ترفندستان

عکاسی دیجیتالی
عکاسی علاوه بر اینکه یک هنر است، یکی از زیباترین سرگرمی ها نیز می باشد که دانستن نکات اولیه عکاسی دیجیتالی می تواند بر زیبایی های این هنر بیفزاید.
چاپ نشدن حاشیه در ورد

رفع مشکل “چاپ نشدن حاشیه در ورد”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما نیز با مشکل چاپ نشدن حاشیه در ورد روبرو شده اید و به هیچ راه حلی نرسیده اید، در این گزارش از نمناک با رفع مشکل “چاپ نشدن حاشیه در ورد” آشنا خواهید شد.
سایت سورس

چگونه سورس سایت را ببینیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از آپشن هایی که در نسخه های دسکتاپ مرورگرها می توانیم مشاهده کنیم، دسترسی به سایت سورس است که در این گزارش با نحوه مشاهده سایت سورس در اندروید آشنا می شوید.
کار نکردن تاچ پد لپ تاپ

رفع مشکل کار نکردن “تاچ پد لپ تاپ”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر “تاچ پد لپ تاپ” شما هم اخیرا دچار مشکل شده است و هنوز موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش از نمناک با راه و روش های مختلف در این زمینه آشنا خواهید شد.
آموزش سیاه سفید کردن عکس

چگونه عکس رنگی را سیاه سفید کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طیف رنگی عکس ها و افکت هایی که این روزها بر روی آنها اعمال می شوند، بسیار گسترده می باشند که در این گزارش از نمناک با نحوه “سیاه سفید کردن عکس” آشنا می شوید.
بازیابی رمز عبور اینستاگرام

چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید و هنوز موفق به بازیابی آن نشده اید، در این گزارش با آموزش تصویری “بازیابی رمز اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
آموزش تایپ 10 انگشتی

چگونه 10 انگشتی تایپ کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تایپ سریع و بدون غلط همواره یکی از خواسته های هر یک از ما در حین کار با کیبورد است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه تایپ 10 انگشتی آشنا خواهید شد.
ادغام چند فایل PDF

چگونه دو یا چند فایل pdf را یکی کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر دو یا چند فایل pdf دارید و تصمیم به ترکیب کردن آنها به یک فایل PDF دارید، در این گزارش با روش های مختلف و کاربردی ادغام چند فایل PDF آشنا خواهید شد. Foxit
ذخیره آهنگ در آیفون

آموزش ذخیره آهنگ از تلگرام و اینترنت در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از کاربران ios هستید، احتمالا از اینکه نمی توانید آهنگی را به صورت مستقیم در گوشی ذخیره کنید کلافه شده اید که در این گزارش با ذخیره آهنگ در آیفون آشنا خواهید شد.
ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل

چگونه از یاهو به جیمیل ایمیل بفرستیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر قصد دارید از یاهو به حساب جیمیل،ایمیل بفرستید در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری و مرحله به مرحله ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل آشنا خواهید شد.
دانلود از گوگل پلی

چگونه برنامه های محدود گوگل پلی را دانلود کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فروشگاه بزرگ گوگل پلی، بزرگترین فروشگاه اپ های اندرویدی است که شاید دسترسی به برخی از اپ های این سایت ممکن نباشد. در این گزارش با آموزش تصویری آشنا خواهید شد.
تغییر زبان اینستاگرام

تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زبان پیش فرض اینستاگرام، انگلیسی است که شما می توانید زبان اینستاگرام را از حالت پیش فرض طبق این گزارش به زبان فارسی و یا زبان دلخواه دیگر تغییر دهید.
تبدیل فایل pdf به word

آموزش تبدیل “فایل pdf به word”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است فایل پی دی اف به دست ما برسد و نیاز مبرم به ورد کردن آن داشته باشیم که در این گزارش با نحوه تبدیل “فایل pdf به word” آشنا خواهید شد.
تعداد کلمات در ورد

شمارش تعداد کلمات در ورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات برای انجام کارهای مختلف با استفاده از برنامه ورد، ممکن است محدودیت کلمات وجود داشته باشد که در این حین می توانید تعداد کلمات در ورد را بررسی کنید.
نحوه کار با اینشات

چگونه با برنامه اینشات (InShot) کار کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر به تازگی برنامه ویرایش و ساخت فیلم اینشات را نصب کرده اید و اما نحوه کار با این برنامه را نمی دانید، در این گزارش از نمناک با آموزش کامل کار با اینشات آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 17