خودروی جک S5
تجربه بی‌نظیر رانندگی"، شعاری است که کرمان موتور برای خودروی جک اس 5 نتخاب کرده است؛ اما این تجربه لذت‌بخش در کنار بیمه خودرو بیشتر می شود.

ارزانترین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه  JACK S5  

«تجربه بی‌نظیر رانندگی» شعاری است که کرمان موتور برای خودروی جک اس 5 در زمستان 1400 انتخاب کرده است؛ اما این تجربه لذت‌بخش در کنار بیمه خودرو بیشتر خواهد شد. بیمه خودرو اجباری است و اگر مالک خودروی JAC S5 تصادف کند و بیمه‌نامه او اعتبار نداشته باشد، تمامی خوشی‌ها و لذت‌های رانندگی او از بین خواهد رفت؛ اما با داشتن بیمه اتومبیل، حداقل خیالش از بابت جبران خسارت‌ها راحت خواهد بود. حالا می‌خواهیم به این مساله بپردازیم که چگونه مالک خودروی جک اس 5 بتواند به صورت کاملاً حرفه‌ای، بهترین بیمه‌نامه را خریداری کند. در ادامه این مطلب، همراه ما باشید.

انواع بیمه ماشین

بیمه خودرو به دو دسته کلی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تقسیم می‌شود. یکی اجباری و دیگری اختیاری است. مهم‌تر از داشتن این دو، چگونگی خرید حرفه‌ای آن‌ها است. به‌عبارتی‌دیگر، اینکه چگونه بهترین بیمه خودرو خریداری شود.

بیمه بدنه چیست؟

بیمه بدنه جک اس 5 یک بیمه‌نامه اختیاری خودرو است که هر راننده‌ای بنا بر شرایط خود می‌تواند آن را خریداری کند. این بیمه‌نامه ماشین خسارت‌های مالی وارد شده به خودروی مقصر را پوشش می‌دهد. راننده جک اس 5 در تصادفات نمی‌تواند از بیمه شخص ثالث برای پرداخت آسیب‌های وارد شده به خودروی خود استفاده کند. به عبارتی دیگر، این نوع خسارت تحت پوشش بیمه شخص ثالث نیست. در عوض، راننده با خرید  بیمه بدنه جک اس5 می‌تواند هزینه خسارت‌های وارد شده را جبران کند.

بیمه خسارات مالی در تصادفات

پوشش بیمه بدنه فقط مربوط به آسیب‌های ناشی از تصادف نیست، بلکه موارد زیر را هم شامل می‌شود:

 • سرقت کلی
 • پوشش برخورد با اجسام ثابت و متحرک
 • خسارت‌های ناشی از حین نجات و انتقال خودرو
 • آسیب‌های ناشی از آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه (آصا)
 • صدمات وارد شده به لاستیک و چرخ‌ها

همچنین بیمه بدنه شامل پوشش‌های اضافی است که بیمه‌گذار می‌تواند بنا بر شرایط خودش به بیمه‌نامه اصلی اضافه کند:

 • سرقت درجا
 • شکست شیشه
 • خسارت استفاده نکردن از خودرو در هنگام تعمیرات
 • آسیب‌های ناشی از بلایای طبیعی
 • خسارت ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی نظیر اسید و رنگ
 • پوشش کشیده شدن میخ

بیمه شخص ثالث چیست؟

بیمه شخص ثالث بیمه‌نامه اجباری است که همه خودروها باید داشته باشند. قدیمی یا جدید بودن، شاسی بلند بودن و ایرانی یا خارجی بودن آن هم هیچ فرقی ندارد. همه باید داشته باشند؛ حتی آن شخصی هم که از نظر مالی مشکلی ندارد. این بیمه‌نامه خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به طرف مقابل و همچنین خسارت‌های جانی وارد شده به راننده را پوشش می‌دهد. اگر مالک خودرویی این بیمه‌نامه را نداشته باشد، علاوه بر اینکه پلیس او را جریمه کرده و خودرواش را به پارکینگ منتقل خواهد کرد، در صورت تصادف هم جریمه سنگینی برای او در نظر گرفته خواهد شد.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث جک اس 5

خسارت‌های تحت پوشش بیمه شخص ثالث جک اس 5 شامل موارد زیر هستند:

 • خسارت‌های جانی که به افراد ثالث در تصادف وارد می‌شود. این آسیب‌ها شامل فوت، ازکارافتادگی، شکستگی و نقص عضو است. همچنین هزینه‌های پزشکی را هم در برمی‌گیرد.
 • خسارت‌های مالی که به خودرو و اموال افراد مقابل در تصادف وارد می‌شود.

خسارت‌های جانی که به راننده Jac S5 وارد می‌شود. به این نوع پوشش، حوادث سرنشین می‌گویند که فقط مخصوص راننده مقصر است. به هر حال در تصادفات شدید، احتمال آسیب به راننده هم زیاد خواهد بود.

کاهش خسارات مالی با بیمه

برای استعلام، تمدید و خرید بیمه شخص ثالث ماشین جک اس 5 ( Jac S5) به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://bimeh.com/thirdparty/jacs5

خرید حرفه‌ای بیمه اتومبیل

حالا به بررسی و پاسخ این سؤال می‌پردازیم که چگونه بیمه خودرو را به صورت حرفه‌ای خریداری کنید. برای خرید حرفه بیمه خودرو، لازم است تا موارد زیر در نظر گرفته شوند:

میزان پوشش مالی

میزان پوشش مالی اهمیت زیادی دارد. بیمه مرکزی حداقل و حداکثر پوشش مالی را تعیین می‌کند. حداقل پوشش مالی در سال 1400 برابر با 16 میلیون است که تمامی شرکت‌های بیمه‌گر باید این مقدار حداقل را پشتیبانی کنند. حداکثر هم برابر با 320 میلیون تومان است. فقط بعضی از شرکت‌های بیمه، حداکثر پوشش مالی را دارند.

تعداد پوشش‌ها

تعداد پوشش‌های بیمه شخص ثالث که یکسان است؛ اما در خصوص بیمه بدنه، امکان انتخاب پوشش‌های بیشتر وجود دارد. با توجه به اینکه جک اس 5 خودروی بسیار خاصی است و قیمت خود خودرو و قطعات آن بالاست (جز گروه نامتعارف قرار می‌گیرد)، پس داشتن بیمه بدنه با بیشترین موارد پوشش خیلی است.

تعداد مراکز دریافت خسارت

به این مساله کمتر کسی توجه می‌کند؛ به ویژه برای آن‌هایی که در شهرهای کوچک و دور از مرکز استان زندگی می‌کنند. برای خرید حرفه‌ای بیمه خودرو باید شرکتی را در نظر گرفت که حداقل در محل سکونت فرد دارای واحد دریافت خسارت باشد. برای خودروی جک اس 5، حداقل 15 شرکت بیمه در فهرست در هنگام خرید نمایش داده می‌شوند؛ اما بهتر است که شرکتی انتخاب شود که دارای حداقل 50 مرکز دریافت خسارت در کشور باشد. انتخاب بقیه شرکت‌ها واقعاً برای مالک خودروی JAC S5 به صرفه نیست.

امکان مقایسه راحت

مالک خودروی جک اس 5 وقتی قصد خرید بیمه خودرویی را داشته باشد، به دنبال این است که بتواند بهترین بیمه‌نامه را بخرد. به هر حال خودروی او جزو گروه نامتعارف به حساب آمده و از طرفی با توجه به افزایش قیمت‌ها و نرخ دیه، خرید از شرکتی برایش اهمیت دارد که شرایط بهترین داشته باشد. پس خیلی برایش مهم است که بتواند تمامی شرکت‌ها را با هم در یک نگاه سریع مقایسه کند؛ اما چگونه؟

خرید آنلاین بیمه خودرو

خرید بیمه خودرو از بیمه دات کام

برای اینکه مالک خودروی جک اس 5 بتواند به راحتی تمامی شرکت‌های بیمه را با هم مقایسه کند، باید چنین پنلی وجود داشته باشد. بیمه دات کام امکان انجام این کار را برای دارندگان خودروی JAC S5 مهیا کرده است. راننده این خودرو به راحتی و از طریق سایت bimeh.com می‌توانند بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را بعد از استعلام و مقایسه از شرکت‌های بیمه‌گر مختلف خریداری کند. فقط کافی است تا مشخصات خودروی خود را وارد کند و با در نظر گرفتن موارد بالا، خرید آنلاین بیمه خودروی جک اس 5 را تجربه کند.
راه‌های ارتباط با بیمه دات کام:
نشانی:تهران، سعادت آباد، میدان تهرانی مقدم (کاج)، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان،‌ پلاک 17 طبقه 6، واحد 6
کد پستی:1998653740
شماره های تماس:4372-021
پست الکترونیکی:info@bimeh.com
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث اتومبیل (JAC S5) جک اس 5، می‌توانید به کارگزاری آنلاین بیمه دات کام (bimeh.com)  مراجعه نمایید.

خرید بیمه خودروی جک S5 در کمتر از سه

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی