دسر

ژله بستنی
ژله بستنی یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین دسرهایی است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد و شما می توانید تنها با داشتن یک بسته ژله و بستنی آن را تهیه کنید.
خوشمزه شدن کاچی

کاچی مامان بزرگها چجوری خوشمزه میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاچی یکی از دسرهای بسیار مقوی ایرانی است که مادربزرگ ها در برخی از مراسم ها درست می کردند. راز خوشمزگی این دسر در انتخاب موادی است که استفاده میکنید.
طبع شله زرد

کیا نباید شله زرد بخورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شله زرد یکی از دسرهای خوشمزه و محبوب ایرانی ها در سفره های افطار است. شله زرد فواید زیادی دارد اما دارای مضراتی هم می باشد که برای برخی افراد توصیه نمی شود.
فرنی

فرنی واسه کیا ضرر داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرنی یکی از دسرهای مقوی و محبوب در سفره های افطاری و سحری است اما برای برخی افراد بسیار مضر است و خوردن آن توصیه نمی شود.
شله زرد

طرز تهیه “شله زرد” با نکات ویژه و کاربردی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزی حس لذت بخشی دارد مخصوصا اینکه “شله زرد” را با بهترین فوت و فون ها درست کرده و به عنوان نذری در بین مردم تقسیم نمایید.
خوشمزه شدن شیربرنج

8 راز ساده واسه خوشمزه شدن شیربرنج

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شیربرنج یکی از غذاهای مقوی و محبوب در بین ایرانیان است. توجه به نکات مهم در دستور پخت آن باعث خوشمزه شدن شیربرنج میشود.
خوشمزه شدن فرنی

قلقی برای خوشمزه تر شدن فرنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرنی یکی از دسرهای سبک و بسیار خوشمزه است که افراد در تمام سنین طرفدار آن هستند. در تهیه فرنی قلق هایی وجود دارد که تاثیر زیادی در خوشمزه تر شدن آن دارد.
دسر

دسرهای قیمت مناسب واسه مهمونی و دورهمی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دسرها همیشه پر طرفدار ترین بخش از میز غذا هستند، اگر میخواهید یک مهمانی به یاد ماندنی داشته باشید میتوانید چند دسر ساده و خوشمزه به میزتان اضافه کنید.
چیز کیک اسنیکرز

طرز تهیه چیز کیک اسنیکرز؛ یک خوشمزه ی جدید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چیز کیک یکی از دسر های محبوب برای پذیرایی از مهمان ها است، اگر میخواهید یک دسر لذیذ داشته باشید میتوانید چیز کیک اسنیکرز را امتحان کنید.
چیز کیک

طرز تهیه چیز کیک فیلادلفیا با یه طعم بی نظیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چیز یکی از کیک های محبوب برای همه سلایق است، این کیک به دلیل پنیری که در آن استفاده شده بافت نرمی دارد و بسیار لذیذ و خوشمزه است.
سالاد میوه با ماست

رسپی یه سالاد میوه خوشمزه با ماست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالاد میوه یکی از خوشمزه ترین سالادهایی است که می توانید به عنوان میان وعده میل کنید. این سالاد را با انواع میوه ها و سس ماست عسلی تهیه کنید.
طرز تهیه ژله

طرز تهیه ژله ساده با فرمول اصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژله یکی از پرطرفدارترین دسرهایی است که طرز تهیه ساده ای دارد اما شما می توانید این بار ژله را با فرمول متفاوت و سالم تر تهیه کنید.
دسرهای یلدایی

دسرهای خوشمزه و شیک یلدایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شب یلدا یکی از شب های مهم در آیین ایرانیان است، و مردم این شب را در کنار عزیزانشان جشن میگیرند و غذاها و دسر های بسیار لذیذی در این شب آماده می کنند.
کرم کارامل

طرز تهیه کرم کارامل؛ دسری محبوب و دلچسب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کرم کارامل یک دسر فرانسوی معروف است که در خاور میانه نیز طرفداران زیادی دارد، این دسر توانسته است با طعم های متفاوت رضایت سلایق مختلف را جلب کند.
کرم شانتی

آموزش 2 رسپی معروف کرم شانتی یا شانتیلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر میخواهید به ساده ترین روش شیرینی های خوشمزه داشته باشید میتوانید از کرم شانتی استفاده کنید، این کرم ها بافت بسیار سبک و لذیذی دارند.
صفحه 1 از 20