گوناگون

لباس زنان 50 ساله

اسرار شیک پوشی خانم های 50 ساله

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان بالای 50 سال که دوست دارند با سبک لباس پوشیدن شان جوان تر به نظر برسند میتوانند با این مدل لباس ها دوباره جوانی را تجربه کنند.
لباس پاییزی

زیر لباس های پاییزی چی بپوشیم؟

تاریخ انتشار : 26 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاییز جز زیباترین فصل هاست، در فصل پاییز شما میتوانید بهترین استایل هارا داشته باشید؛ کافیست نحوه لباس پوشیدن صحیح را بدانید آن زمان خیره کننده خواهید بود.
رازهای شیک پوشی

رازهای شیک پوشی که هیچکس نمیداند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیک پوشی و خوش استایل بودن رازهای مهمی دارد که کمتر کسی از آن ها باخبر است، رازهای ساده ای که شما را به شیکپوش ترین ها تبدیل میکنند.
چادر مناسب افراد چاق

بهترین نوع چادر برای خانم های چاق و لاغر

تاریخ انتشار : 19 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
چادر پوشش بسیاری از خانم ها در ایران است؛ اگر میخواهید چادری مناسب با اندام خود پیدا کنید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا خوش استایل تر باشید.
ترکیب رنگ پاییزی

ترکیب رنگهای منتخب مدلینگها برای پاییز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فصل پاییز هم برای خود ترکیب رنگ خاصی دارد و برای خوشتیپی خانم ها در فصل زیبایی پاییز باید نکات ست کردن لباس را حتما بدانید.
خانم جذاب

یک خانم جذاب و دوست داشتنی چه ویژگی دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه خانم ها به دنبال زیبایی و جذابیت با عمل های جراحی با هزینه های بالا هستند اما جذاب و دوست داشتنی بودن یک خانم راز و رمزهایی دارد که نمی دانید.
اسم لباس های پاییزی

لباس های پاییزی که اسمشو بلد نیستی

تاریخ انتشار : 11 مهر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه لباس های پاییزی دارای تنوع بسیار بالایی هستند و لباس های جدیدی در بازار وجود دارد که شاید تا به حال نام آن ها را نشنیده باشید.
دامن مدادی

دامن مدادی مناسب سایز و قد شما

تاریخ انتشار : 9 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
دامن مدادی دامنی است مناسب تمام اندام ها و سلیقه ها است؛ به شرطی که نحوه پوشیدن و ست کردن این دامن را بدانید، آن زمان استایلی زیبا خواهید داشت.
شیک پوشی با چادر

راز خوش تیپ بودن با چادر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شیک پوشی با چادر ترفندهای بسیار ساده ای دارد که هر خانم ایرانی باید آن ها را بداند تا بتواند با چادر خوشتیپ و به روز به نظر برسد.
ترنچ کت

امسال به سبک مدلینگها بارونی بپوش

تاریخ انتشار : 5 مهر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما میتوانید با انتخاب یک آیتم مناسب صاحب چند استایل شوید، مثل انتخاب یک کت ترنج برای فصل پاییز که به جرات یکی از محبوب ترین کت های بارانی در چند سال اخیر است.
خوشتیپ بودن

رازهای خوشتیپ بودن که خانم ها باید بدانند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوشتیپ بودن و داشتن استایلی جذاب رازهای ساده ای دارد که شاید هیچکس از آن ها خبر نداشته باشد، ما به شما میگوییم چگونه خوشتیپ شوید.
استایل با هودی

هودی رو با چی و چجوری بپوشیم؟

تاریخ انتشار : 3 مهر 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
هودی یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین آیتم های پاییز و زمستان است که کاربرد های زیادی دارد؛ شما میتوانید هودی را با لباس های مختلفی استایل کنید.
ازدواج دختر مدل

ازدواج زشت و جنجالی خانم مدلینگ معروف

تاریخ انتشار : 1 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج دختر مدل مشهور برزیلی در حد جنجال برانگیزی عجیب بود، آدریانا لیما سوپر مدل "ویکتوریا سکرت" به نحوه زشت و باورنکردنی ازدواج کرد!!
لباس پاییزی مردانه

ترکیب رنگهای جذاب لباس پاییزی برای آقایان

تاریخ انتشار : 1 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فصل رنگ خودش را دارد؛ اگر میخواهید در تمامی فصول سال استایلی جذاب و خیره کننده داشته باشید باید رنگ های مناسب آن فصل و استایل کردنشان را بلد باشید.
خانم چهارشانه

یه خانم چارشونه چطوری لباس بپوشه بهتره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم هایی که به اصطلاح چهار شانه هستند و دوست ندارند که شانه هایشان مرکز توجه باشد، میتوانند با چند تکنیک در لباس شانه هارا از مرکز توجه خارج کنند.
صفحه 1 از 139