دسر

سفت شدن کیک

علت سفت شدن انواع کیک + راه حل

تاریخ انتشار : 11 آذر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیک یکی از خوشمزه ترین دسر ها در دنیا است، اما مشکلی که در زمان پخت کیک وجود دارد سفت شدن مایع کیک است که جای نگرانی نیست ترفند هایی برای حل این مشکل وجود دارد.
طرز تهیه کدو

طرز تهیه کدو حلوایی تنوری مجلسی

تاریخ انتشار : 8 آذر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم در کودکی طعم کدوی تنوری را چشیده باشید متوجه می شوید بهترین راه پخت کدو همین است، ما برای شما طرز تهیه چند دسر با کدو حلوایی تنوری آماده کرده ایم.
طرز تهیه پنکیک

دستور پنکیک جو دوسر؛ هم ساده هم با موز

تاریخ انتشار : 1 آذر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
پنکیک به عنوان راحت ترین و خوشمزه ترین دسر در دنیا شناخته شده است. پنکیک جو دو سر یکی از پرطرفدارترین مدل های پنکیک است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
طرز تهیه محلبی

طرز تهیه محلبی ساده؛ پودینگ خوشمزه عربی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دسرهای عربی و ترکی در دنیا بسیار شناخته شده هستند و طرفداران زیادی دارند یکی از معروف و محبوب ترین آن ها دسر محلبی است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
بستنی شکلاتی رژیمی

طرز تهیه بستنی شکلاتی خوشمزه از نوع رژیمی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بستنی پر طرفدارترین خوراکی در تمام سنین است اما برخی افراد به دلیل کالری زیاد خود را از آن محروم میکنند اما میتوانند نوع رژیمی با طعم شبیه بستنی درست کنند.
حلوای کشدار

طرز تهیه حلوا پیچ انگشتی+ راز کشدار شدنش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تزیین حلوا برایتان مشکل است میتوانید با موادی که برای حلوای معمولی تهیه کرده اید یک حلوای کشدار درست کنید و از طعم این دسر لذت ببرید.
حلوا نذری

حلوا با چه آردی خوشمزه تر میشه؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حلوا یک دسر و شیرینی معروف ایرانی است که به عنوان نذری نیز پخش می شود، اما انتخاب آرد مناسب حلوا بسیار مهم است زیرا نرمی حلوا وابسته به انتخاب آرد خوب است.
طرز تهیه حلوا

طرز تهیه حلوای نذری برای 20، 50 و 100 نفر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حلوا معروف ترین نذری در ایام محرم است اما برای پخت حلوای نذری به میزان دقیقی از مواد احتیاج است همچنین فوت کوزه گری و نکات کلیدی برای خوشمزه شدن آن مهم هستند.
دسر اوریو

طرز تهیه دسر اوریو به 3 روش خوشمزه و خیلی راحت

تاریخ انتشار : 24 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر دوست دارید برای مهمانی دسر بسیار خوشمزه و در عین حال ساده که سریع آماده می شود و همه عاشقش خواهند بود تهیه کنید، دسر اوریو بهترین پیشنهاد برای شما است.
بستنی هلویی

طرز تهیه بستنی هلویی خوشمزه، از نوعی رژیمیش

تاریخ انتشار : 20 تیر 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر میخواهید بستنی بخورید ولی به خاطر کالری بالای این خوراکی از خوردنش منصرف شده اید نگران نباشید میتوانید یک بستنی خوشمزه و کاملا رژیمی در خانه درست کنید.
طرز تهیه بستنی رژیمی

دستور بستنی رژیمی طالبی، ارزون و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم به دلیل کالری بالای بستنی از این خوراکی خوشمزه دوری می کنید می توانید از رسپی بستنی رژیمی با طعم طالبی استفاده کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.
طرز تهیه بستنی رژیمی

طرز تهیه 2 مدل بستنی رژیمی خوشمزه با موز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر میخواهید بستنی بخورید ولی کالری زیادی مصرف نکنید، میتوانید با استفاده از دستورالعمل های زیر بستنی هایی رژیمی و بسیار خوشمزه تهیه و میل کنید.
ژله بستنی

طرز تهیه ژله بستنی با یه دستور خیلی راحت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژله بستنی یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین دسرهایی است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد و شما می توانید تنها با داشتن یک بسته ژله و بستنی آن را تهیه کنید.
خوشمزه شدن کاچی

کاچی مامان بزرگها چجوری خوشمزه میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاچی یکی از دسرهای بسیار مقوی ایرانی است که مادربزرگ ها در برخی از مراسم ها درست می کردند. راز خوشمزگی این دسر در انتخاب موادی است که استفاده میکنید.
طبع شله زرد

کیا نباید شله زرد بخورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شله زرد یکی از دسرهای خوشمزه و محبوب ایرانی ها در سفره های افطار است. شله زرد فواید زیادی دارد اما دارای مضراتی هم می باشد که برای برخی افراد توصیه نمی شود.
صفحه 1 از 21