانلود افزونه idm

دانلود افزونه IDM برای مرورگر کروم و موزیلا فایرفاکس

تاریخ انتشار : 11 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از طرفداران نرم افزار idm هستید و می خواهید خیلی برنامه ریزی شده اقدام به استفاده از این ابزار کنید، می توانید از افزونه های آن نیز استفاده نمایید.
صفحه 1 از 19