کامرون دیاز

فروش مواد مخدر توسط بازیگر زن معروف! خودش فاش کرد

تاریخ انتشار : 21 تیر 1401کد مطلب : 87845زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگر زن معروف پرده از رازی برداشت که او در سخت‌ترین شرایط زندگی اش تجربه کرده بود؛ دورانی که برای رسیدن به پول در مسیری غیرقابل باور قدم گذاشته بود.

وقتی بازیگر زن معروف ندانسته مواد می فروخت

صحبت های اخیر یکی از بازیگران زن مشهور هالیوودی درباره گذشته و اتفاقی غیرقابل باور، مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شد؛ ماجرایی که جزئیات آن را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

کامرون دیاز پرده از یک راز بزرگ برداشت

کامرون دیاز اعلام کرد که در گذشته مواد مخدر پخش میکرده و همه این ها درست مربوط به چند هفته قبل از اولین نقش اصلی اش در فیلم نقاب بوده است. او در یک مصاحبه پادکستی به نام زندگی دوم، این موضوع را اعلام کرده است.

طبق گفته های بازیگر زن فیلم ماسک، کامرون دیاز در آن زمان مشغول جمع‌آوری پول بود تا بتواند حرفه مدلینگ را آغاز کند اما پولش به اندازه کافی نبود، در نتیجه مجبور بود که برای ادامه کار و پس انداز پول بیشتر به پاریس برود در صورتی که آن جا هم هیچ نتیجه ای نگرفت و نتوانست کاری از پیش ببرد.

به گفته کامرون، او یک سال کامل آن جا بوده اما یک روز هم کار نکرد و هیچ پولی نداشت که با آن زندگی اش را پیش ببرد؛ هیچ کاری به او پیشنهاد نمیشد بجز یک کار که برایش چندان هم روشن و شفاف نبود. چمدانی قفل شده به او داده بودند تا با خود آن را جابجا کند، او که خبر از محتویات داخل چمدان نداشت پس از رسیدن به فرودگاه متوجه ماجرا شد.

کامرون دیاز

این خانم بازیگر 49 ساله اظهار کرده است:

تا زمانی که به فرودگاه مراکش رسیدم، نمی دانستم در حال حمل چه چیزی هستم و زمانی که متوجه شدم، وحشت کردم. تقریباً تازه‌وارد 19 سالگی شده بودم. در آن سن و سال کم آن ها به من یک ساک قفل شده دادند که داخل آن مواد جاسازی شده بود و این؛ در حالی بود که من هیچ تجهیزات امنیتی در اختیار نداشتم.

در آن زمان قوانین سفت و سخت امروزی در فرودگاه ها حاکم نبود و همین شانسی شد تا او بتواند بدون مشکل و اینکه کارش به زندان کشیده شود آنجا را ترک کند.

خوشبختانه همه این ها تا زمانی بود که بالاخره بخت به او رو کرد و توانست با جیم کری در سال 1994 فیلم بازی کند و کار خلاف را کنار بگذارد. مدت کوتاهی پس از این اتفاق هولناک در فرودگاه مراکش بود که دیاز در سن 21 سالگی برای بازی در فیلم «ماسک» انتخاب شد و مسیر زندگی اش تغییر کرد.

فروش مواد مخدر توسط بازیگر زن معروف! خودش فاش کرد

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی