رنگ کابینت
مدل و رنگ کابینت ها مهم ترین نقش را در زیبایی آشپزخانه دارند. برای داشتن آشپزخانه ای شیک میتوانید از رنگ های ترند کابینت امسال استفاده کنید.

رنگ کابینت آشپزخانه، ترند 2022

بدونِ شک آشپزخانه قلب خانه محسوب می‌ شود؛ به خاطر همین باید به اجزای موجود در آن خیلی دقت کرد. کابینت ها هم مهم ترین بخش آشپزخانه هستند، زیرا در زیبایی کلی آن تاثیر بسزایی دارند. در این قسمت از نمناک قصد داریم رنگ های ترند کابینت را در سال 2022 برای تان معرفی کنیم.

رنگ چوب طبیعی

کابینت هایی از جنس چوب طبیعی معمولاً محبوب ترین نوع کابینت؛ مخصوصا در سال 2022 محسوب می شوند که یک حس طبیعی و تازگی را در خانه به وجود می‌ آورد. از طرفی هم مواد طبیعی موجود در آن ها بیش از پیش طرفدار پیدا کرده است.

کابینت رنگ چوب طبیعی

سبز خاکی

67 درصد افراد سبز خاکی را به عنوان بیشترین رنگ ترند سال 2022 در کابینت سازی می‌دانند و کمپانی های مختلفی این رنگ را در اختیار مشتریان قرار می دهند که خیلی راحت با طراحی داخلی خانه هماهنگ و ست می شود.

سبز با طیف های مختلف

علاوه بر رنگ سبز خاکی که در بالا نام بردیم، چند رنگ دیگر از لیست رنگهای سبز در میان ترندهای 2022 کابینت آشپزخانه جای گرفته اند؛ رنگهایی مثل طیف های سبز زرد با ته مایه خاکستری، سبز نعنایی، سبز آبی تیره، سبز سِیج یا همان سبز خاکستری.

رنگ های تیره و سیاه

در سال گذشته رنگ های تیره و سیاه برای آشپزخانه خیلی محبوبیت پیدا کرده اند و خیلی از افراد آن را پیشنهاد می‌ کنند که اتفاقا؛ رنگ های دراماتیکی هم محسوب می شوند. کابینت هایی که رنگ تیره دارند؛ معمولاً در قسمت رو و سطح از رنگ های سفید برای شان استفاده می شود.

کابینت رنگ تیره

کابینت با دو تناژ رنگی متفاوت

یکی از رنگ های محبوب برای کابینت آشپزخانه رنگ هایی است که دو تناژ رنگی در آن ها به کار رفته باشد که عمق زیادی هم به طراحی آشپزخانه می دهد و شما می توانید خیلی خوب رنگ های مختلفی مثل سبز یا آبی را در کنار کابینت های چوب طبیعی به کار ببرید تا طراحی بسیار جذابی ایجاد شود.

سفید

کابینت های سفید در چند سال گذشته خیلی محبوبیت پیدا کرده اند و خیلی ها این رنگ را برای سال 2022 توصیه می‌ کنند. این رنگ بسیار محبوب است و طراحی جذابی هم به آشپزخانه می‌ دهد که می‌ توانید آن را با رنگ های دیگر؛ حتی رنگ چوب طبیعی هم ترکیب کنید که عالی خواهد شد.

کابینت های سفید

آبی کم رنگ یا اقیانوسی

آبی اقیانوسی جزء تناژ های رنگی می باشد که برای کابینت آشپزخانه آن را استفاده می کنند و شاید جزء محبوب ترین ها هم باشد؛ البته در سال گذشته محبوبیت بسیار زیادی داشت و امسال هم از آن به عنوان یک رنگ آرامش بخش برای محیط آشپزخانه و استفاده روی کابینت به کار می‌ برند.

رنگ طوسی روشن و تیره

یکی از رنگهای محبوب امسال برای کابینت آشپزخانه، رنگ طوسی است که در طیف های روشن و تیره طوسی، جزو موارد پیشنهادی برای آشپزخانه های مدرن محسوب می شود. انتخاب تناژ روشن یا تیره برای کابینت، علاوه بر سلیقه شما، بستگی به فضای آشپزخانه تان دارد که طبعا برای آشپزخانه های کوچک، طوسی با تناژ روشن یا بژ و برای آشپزخانه های بزرگ، طیف های تیره آن پیشنهاد می شود.

کابینت طوسی روشن

چوب مرمت شده

این نوع کابینت ها از لحاظ اقتصادی خیلی به صرفه هستند و برای آشپزخانه استفاده می شوند و از چوب طبیعی هم در آن ها استفاده شده است. این چوب ها از قبل جمع‌آوری شده، تمیز شده اند و دوباره طراحی و مرمت روی آن ها صورت گرفته که فضایی بسیار جذاب در محیط خانه ایجاد می کنند و به شما این حس را می‌ دهند که گویا در طبیعت هستید.

رنگ زرد

یکی دیگر از ترندهای هیجان انگیز امسال برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، رنگ زرد است که از لحاظ روانشناسی تاثیر بالقوه ای در روحیات انسان دارد. ترکیب رنگ سفید با زرد انتخاب هوشمندانه ای برای افرادی است که قصد دارند مطابق با مد دیزاین آشپزخانه خود را نونوار کنند.

ترند 2022-1401؛ امسال رنگ کابینت، چی مٌده؟

4.732
این مطلب مفید بود ؟302
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی