بی خیال بودن

بی خیال ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟ 

کد مطلب : 85172تعداد نظرات : 7 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شماهم متوجه شده اید که بعضی افراد در مواجه با مشکلات بسیار خونسرد هستند و آرامش خودشان را حفظ می کنند، جالب است بدانید که این افراد متولد کدام ماه هستند.

متولدین چند ماه که نسبت به بقیه بی خیال تر و خونسردترن

قطعاً بسیاری از افراد هستند که با آن ها مواجه شده ایم و می بینیم که چقدر نسبت به مسائل زندگی و چیزهایی که ما سخت می گیریم، بیخیالند. آن ها معمولاً آرامش درونی خوبی دارند و خیلی حرص و جوش نمی خورند. هر چیزی را جدی نمی‌ گیرند و به طور کل زندگی برای آن ها راحت تر و بهتر پیش می‌ رود. در این قسمت از نمناک قصد داریم که طبق طالع بینی به شما بگوییم افراد متولدین کدام ماه، بی خیال تر و آرام‌تر از بقیه هستند.

تیر

تیر ماهی ها به خوبی می‌دانند که در سخت‌ترین شرایط چگونه خودشان را کنترل کنند و مراقب افکار خود باشند و منفی نگر نشوند و در نهایت این رفتار آن ها بالاخره نتیجه خواهد داد. آن ها به آرامش ذهن خیلی اهمیت می دهند؛ بنابراین معمولا سعی می‌ کنند که بیخیال باشند و با انجام این کار تعادل و آرامش را به دیگران هم ساطع می کنند.

تیر

مهر

هیچ کس به اندازه مهر ماهی ها از کشمکش و مجادله متنفر نیست. آن ها کاملاً آرام و ساکت هستند. با دیگران بحث و جدل نمی کنند و دوست دارند خوشبختی و شادی واقعی را در زندگی پیدا کنند. غصه چیزهایی که ندارند را نمی خورند و به طور کل نسبت به خیلی از مسائل بی تفاوت و بی خیال هستند و همین باعث می شود که به آرامش درونی برسند.

مرداد

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه زندگی را دوست داشته باشید با یک مردادی همنشین شوید. مرداد ماهی ها افراد خوش گذران و بی خیالی هستند. خیلی به سختی های زندگی فکر نمی کنند و خیلی زود رضایت شان جلب می شود. معمولا به جنبه مثبت ماجرا فکر می‌ کنند، آرامش دارند و حرص و جوش الکی نمی‌‌ خورند و همیشه نیمه پر لیوان را می بینند.

مرداد

آذر

همیشه گفتیم که یکی از خوش‌بین ترین افراد، آذر ماهی ها هستند. آذر ماهی ها همه کارهایشان را با آرامش انجام می‌ دهند. از احساس نگرانی، اضطراب و تشویش متنفر هستند. در مورد هر چیزی خوب فکر می‌ کنند و در نتیجه می‌ توان گفت که جزو افراد بی خیال، خوش گذران و آسانگیر محسوب می شوند و آن ها نیز نیمه پر لیوان را می بینند.

اسفند

اسفند ماهی ها حساس هستند اما اگر اراده کنند؛ می‌ توانند خیلی هم بی خیال باشند و کاملا نسبت به چیزهای اطراف خود بی تفاوت شوند و شما را متعجب کنند. یعنی همه چیز تحت اراده آن ها است. اگر خودشان بخواهند، می توانند کاملاً با آرامش خیلی زیاد زندگی کنند و بی خیال باشند.

اسفند

خرداد

خرداد ماهی ها پر هیجان زندگی می‌ کنند و تنوع طلب هستند اما خیلی خودشان را درگیر سختی‌ های زندگی نمی کنند و در این مورد بیخیال رفتار می‌ کنند؛ انگار که مشکلی وجود ندارد و همین باعث می‌ شود کسانی که در اطراف آن ها هستند، از این ریلکسی و بی ‌خیالی شان آرامش بگیرند.

بی خیال ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟ 

3.4865
این مطلب مفید بود ؟594271
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
7 نظر به ثبت رسیده است
????1400-10-01
الکی هست من اردیبهشتی هستم و اصلا نداشت و من خیلی بیخیال هستم
2510
آمیتیس حسینی۲1400-10-01
من دی ماهی هستم ولی چیزی درباره ی دی ندیدم
105
ستی1400-10-01
اره الکیه
36
Sana army1400-10-01
من مهریم:) درست بود
105
زینب1400-10-03
در مورد آذر ماهیا غلط بود من اصلا بیخیال نیستم خیلی هم دوست دارم تشویقم کنن و خیلی هم ادم پر استرسی هستم مخصوصا اگه موقع امتحانا باشه
27
‌1400-11-28
منم اردیبهشتیم و کاااملا ادم بیخیالی هستم
21
بدون نام1400-12-18
من بهمنی ام و تقریبا بیخیال هستم ولی ننوشته بود????
10
وبگردی